Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

NORDSTROMRACK nedaug truksta iki free ship
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 25, 11:18)
cia musu katedros aikste

Aha, žiūrau, kad plytelės ne tokios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 03 25, 10:10)
Dėkoju 4u.gif
O gal kas darėtės endoskopu su narkoze, kur rekomenduotumet?

Man Karoliniškių poliklinikoje darė su pamigdymu. Net nereikėjo nieko prašyti..
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2024 03 25, 14:59)
Man Karoliniškių poliklinikoje darė su pamigdymu. Net nereikėjo nieko prašyti..


4u.gif Aš Santariškese kažkada prieš keleta metu klausiau tai nedare, reikes pasidomėti dabar.
Atsakyti
Turime laisvus:

Moteriška Andrew Marc Baisley Relaxed Fit Puffer Jacket, dydis S, spalva Dark Olive, jau Lietuvoje - €85
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Banana Republic Factory STEPPE LINEN-BLEND MINI SKIRT, dydis 0US, spalva Black, jau Lietuvoje - €17
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Banana Republic Factory SATIN RIBBED TOP, dydis XS, spalva Black ir Beige, jau Lietuvoje - po €38
vartotojo įkelta nuotrauka
Moteriškas Superdown Kristy Ribbed Snap Skirt, dydis XS, spalva Red, jau Lietuvoje - €45
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Tularosa Green Chloe Skirt, dydis S, spalva Light Beige, jau Lietuvoje - €22
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriška Victoria's Secret Terrot Cotton Tank Slip, dydis XS, spalva Black, jau Lietuvoje - €36
vartotojo įkelta nuotrauka

Estee Lauder Futurist SkinTint Serum Foundation With Botanical Oil Infusion SPF 20, spalva 2N1 Desert Beige, jau Lietuvoje - €55
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškos Guess Denim Pants, dydis 4US, spalva Black, jau Lietuvoje - €40
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriški Converse Chuck Taylor All star hi top, dydis 7US (37.5EU), spalva Black, jau Lietuvoje - €42
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriški New Balance FuelCore Nergize Sport V1 Sneaker (treniruočių kedai), dydis 7.5US (38EU), spalva Summer Fog with Hi-lite, jau Lietuvoje - €40
vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
Moteriški MICHAEL KORS Cosmo Canvas Trainer, dydis 7US (37EU), spalva LT SAGE MLTI, jau Lietuvoje - €80
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 25 kovo 2024 - 16:13
Kas prašė pasidalinti dėl lazerio procedūrų vaikui, tai dalinuosi - mano dukrai voratinklinė angioma ant veido, dermatologė rekomendavo šalinti lazeriu. Pati nori, nebijo, tai bandysim.
Atsakyti
Papilde lakiniu Dr.Martens dydi
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 03 25, 17:32)
Kas prašė pasidalinti dėl lazerio procedūrų vaikui, tai dalinuosi - mano dukrai voratinklinė angioma ant veido, dermatologė rekomendavo šalinti lazeriu. Pati nori, nebijo, tai bandysim.

Geriausiai pas Babajana, tikrai gerai padaro 4u.gif
Atsakyti
ATOPALM papildoma 20% nuolaida

SASKFIFTHAVENUE sivakar pirksime Beauty su 20% nuolaida, junkites
Atsakyti
QUOTE(elkin @ 2024 03 25, 18:06)
Geriausiai pas Babajana, tikrai gerai padaro 4u.gif

Man Babajanas nuėmė apgamą nuo veido. Turėjau prie lūpos ir ėmė ir nebepatiko biggrin.gif tobulai.
Atsakyti
Toks klausimas rolleyes.gif KAS TRIS DIENAS - tai ,jei pvz išgeri pirmadienį vakare,tai sekantis gėrimas ketvirtadienį ar penktadienį biggrin.gif ?

Vartojimas:
Vieną vartojimo kursą sudaro 10 buteliukų, kuriuos išgersite per 3 savaites. Pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) vieną kartą per dieną, geriausiai - vakare. Po to, praleidus dvi dienas, pradėti antrąją pakuotę. Gerti po vieną buteliuką per dieną kas tris dienas. Jei norisi, galima užgerti vandeniu. Per metus rekomenduojami 3-4 kursai. Atidarius buteliuką – suvartoti nedelsiant.

Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 03 25, 20:42)
Toks klausimas  rolleyes.gif  KAS TRIS DIENAS - tai ,jei pvz išgeri pirmadienį vakare,tai sekantis gėrimas ketvirtadienį ar penktadienį  biggrin.gif ?

Vartojimas:
Vieną vartojimo kursą sudaro 10 buteliukų, kuriuos išgersite per 3 savaites. Pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) vieną kartą per dieną, geriausiai - vakare. Po to, praleidus dvi dienas, pradėti antrąją pakuotę. Gerti po vieną buteliuką per dieną kas tris dienas. Jei norisi, galima užgerti vandeniu. Per metus rekomenduojami 3-4 kursai. Atidarius buteliuką – suvartoti nedelsiant.

ketvirtadienį 😀
Atsakyti