Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 05 07, 09:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="loony_key" data-cid="73147135" data-time="1715057257"><div><p>Gal kuri turit aukštu liemeniu sporto timpas iš ON? Kaip jos, nepersišviečia, tvirtos? Gražių ryškių spalvų yra, tai gundausi smile.gif</p></div></blockquote><p>As turiu tai powersoft, jos nera labai tvirtos, nepastebejau kad persisveistu nors dirbu stangom bet kaip uz tokias kainas tai labai viskas gerai su tom aprangom.</p>

Tos powersoft su kisenem, kur rasiau, kad atitinka dydi, tai tokios zymiai tvirtesnes, turi ta korseto efekta, kuris man labai patinka. Bet ju pardavime zymiai maziau pasirinkimo visada.
Atsakyti

Tos powersoft su kisenem, kur rasiau, kad atitinka dydi, tai tokios zymiai tvirtesnes, turi ta korseto efekta, kuris man labai patinka. Bet ju pardavime zymiai maziau pasirinkimo visada.

man jos atitiko dydi irgi, ta kuri visada perku.

Atsakyti
oj zvengiu is bezdanciu pėdu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 05 06, 18:42)
Priklauso nuo modelio. Arizona neimanoma nesiot buvo, bet va  Gizeles tai 3 m atitarnavo. Dabar nebeperku ne odiniu. Pernai verstos odos pirkau bet koks velnias nese placiai pedai nusipirkt, nors mano nesiaura, tai sodyboj sueis, platokos. Perkant reikia atkreipt demesi placiai ar siaurai pedai. Skirtingu spalvu pedutes ant pado identifikuoja ploti. Siam sezonui baltas arizona 1774 pirkau 🥰 labai nais 🤍



koks fainas modeliukas..
nesu net macius tokiu.

uz kiek tokias pirkaisi Spygliz ir kur ax.gif 4u.gif ?
Atsakyti
Renkasi naujas VS krepsys su kelnaitem po $6

PETER THOMAS ROTH paakiu kremas $38
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 07 gegužės 2024 - 13:11
I sporto rubu tema, sultingesnems moterims sita VS sportine liemenele labai rekomenduoju, as pirkau, kai buvo clearance skyriuje ji uz $20, labai gerai prilaiko, plati juosta po krutine, placios petneseles, niekas pro sonus netryksta. Rytoj VS akcija prasideda, bus pigiau su nuolaida.

Vyriski Gazelle $39
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 07 gegužės 2024 - 13:28
O bande kas nors Old navy sporto liemeneles? Su vidutiniu ar dideliu prilaikymu? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2024 05 07, 14:26)
I sporto rubu tema, sultingesnems moterims sita VS sportine liemenele labai rekomenduoju, as pirkau, kai buvo clearance skyriuje ji uz $20, labai gerai prilaiko, plati juosta po krutine, placios petneseles, niekas pro sonus netryksta. Rytoj VS akcija prasideda, bus pigiau su nuolaida.

O kokia akcija nuo ryt?
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2024 05 07, 14:36)
O bande kas nors Old navy sporto liemeneles? Su vidutiniu ar dideliu prilaikymu? 4u.gif

Sita turiu, gera, bet VS apatine juosta patogesne. Ir ON liemeneles man petnesu ilgio truksta kryziuojant, sukelia iki anginos viska.

Bus $20 nuo $70 nuolaida viskam.

BELK keliu $ truksta iki free ship

WHOLESALE.FRAGRANCESHOP irgi nedaug truksta iki nupirkimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 07 gegužės 2024 - 13:54
QUOTE(troliuke @ 2024 05 07, 12:49)
koks fainas modeliukas..
nesu net macius tokiu.

uz kiek tokias pirkaisi Spygliz ir kur  ax.gif  4u.gif ?

Apie 160 mokejau, yooxe. Galima ju rasti nauju ir vintede. USA pagooglinus geru kainu buna.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 05 07, 08:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="loony_key" data-cid="73147135" data-time="1715057257"><div><p>Gal kuri turit aukštu liemeniu sporto timpas iš ON? Kaip jos, nepersišviečia, tvirtos? Gražių ryškių spalvų yra, tai gundausi smile.gif</p></div></blockquote><p>As turiu tai powersoft, jos nera labai tvirtos, nepastebejau kad persisveistu nors dirbu stangom bet kaip uz tokias kainas tai labai viskas gerai su tom aprangom.</p>

o kaip stangos susijusios su ON tympu persvieciamumu?
Atsakyti
Adidas geros kainos
Atsakyti
Trendiniai RL dzinsai
Atsakyti