Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(zibuteg @ 2024 03 25, 19:45)
ketvirtadienį 😀

drinks_cheers.gif aš irgi taip manau biggrin.gif bet va ne visi taip mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 03 25, 19:42)
Toks klausimas  rolleyes.gif  KAS TRIS DIENAS - tai ,jei pvz išgeri pirmadienį vakare,tai sekantis gėrimas ketvirtadienį ar penktadienį  biggrin.gif ?

Vartojimas:
Vieną vartojimo kursą sudaro 10 buteliukų, kuriuos išgersite per 3 savaites. Pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) vieną kartą per dieną, geriausiai - vakare. Po to, praleidus dvi dienas, pradėti antrąją pakuotę. Gerti po vieną buteliuką per dieną kas tris dienas. Jei norisi, galima užgerti vandeniu. Per metus rekomenduojami 3-4 kursai. Atidarius buteliuką – suvartoti nedelsiant.

Kasdien būtų antradienį, kas antrą dieną - trečiadienį, kas tris - ketvirtadienį.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 03 25, 19:57)
Kasdien būtų antradienį, kas antrą dieną - trečiadienį, kas tris - ketvirtadienį.

4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elkin @ 2024 03 25, 19:06)
Geriausiai pas Babajana, tikrai gerai padaro 4u.gif

aš prieš tris savaites tiesiog Santaruose nusiėmiau keratomą nuo veido (kur mokamos paslaugos). Toks jaunas vyrukas nulazerino. Ir dar vieną apgamą nuo kaklo. Visai gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 25 kovo 2024 - 20:16
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.joesnewbalanceoutlet.com - 25%
www.karllagerfeldparis.com - 20%
www.uspoloassn.com - 25%
www.shop.samsonite.com
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.factory.jcrew.com - 50%
www.usa.tommy.com - 25%
www.landsend.com - 40%
www.nyandcompany.com
www.watchstation.com
www.saksoff5th.com
www.bearpaw.com - 15%
www.us.boohoo.com
www.venus.com
www.snipesusa.com
www.aeropostale.com
www.costco.com
www.shopmelissa.com
www.32degrees.com
www.hm.com
www.bellabarnet.com
www.desigual.com
www.uniqlo.com
www.armani.com
www.tjmaxx.com
www.sierra.com
www.bhfo.com
www.talbots.com
www.kohls.com
www.belk.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.disneystore.com


PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.theperfumespot.com
www.yesstyle.com - 15%
www.kikocosmetics.com
www.vitacost.com - 12%
www.tanforless.com - 30%
www.puritan.com - 20%
www.skinstore.com
www.viori.com
www.glossier.com
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 03 25, 20:12)
aš prieš tris savaites tiesiog Santaruose nusiėmiau keratomą nuo veido (kur mokamos paslaugos). Toks jaunas vyrukas nulazerino. Ir dar vieną apgamą nuo kaklo. Visai gerai.

A skaud? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 03 25, 19:53)

Gal kas turit lakinius martensus? Ar labai kieti? Ar nelūžta lakas per sulenkimą ties pirštais ar prie kauliuko? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 03 25, 18:32)
Kas prašė pasidalinti dėl lazerio procedūrų vaikui, tai dalinuosi - mano dukrai voratinklinė angioma ant veido, dermatologė rekomendavo šalinti lazeriu. Pati nori, nebijo, tai bandysim.


Aš prašiau 4u.gif grišiu iš atostogų irgi vešiu saviškę parodyt, nes ji pati pradėjo kompleksuot, pries eidama i mokykla templioja visais maskuokliais iš eilės ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@mke: 25 kovo 2024 - 22:19
QUOTE(liepsnelee @ 2024 03 25, 21:20)
A skaud?  ax.gif

Suleidžia vaistų nuo skausmo į darinį. Tai skausmo tik nuo dūrio. Paskui irgi neskauda. Papilomas nuiminėjo be nuskausminimo, nes skaudesnis dūris, nei tas nuėmimas biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 26, 07:43)
Suleidžia vaistų nuo skausmo į darinį. Tai skausmo tik nuo dūrio. Paskui irgi neskauda. Papilomas nuiminėjo be nuskausminimo, nes skaudesnis dūris, nei tas nuėmimas  biggrin.gif

ačiū už info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2024 03 25, 22:20)
A skaud?  ax.gif

Ne, lidokainu nuskausmina ir nučirškina tiesiog smile.gif Bet su kraujagysliniais sakė kitaip.
Atsakyti