Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Madewell kainos galutines ar yra papildoma?

Atsakyti
Sveikos,
ar pirkote kas Coach City tote juodos spalvos? https://www.coachout...R111-IMBLK.html
zinau, kad monochromines populiarios, bet kaip del vienspalviu? Turiu sviesia monochromine, minkstute, lengvute, tai susigundziau ir paemiau juoda. Siandien gavau ir nusivylimas kazkoks- sunki, kieta oda, atrodo kaip dirbtine unsure.gif
Ar cia mano lukesciai neatitiko ar cia viskas ok unsure.gif kazkaip gyvai ja pamacius tikrai nepirkciau uz tokia kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2024 06 21, 09:55)
Lygiai tas pats. Idealu ploniem, 6ilkiniam, -  pasaka, bet dabar toks kaifas taip standžiai, gražiai baltinius ar liną išsilygint su klasikiniu lygintuvu, uch! biggrin.gif

Gal klasikinį naują pirkai? Kokį?
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2024 06 21, 07:32)
Sveikos,
ar pirkote kas Coach City tote juodos spalvos? https://www.coachout...R111-IMBLK.html
zinau, kad monochromines populiarios, bet kaip del vienspalviu? Turiu sviesia monochromine, minkstute, lengvute, tai susigundziau ir paemiau juoda. Siandien gavau ir nusivylimas kazkoks- sunki, kieta oda, atrodo kaip dirbtine  unsure.gif
Ar cia mano lukesciai neatitiko ar cia viskas ok  unsure.gif kazkaip gyvai ja pamacius tikrai nepirkciau uz tokia kaina doh.gif



tos spalvotos, kaip suprantu yra kitokio materialo.. as turiu ta ruda marga , tai nereali wub.gif

bet sakau jos skirtingu materialu

Materials
Signature coated canvas with smooth leather details

o Jusu juoda, kaip suprantu odine grynai , del to ir kietoka gal atrodo realiai.

Materials
Double face leather
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2024 06 21, 11:42)
Gal klasikinį naują pirkai? Kokį?

Oi, tikrai klasikinį, paprastą, Ermitaže ar Senukuos, Tefal. - papurškia, pagarina, ir kad gražios spavos svarbu buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2024 06 21, 12:19)
tos spalvotos, kaip suprantu yra kitokio materialo.. as turiu ta ruda marga , tai nereali  wub.gif

bet sakau jos skirtingu materialu

Materials
Signature coated canvas with smooth leather details

o Jusu juoda, kaip suprantu odine grynai , del to ir kietoka gal atrodo realiai.

Materials
Double face leather


tai va mano marga irgi minksta, tokios ir vel tikejausi.. apie medziagas skirtingas kazkaip nepagalvojau/nepaskaiciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 06 21, 09:00)
O tai kam tada jie skirti?

pvz islygina sulamdyta subine nuo sedejimo arba sulankstymo zymes
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2024 06 21, 10:55)
Lygiai tas pats. Idealu ploniem, 6ilkiniam, -  pasaka, bet dabar toks kaifas taip standžiai, gražiai baltinius ar liną išsilygint su klasikiniu lygintuvu, uch! biggrin.gif
Papildyta:

Bet idealiu atveju tai riektų ta manekeną turėt, ant kurio lygint (kad ir pvz palaidines). Neturiu kur patogiai ant pakabos pakabint... O kad tos lyginimo lentos nereik tai tikrai super.

Oi, ne, man net ant pakabos nepatogu, as turiu savo metodika, kad ne pati lygintuva judinu palei ruba, o rubo medziaga traukiu per stovincio lygintuvo gara.

QUOTE(Linutelia @ 2024 06 21, 11:26)
Madewell kainos galutines ar yra papildoma?

Yra $15 nuo $75, turime pradeta rinkti.

Renkasi naujas SLL.FRAGRANCESHOPWHOLESALE, manau, surinksime iki atostogu pradzios, junkites

Renkasi JCREW FACTORY su 60% ir 25% clearance
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 birželio 2024 - 12:39
ANN TAYLOR papildoma iki 50% nuolaida ir free ship su kodu CYBER

COACH OUTLET papildoma 15% nuolaida krepsy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 birželio 2024 - 14:08
QUOTE(JMD @ 2024 06 21, 09:00)
O tai kam tada jie skirti?

Man ir švarkams idealu, kitaip nemoku išlygint aš jų.
Atsakyti
HM papildoma 20% nuolaida
Atsakyti
https://www.luckybra...1bW15MTZieXRlcw

Na va, kaip tik kelnės, bet 100 proc medvilnė.
Jaučiu, lamdysis siaubingai....
Atsakyti