Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2024 03 27, 18:19)
BR retokai, BRF praktiskai nuolat 20% regular kainoms ir 50-60% clearance.
Papildyta:

Bandete skambinti i LP Express?

Tai ne biggrin.gif nu tipo tik įdėjo ir kažkas atsiėmė blink.gif o aš atėjau dar kartą ir nulis sveikų. Sakė ieškos.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 20:28)
Tai ne  biggrin.gif nu tipo tik įdėjo ir kažkas atsiėmė  blink.gif o aš atėjau dar kartą ir nulis sveikų. Sakė ieškos.


Bet tai kaip žiauru unsure.gif reiškia, kad tą patį atsiėmimo kodą dar kažkas gavo
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2024 03 27, 18:38)
Bet tai kaip žiauru unsure.gif reiškia, kad tą patį atsiėmimo kodą dar kažkas gavo

Arba kurjeris nuskanavo 2 siuntas ir sukeitė jas vietom :blink jei neatgausiu bus labai gaila. Einu pažėt ar tų daiktų dar yra pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 27 kovo 2024 - 18:55
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 18:53)
Arba kurjeris nuskanavo 2 siuntas ir sukeitė jas vietom  :blink jei neatgausiu bus labai gaila. Einu pažėt ar tų daiktų dar yra pirkt.

Jetau kaip sujaučiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 20:53)
Arba kurjeris nuskanavo 2 siuntas ir sukeitė jas vietom  :blink jei neatgausiu bus labai gaila. Einu pažėt ar tų daiktų dar yra pirkt.


Bet tada būtum radusi kažkieno kito siuntą, jei būtų sukeitęs. Na linkiu, kad viskas atsirastų, nes tikrai labai gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2024 03 27, 18:58)
Bet tada būtum radusi kažkieno kito siuntą, jei būtų sukeitęs. Na linkiu, kad viskas atsirastų, nes tikrai labai gaila unsure.gif

Bet žmonių sąžinė. Jei paėmė ne savo daiktą, juk ant siuntos yra tel nr parašytas, juk gali paskambint. Krč
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 20:15)
Bet žmonių sąžinė. Jei paėmė ne savo daiktą, juk ant siuntos yra tel nr parašytas, juk gali paskambint. Krč

verysad.gif
Atsakyti
Pas mus rajone buvo irgi, kad pasiėmė ne savo laikrodį. Nebepamenu situacijos, bet labai ilgai prašė, kad grąžintų, kol negavo akivaizdžių įrodymų, nes filmuojama juk.
Tai atnešė į IKI, paliko pas apsaugą, buvo gėda susitikti, kad pasiėmė ne savo.
Bet vis tiek atkasė, kad buvo darželio šeimininkutė.
Manau, kad irgi atsiras, nes matosi veidas, kas ima siuntą. Tuo metu gal ėmė ir kitą savo siuntą (arba siuntė). Atkasa, žodžiu.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 19:07)
O aš agėjau atsiimti savo daiktų, sumokėjau o paštomato dėžutė tuščia  blink.gif


Neseniai prieš mane omnivoje buvo taip vienai moteriškei, manau turi kažkaip atsekti, nu negali būti tokia neteisybė vidury dienos unsure.gif
Atsakyti
Esu radus siuntą prie paštomato sniege, parašiau žinutę nurodytu ant siuntos tel. nr.- atvažiavo žmogus ir pasiėmė.
Atsakyti
Kartą mN mergina gražino siuntą, kurią buvau palaidojus. Beje, ją siunčiau mūsų palačiokei. Sako radau dvi. Laukiu kol atvarysi biggrin.gif
Atsakyti

Mes irgi kažkada radom ne savo, tai skambinom ir atidavėm. Bet jau nepamenu kur musu siunta buvo, ar susikeitėm, ar siuntimo metu čia buvo :D bet pasirodo dažnai čia pasitaiko. Bet įdomu kas prisiima atsakomybę jei koks tikrai vertingas daiktas dingsta ir neranda kas paėmė :/

Atsakyti