Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Aš tik.norėjau pasakyt, kad štangos čia nei prie ko visai, nes jei tympos skystos, tai jos ir yra skystos, ir atsiprašant rūros ravelis matosi ne tik štangas kilnojant, bet darant bet ką.
ON tympų turiu gal 3. Visos jos man labai geros.

Nesimato kol nepradedi lankstytis ir riesti uzpakali. Tame esme yra. Aisku darant itupstus ir be stangu matysis, bet jei dirbi ant kokiu treniruokliu ar ranku tai siknos juk neisrieti, esme kad dauguma tympu kai pradedi lankstytis- tada tik uzpakalis pradeda sviesti ir triusikai. 

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 05 08, 08:20)
Aš tik.norėjau pasakyt, kad štangos čia nei prie ko visai, nes jei tympos skystos, tai jos ir yra skystos, ir atsiprašant rūros ravelis matosi ne tik štangas kilnojant, bet darant bet ką.
ON tympų turiu gal 3. Visos jos man labai geros.


Gerai, kad pasidalinam, tada daugiau žinom ir neprašaunam wub.gif

Dar mergaitėms reikia nepamiršti mylimas maudymkes baseino pasitikrinti, nes irgi kitąkart žiūri, sėdynė vos ne kiaurai šviečia, audinys išretėja nuo chlorkiųax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 08 gegužės 2024 - 08:34
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 05 08, 09:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73147349" data-time="1715145653"><div><p>Aš tik.norėjau pasakyt, kad štangos čia nei prie ko visai, nes jei tympos skystos, tai jos ir yra skystos, ir atsiprašant rūros ravelis matosi ne tik štangas kilnojant, bet darant bet ką.
ON tympų turiu gal 3. Visos jos man labai geros.</p></div></blockquote><p>Nesimato kol nepradedi lankstytis ir riesti uzpakali. Tame esme yra. Aisku darant itupstus ir be stangu matysis, bet jei dirbi ant kokiu treniruokliu ar ranku tai siknos juk neisrieti, esme kad dauguma tympu kai pradedi lankstytis- tada tik uzpakalis pradeda sviesti ir triusikai. </p>

Yra timpu su suraukta siule, kad tas ravelis kuo labiau sviestu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 05 08, 08:45)
Yra timpu su suraukta siule, kad tas ravelis kuo labiau sviestu.  tongue.gif

Bet jos ne lietuvos rinkai 🤣
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 05 08, 10:41)
Bet jos ne lietuvos rinkai 🤣


Oii nea biggrin.gif esu mačiusi sporto klube ne vieną tokia ne lietuvę biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kiek uniqlo siuntimas kainuotų, žiūriu atsirado prekės mano, kur vakar buvo dingę? ax.gif
Atsakyti

Sveiki, ar nupirktumete iš šios parduotuvės? Jeigu susirinks 250$ bus Coupon -25%  https://decortecosmetics.com

Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2024 05 08, 10:46)
Kiek uniqlo siuntimas kainuotų, žiūriu atsirado prekės mano, kur vakar buvo dingę?  ax.gif

Is cia kol kas tik Rudaplauke gali pirkti.

MACYS ir PETERTHOMASROTH nedaug truksta iki free ship

QUOTE(Graada @ 2024 05 08, 12:31)
<p><span>Sveiki, ar nupirktumete iš šios parduotuvės? Jeigu susirinks 250$ bus Coupon -25%  <a data-ipb='nomediaparse' href='https://decortecosmetics.com'>https://decortecosmetics.com</a></span></p>

Sveiki, galime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 08 gegužės 2024 - 11:40
VICTORIASSECRET papildoma $20 nuo $50 nuolaida, galioja ir clearance
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 08 gegužės 2024 - 14:19

Yra kaip tik 30 proc pizamom, labai gera kaina gaunasi su sita nuolaida. 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 05 08, 15:39)
<p>Yra kaip tik 30 proc pizamom, labai gera kaina gaunasi su sita nuolaida. </p>

o nuorodą?
Atsakyti