Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ar yra kam taip buvę: parsisiunčiau iš vienos pardavėjos CK kelnaites 6vnt.( ji pirkusi iš USA ir pardavinėjo grupėje , ne rudaaukės) , išpakavus jų dizainas skirtingas , kvapas baisus būtų toks lyg labdaryno, lyg pelėsių , net nežinau kaip apibudinti , svarbiausia, kad jo nebepanaikinsi , nes taip man buvo su diesel džinsais niekaip nepanaikinu to kvapo🙈.
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2024 05 21, 22:19)
Ar yra kam taip buvę: parsisiunčiau iš vienos pardavėjos CK kelnaites 6vnt.( ji pirkusi iš USA ir pardavinėjo grupėje , ne rudaaukės) , išpakavus jų dizainas skirtingas , kvapas baisus būtų toks lyg labdaryno, lyg pelėsių , net nežinau kaip apibudinti , svarbiausia, kad jo nebepanaikinsi , nes taip man buvo su diesel džinsais niekaip nepanaikinu to kvapo🙈.

Facebook grupėje? Buvau prisijungusi į kelias, bet kai pamačiau, kad ten pilna žmonių, kurie neva iš USA pardavinėja kasdien po 30 prekių, vis kelia ir kelia naujas, nu tai... unsure.gif biggrin.gif
Atsargiai reikia, pilna sukčių visur
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gal kuri turite parduoti envirosax arba samsonite pirkinių krepsių porą?
Atsakyti
YESSTYLE renkasi, nedaug truksta iki 15% nuolaidos
Atsakyti
Turime laisvus

Moteriski Adidas ORIGINALS GAZELLE BOLD CASUAL SHOES, dydis 8.5US, spalva Black/Lucid Blue/Gold Metallic, jau Lietuvoje - €59
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriski UGG Tasman Waterproof Slipper Booties, dydis 6US (37EU), spalva Navy Blue, jau Lietuvoje - €37
vartotojo įkelta nuotrauka

Vyriski Puma Rebound Joy Sneakers, dydis 7.5US, spalva Dark Shadow-Puma Black-Puma White, jau Lietuvoje - €65
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas J.Crew Tall Parke blazer in Italian stretch wool, dydis 8 Tall, spalva Heather Coal - $24.99
vartotojo įkelta nuotrauka

Vyriski Nike AIR MAX EXCEE CASUAL SHOES, dydis 12US, spalva Black/Dark Grey/Black - $36
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriski Puma Fierce Nitro Leather Casual Sneakers, dydis 7US, spalva Black, jau Lietuvoje - €37
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriskas Charter Club 100% Cashmere V-Neck Sweater, dydis S, spalva Fuchsia Flirt - $19.93
vartotojo įkelta nuotrauka

Vyriski Nike LeBron Witness 8 EP x FaZe Clan Basketball Shoes, dydis 10US - $41
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriskos Banana Republic VEGAN LEATHER TAPERED PANT, dydis S, spalva Oyster Pearl, jau Lietuvoje - €30
vartotojo įkelta nuotrauka

Vyriski Tommy Hilfiger 1985 Regular-Fit TH Flex Stretch Button-Down Oxford Shirt, dydis L, spalva White - $24.99
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 22 gegužės 2024 - 09:07
QUOTE(linamog @ 2024 05 22, 09:41)

Moteriškas J.Crew Tall Parke blazer in Italian stretch wool, dydis 8 Tall, spalva Heather Coal - $24.99


NEBERA
Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2024 05 21, 17:29)
<p>Gal kuri pirkot Gap žalią džempą su nedideliu logo M dydžio ir nebenorit? Mano užsakyto neatsiųs, o labai noriu lyg tyčia ir nebėra pardavime jokio dydžio tos spalvos.</p><p></p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.part.lt/perziura/2de12f975b4bfc2002a34e527a8edc51756.png'>https://www.part.lt/perziura/2de12f975b4bfc2002a34e527a8edc51756.png</a></p>



Yra va kitokiu be uzrasu mirksiukas.gif

https://www.gap.com/...dp-page-content
Atsakyti
as toki esu isigijus, labai labai labai fainas

https://www.gap.com/...dp-page-content
Atsakyti
Sorry, kad ne į temą, bet gal kuriai reikia Domino teatro čekio už 50 Eur, galioja iki 2024.08.29- atiduodu už 40 Eur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2024 05 21, 22:19)
Ar yra kam taip buvę: parsisiunčiau iš vienos pardavėjos CK kelnaites 6vnt.( ji pirkusi iš USA ir pardavinėjo grupėje , ne rudaaukės) , išpakavus jų dizainas skirtingas , kvapas baisus būtų toks lyg labdaryno, lyg pelėsių , net nežinau kaip apibudinti , svarbiausia, kad jo nebepanaikinsi , nes taip man buvo su diesel džinsais niekaip nepanaikinu to kvapo🙈.

Aš irgi mačiau. Paklausiau, ar originalios, pasakė, kad ne (gal kiti, nepamenu). To ir pakako. Per gera kaina, kad būtų originalios. Bet labai bjauru, kai fufelius pardavinėja USA grupėse. Ir dideliais kiekiais.
Grąžinkite. Parašykite, kad informuosit tarnybas, kad pardavinėja ne originalias prekes, jei nesutiks. Nes tai nelagalu. Net pirkti nelegalu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 gegužės 2024 - 11:54
QUOTE(linamog @ 2024 05 22, 09:41)
Turime laisvus

Vyriski Nike AIR MAX EXCEE CASUAL SHOES, dydis 12US, spalva Black/Dark Grey/Black - $36


NEBERA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 22 gegužės 2024 - 12:10