Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(REGIS @ 2024 06 20, 20:28)
Graži , bet gaila trumpa🥺

Bet labai gerai atrodo. Ir aš maniau trumpa. Pakako atlenkt 5cm ogų oga wub.gif
Atsakyti
Na jau visai, kuo blogai trumpos suknelkos? biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 06 19, 14:39)
Aš imčiau kurį nors iš Zylės
https://krinona.lt/6...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 06 20, 22:07)
Na jau visai, kuo blogai trumpos suknelkos?  biggrin.gif  bigsmile.gif

Labai gerai, nekaršta biggrin.gif įdegusios kojikės matos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 21 birželio 2024 - 07:38
Panos, o tie gariniai lygintuvai aniaaaaa, su jais nereikia tada marškinių drožt iki išprotėjimo? O kaip su apykakle? Irgi standžiai lygiai išsilygina? Ar kaip ten su jais yra?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 06 21, 08:40)
Panos, o tie gariniai lygintuvai aniaaaaa, su jais nereikia tada marškinių drožt iki išprotėjimo? O kaip su apykakle? Irgi standžiai lygiai išsilygina? Ar kaip ten su jais yra?


Marškinių neišlygina, nebent šilkas, viskozė. Bet tiems tradiciniams medvilnės reikia traukti paprastą lygintuvą.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 06 21, 07:59)
Marškinių neišlygina, nebent šilkas, viskozė. Bet tiems tradiciniams medvilnės reikia traukti paprastą lygintuvą.

O tai kam tada jie skirti?
Atsakyti

O tai kam tada jie skirti?

Prabraukti susigramžiusias vietas. Neturiu, galvoju įsigyti

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(JMD @ 2024 06 21, 09:00)
O tai kam tada jie skirti?

Man garinis patinka, iprasto beveik nebenaudoju. As ir lina ar lino miksa su juo gerai issilyginu. Pliusas, kad nereikia jokio lyginimo pavirsiaus, lygintuva pasistatau ir pertraukiu per gara medziaga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 birželio 2024 - 08:51
Gal kas galite pakomentuoti apie dydžius ir patogumą šitų basučių?
https://www.madewell...ndal-NF182.html
Kada tikėtis maudomukų iš Venus pirktų 05.29☺️, kitą savaitę pajūryje bus šilta
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 06 21, 09:00)
O tai kam tada jie skirti?


Visus plonus audinius tik juo lyginu. Sukneles, kelnes, sijonus. Plonus merino vilnos megztukus, trikotažines maikutes, lininius rūbus. Medvilniniams marškiniams ir lino staltiesėms tik traukiu paprastą lygintuvą.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 06 21, 10:40)
Visus plonus audinius tik juo lyginu. Sukneles, kelnes, sijonus. Plonus merino vilnos megztukus, trikotažines maikutes, lininius rūbus. Medvilniniams marškiniams ir lino staltiesėms tik traukiu paprastą lygintuvą.



Lygiai tas pats. Idealu ploniem, 6ilkiniam, - pasaka, bet dabar toks kaifas taip standžiai, gražiai baltinius ar liną išsilygint su klasikiniu lygintuvu, uch! biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2024 06 21, 09:46)
vartotojo įkelta nuotrauka
Man garinis patinka, iprasto beveik nebenaudoju. As ir lina ar lino miksa su juo gerai issilyginu. Pliusas, kad nereikia jokio lyginimo pavirsiaus, lygintuva pasistatau ir pertraukiu per gara medziaga.

Bet idealiu atveju tai riektų ta manekeną turėt, ant kurio lygint (kad ir pvz palaidines). Neturiu kur patogiai ant pakabos pakabint... O kad tos lyginimo lentos nereik tai tikrai super.
Atsakyti