Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(stuleju @ 2024 07 10, 16:10)
Mamos, kaip jums tas blakstienų rietiklis (aparačiukas rankinis). Pati niekada neturėjusi ir nenaudojusi, bet dukrai baisiai reikia, nes draugės naudoja. Ar pasiteisinęs reikalas?  4u.gif

Mano dukra nuolat naudoja (jos beveik tiesios blakstienos), efektas akivaizdus, tik bėda, kad nelengva rasti pakeitimui tų gumelių. Mano blakstienos ir taip riestos, tai aš ant savęs nematau efekto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2024 07 10, 18:02)
Mano dukra nuolat naudoja (jos beveik tiesios blakstienos), efektas akivaizdus, tik bėda, kad nelengva rasti pakeitimui tų gumelių. Mano blakstienos ir taip riestos, tai aš ant savęs nematau efekto  biggrin.gif

Tikrai pasiteisinęs. Daug metų naudojau
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2024 07 10, 17:10)
Mamos, kaip jums tas blakstienų rietiklis (aparačiukas rankinis). Pati niekada neturėjusi ir nenaudojusi, bet dukrai baisiai reikia, nes draugės naudoja. Ar pasiteisinęs reikalas?  4u.gif


Oj mano abi su jais pradeda dieną 🫣 čia must have! Pati gyvenime nesu turėjus (ai buvau nusipirkus prabangų, bet pardaviau), nemoku naudotis.
Atsakyti
Ačiū, tai reikės pirkti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit/ norit perleist tą resveratrolį, kur vasarį pirkom 🤔
Vilniuje

spyglelis@yahoo.com
Atsakyti
Gavau ON dryžuotą lininę suknelę. Labai kand, labai stora ir labai didelė biggrin.gif visom taip?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 07 11, 14:56)
Gavau ON dryžuotą lininę suknelę. Labai kand, labai stora ir labai didelė  biggrin.gif visom taip?

minkštiklio reiks biggrin.gif tingiu iki paštomato nueit savo siuntinio biggrin.gif suknelės negausiu, bet šio bei to bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 07 11, 14:56)
Gavau ON dryžuotą lininę suknelę. Labai kand, labai stora ir labai didelė  biggrin.gif visom taip?

Jeigu apie šią: https://oldnavy.gap....dp-page-content

tai aš gavau žalią- gan plona, maloni, tik glamžosi kaip velnias biggrin.gif Šian pasipusčiau smile.gif
Atsakyti
Vilnietės, kur dabar nešt laikrodžius? VCUP'e užsidarė parduotuvė ir gerasis laikrodininkas dingo huh.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2024 07 09, 13:28)
Buvo braškė  kažkaip nusipirkus serverius ( lyg tris jei pamenu)  sg1982 ar SG Brand 1982 .. kuri kuria maikutes šortus.



QUOTE(Gafsa @ 2024 07 09, 15:10)
tvjmt… pirmakart girdziu kazkokias sigas braskes 1945…  blink.gif


unsure.gif blink.gif blink.gif
Niek nesupratau ir net nežinau, kur ieškot, kad suprast biggrin.gif
Juo labiau mano vyras nežinotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 07 11, 16:01)
Vilnietės, kur dabar nešt laikrodžius? VCUP'e užsidarė parduotuvė ir gerasis laikrodininkas dingo  huh.gif


Madoje buvo irgi geras, tik nesilankiau virs metu, manau vis dar jis yra ten.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 07 11, 15:01)
Vilnietės, kur dabar nešt laikrodžius? VCUP'e užsidarė parduotuvė ir gerasis laikrodininkas dingo  huh.gif

Yra jis yra, kitoj cietoj dirb. Paklausiu mamos
Papildyta:
QUOTE(Spyglelis @ 2024 07 11, 14:59)
Jeigu apie šią: https://oldnavy.gap....dp-page-content

tai aš gavau žalią- gan plona, maloni, tik glamžosi kaip velnias biggrin.gif Šian pasipusčiau smile.gif

Ne, ne ši, mano susegama. Šiaip gražiai atrodo, tik eilinį kartą dydis per didelis na ir labai stora.
Atsakyti