Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Milagra @ 2024 06 19, 21:08)
Šveicarijoje tai jie labai populiarūs. Ir ne dėl to, kad labai patogūs, o dėl to, kad čia jų dievo R.Federerio brandas  biggrin.gif Turim abu su vyru, man tikrai nėra patys patogiausi ir mylimiausi batai. Vyras labai retai dėvi, net nežinau kodėl  biggrin.gif Nusipirkom kažkada to bandos jausmo vedini, galvojom stebuklas  biggrin.gif Bet labiau myliu savo NB  ax.gif Ir mažinti jie tikrai, bent jau kiek teko matuotis.

Aš pirkau 1.5 dydžio didesnius. Jei nepatiks, grąžinsiu. Tada pirksiu salomonus. Tie irgi dabar on top. O vat NB niekaip nerandu savo modelio. Su visais koja ližė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 19 birželio 2024 - 21:18
QUOTE(JMD @ 2024 06 19, 21:17)
Aš pirkau 1.5 dydžio didesnius. Jei nepatiks, grąžinsiu. Tada pirksiu salomonus. Tie irgi dabar on top. O vat NB niekaip nerandu savo modelio. Su visais koja ližė.

9060 nebus lize, arba 996 😁
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 06 19, 20:52)
9060 nebus lize, arba 996 😁

su 9060 tai dar didesnė ližė, nes tas padas gale dar 2 dydžius prideda biggrin.gif Bet man dyin, nes labai patogūs ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 19 birželio 2024 - 22:35
QUOTE(regal @ 2024 06 19, 20:31)
Pocius man abieju koju kauliukus operavo, viskas gerai

Ačiū🌹
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 06 19, 10:55)
jie labai patogus, sveicaru isradimas. uztat pasiemiau sau i kelione, nes kasdien po 15-20 km nueinam pesciom


parooo kokius? Nes man rimta kelionė nusimato rolleyes.gif Galvoju gal Hoka kokius lengvučius jamt
QUOTE(spygliz @ 2024 06 19, 18:19)
Yra compeed piestukas vis dar. Nori savo kailiu Martensus isbandyt, ane 🤣

basutes Martensų jega, su dukra abi turim platformines, net kelionese į kalnus lipau 👍 nu, bet auliniai, ypač Jadon platforminiai nu į nafik, peržegnojau, krauju aplaistyti 😫 o taip džiaugiaus pradžioj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 19 birželio 2024 - 22:38
QUOTE(Milagra @ 2024 06 19, 22:30)
su 9060 tai dar didesnė ližė, nes tas padas gale dar 2 dydžius prideda  biggrin.gif Bet man dyin, nes labai patogūs  ax.gif

Gerai jei pėda maža, o aš pati moteriškė iš stuomens ir liemens, dar tie batai baisiniai, tai kapiec kaip atrodo biggrin.gif ir šitoj vietoj man bišk ne dzyn 🤣 ir labai jie platūs rolleyes.gif o kai +38 su jais neįmanoma visai rolleyes.gif bet aš tų On savo dar negavau, gal nepatiks. Esu tik.vieną.modelį matavus, ir tą ne savo dydžio.
Papildyta:
QUOTE(sollo @ 2024 06 19, 22:36)
parooo kokius? Nes man rimta kelionė nusimato  rolleyes.gif Galvoju gal Hoka kokius lengvučius jamt

basutes Martensų jega, su dukra abi turim platformines, net kelionese į kalnus lipau 👍 nu, bet auliniai, ypač Jadon platforminiai nu į nafik, peržegnojau, krauju aplaistyti 😫 o taip džiaugiaus pradžioj

Cloudeasy ir cloudswift 3
Man reikia kuo plonesnių, nes mano columbia bačiukai gyvena paskutinį gyvenimą. Labai gerai man su jais kasdien savo žingsniukus rinkt. Bet jau yra per visas siūles po biškiuką.
Papildyta:
quote=spygliz,2024 06 19, 21:52]
9060 nebus lize, arba 996 😁
[/quote]
9060 yra patys didžiausi. Matavau juos kokius 5 kartus. V
Labai norėjau kad tiktų. Net vaiks pasakė NO NO NO biggrin.gif

Klausykit, mano tam dvasnai užreikė plačių džinsų. Lietuvoj jo kojom nėra. Kur gaut šiuolaikiškis džinsus vaikui, 36 ilgio?

Labai ačiū už siuntinį. Pirkau tokias rodės palaikes "bliuskas" atostogam, nu kad geros wub.gif bus labai labai gerai kai karšta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 20 birželio 2024 - 05:56
vartotojo įkelta nuotrauka




QUOTE(JMD @ 2024 06 20, 07:04)
Klausykit, mano tam dvasnai užreikė plačių džinsų. Lietuvoj jo kojom nėra. Kur gaut šiuolaikiškis džinsus vaikui, 36 ilgio?

Labai ačiū už siuntinį. Pirkau tokias rodės palaikes "bliuskas" atostogam, nu kad geros  wub.gif bus labai labai gerai kai karšta.

Aciu jums. AE yra 36 ilgio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 20 birželio 2024 - 08:47
SSL.FRAGRANCESHOPWHOLESALE keliu $ truksta iki pirkimo
Atsakyti
Merginos, pas mane daugiau kitų siuntų nebus, tai netempkite su atsiėmimu 848, 849.

Kas negavote iš manęs laiškelio - parašykite man helveti@gmail.com

Daug neapmokėtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 06 19, 23:52)
9060 nebus lize, arba 996 😁

Nusipirkau savaitgalyje NB 9060 tikrai nėra didelė koją , man labai patogūs
Atsakyti

Ačiū už siuntinuką. ON dryžuotas kostiumas wou  :wub:​  

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2024 06 20, 13:40)
<p>Ačiū už siuntinuką. ON dryžuotas kostiumas wou  wub.gif​  </p>

Tas lininis?
Atsakyti