Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

SIERRA 1$ truksta iki free ship
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 26, 21:34)
Jau seniai ir nebeinu ten. Kažkaip labai Nieko nėra  unsure.gif

Ir aš. Dar gruodį radau ką papirkt, o dabar štilis. Atradau BR ir BRF. Labai gerą kostiutmą švarko ir plačių kelnių nukaliau, - kaip džiagiuos. Patogiausia "uniforma" į darbą, ypč kai nėr kada galvot, ką dėtis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2024 03 27, 13:36)
Ir aš. Dar gruodį radau ką papirkt, o dabar štilis. Atradau BR ir BRF. Labai gerą kostiutmą švarko ir plačių kelnių nukaliau, - kaip džiagiuos. Patogiausia "uniforma" į darbą, ypč kai nėr kada galvot, ką dėtis.  biggrin.gif

Va,BR yr mano naujas atrastas gėris po tos gafsos FR patdės biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, zinau kad daznai cia pasidalinam savo patirtimi tai gal kazkas pasidalins del danties implanto. Turiu uzdelsta reikala, kuri noriu pradet tvarkytis, gydytoja sudeste plana bet zodziu esme kad dantis apatinis kruminis ir virsutinis yra nusileides. Gydytoja sako galima kelt, galima palikt, labiau estetinis vaizdas. Estetinis vaizdas man netrugdo nes nesimato, bet ar tikrai ok, gal kazkam teko priimt tokius sprendimus ir siaip gal galit pasidalint kur protezavot? Kainos tai ziauruma, dar ne nepradejau o jau 100 eur sumoketa uz nuotrauka ir konsultacija 😀

Atsakyti
TH nedaug truksta iki 25% nuolaidos
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2024 03 27, 13:06)
Kokios gražios Jūsiškės  wub.gif  bigsmile.gif

tik aišku dydžių nebėra..  ax.gif
tinka jos platesniai pėdutei?  4u.gif


nėra siauros, sakyčiau įprasto pločio smile.gif
Atsakyti
MACYS papildoma iki 30% nuolaida sioms prekems su kodu VIP
Atsakyti
URBAN OUTFITTERS papildoma 40% nuolaida sale
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 15:08)
Va,BR yr mano naujas atrastas gėris po tos gafsos FR patdės  biggrin.gif

o kaip jų dydžiai? atAtink normas? rolleyes.gif kaži iš 10 dydžio švarko neiškriščiau unsure.gif

Ar būna ten kokių papildomų nuokainos kodų?
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2024 03 25, 22:40)
Gal kas turit lakinius martensus? Ar labai kieti? Ar nelūžta lakas per sulenkimą ties pirštais ar prie kauliuko? Ačiū 4u.gif

Turiu ir aviu gal jau kokie geri 3 metai. Niekas nelūžo, neskilo, labai patenkinta esu. Turiu ilgus nelakuotus, tai galiu palyginti: lakuoti kiek kietesni ir truputį girgžda laiptais lipant. Užskaičius abejus ir patogumo, ir patvarumo atžvilgiu,ir grožio (aišku,čia skonio reikalas). O vat atsisiunčiau loaferius Martens'us ir neįkišu pėdos - kokio siaurumo per keltį blink.gif . Kaip apmaudu unsure.gif
Atsakyti
O aš agėjau atsiimti savo daiktų, sumokėjau o paštomato dėžutė tuščia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2024 03 27, 16:45)
o kaip jų dydžiai? atAtink normas?  rolleyes.gif  kaži iš 10 dydžio švarko neiškriščiau  unsure.gif

Ar būna ten kokių papildomų nuokainos kodų?

BR retokai, BRF praktiskai nuolat 20% regular kainoms ir 50-60% clearance.
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2024 03 27, 18:07)
O aš agėjau atsiimti savo daiktų, sumokėjau o paštomato dėžutė tuščia  blink.gif

Bandete skambinti i LP Express?
Atsakyti