Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

On cloud

Buvau va prieš kelias savaites prie Gardos ežero, tai net nustebau kiek daug žmonių ten buvo su tais ON cloud batais. Ir jaunesni, ir vyresni. Net nežinodamas šito brando gali atkreipt dėmesį kiek daug žmonių su jais vaikšto 😁

Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2024 06 19, 07:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Madam V" data-cid="73153517" data-time="1718737287"><div><p>On cloud</p></div></blockquote><p>Buvau va prieš kelias savaites prie Gardos ežero, tai net nustebau kiek daug žmonių ten buvo su tais ON cloud batais. Ir jaunesni, ir vyresni. Net nežinodamas šito brando gali atkreipt dėmesį kiek daug žmonių su jais vaikšto 😁</p>

Nusipirkau ir aš, važiuosiu prie Como biggrin.gif apkrėsiu ten visus 🤣
Atsakyti

Nusipirkau ir aš, važiuosiu prie Como biggrin.gifapkrėsiu ten visus 🤣

Jaučiu jau vėlu, ten jie jau apkrėsti 😂😂

Atsakyti

Buvau va prieš kelias savaites prie Gardos ežero, tai net nustebau kiek daug žmonių ten buvo su tais ON cloud batais. Ir jaunesni, ir vyresni. Net nežinodamas šito brando gali atkreipt dėmesį kiek daug žmonių su jais vaikšto 😁

Bet tai koks neryškus ženkliukas. Reikia juos jau žinoti. Aš nebūčiau atkeipusi dėmesio

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Nuo liepos 1d. išeiname vasaros atostogų, grįžimo datos dar nenutarėme, pranešime temoje, naujienlaiškiu, FB ir IG. Iki atostogų užsakytos prekes į LT keliaus, bus dalijamos ir siunčiamos įprasta tvarka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 19 birželio 2024 - 08:32
QUOTE(Madam V @ 2024 06 19, 08:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="loony_key" data-cid="73153534" data-time="1718773613"><div><p>Buvau va prieš kelias savaites prie Gardos ežero, tai net nustebau kiek daug žmonių ten buvo su tais ON cloud batais. Ir jaunesni, ir vyresni. Net nežinodamas šito brando gali atkreipt dėmesį kiek daug žmonių su jais vaikšto 😁</p></div></blockquote><p>Bet tai koks neryškus ženkliukas. Reikia juos jau žinoti. Aš nebūčiau atkeipusi dėmesio</p>

o kodėl reikia, kad visi nešioja ? unsure.gif
Atsakyti
Turime laisvus

Moteriškas Charter Club 100% Cashmere V-Neck Sweater, dydis L, spalva Bianco Crema - $19.93
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriski Adidas ORIGINALS GAZELLE BOLD CASUAL SHOES, dydis 8.5US (vidpadis 26cm), spalva Black/Lucid Blue/Gold Metallic, jau Lietuvoje - €59
vartotojo įkelta nuotrauka

Victoria's Secret Lip Care Kit, jau Lietuvoje - €25
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriski UGG Tasman Waterproof Slipper Booties, dydis 6US (37EU), spalva Navy Blue, jau Lietuvoje - €37
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriški New Balance FuelCore Nergize Sport V1 Sneaker, dydis 7.5US (38EU), spalva Summer Fog with Hi-lite, jau Lietuvoje - €40
vartotojo įkelta nuotrauka

Vyriski Puma Rebound Joy Sneakers, dydis 7.5US, spalva Dark Shadow-Puma Black-Puma White, jau Lietuvoje - €65
vartotojo įkelta nuotrauka

Guess Alanna Mini Status Crossbody, spalva Beige, jau Lietuvoje - €69
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriski Puma Fierce Nitro Leather Casual Sneakers, dydis 7US, spalva Black, jau Lietuvoje - €37
vartotojo įkelta nuotrauka

Vyriski Nike LeBron Witness 8 EP x FaZe Clan Basketball Shoes, dydis 10US - $41
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriskos Banana Republic VEGAN LEATHER TAPERED PANT, dydis S, spalva Oyster Pearl, jau Lietuvoje - €30
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 06 19, 09:27)
o kodėl reikia, kad visi nešioja ?  unsure.gif

jie labai patogus, sveicaru isradimas. uztat pasiemiau sau i kelione, nes kasdien po 15-20 km nueinam pesciom
Atsakyti
Renkasi PETER THOMAS ROTH su 50% nuolaida rinkiniams
Atsakyti
Laba, gal šias kur nors pigiau matėt?
Timberland basutės
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2024 06 18, 15:18)
Šiek ne į temą klausimas...

Koks pasiteisinęs garų lygintuvas, jei biudžetas apie 50-60€?

Aš imčiau kurį nors iš Zylės
https://krinona.lt/6...
Atsakyti
Renkasi BANANA REPUBLIC FACTORY su papildoma 25% nuolaida
Atsakyti