Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

kaip čia dabar negražiai apie paauglius biggrin.gif nors matau tokių daug su tais per dideliais džinsais marškiniais ir žaliais plaukais. Jei jiems gražu ok. Mano dukra jau nebe paauglė, bet ją ribojo uniforma, tai nebuvo kada apsmukusių rengtis. Ir šiaip jos draugių aplinka santūri. Va su jaunyle tai visko gali būt unsure.gif
Atsakyti

Jaučiu teks pirkt be nuolaidos. Hoganai man yra patys patogiausi turbūt ever.

Bestsecret.com yra Hogan įvairių kedų ir kaina iki 200€. Bet tokio būtent modelio tai lyg nėra. Ten prisijungimas tik su pakvietimu, tai jei vdrug norėsit, parašykyt, įmesiu kodą :) 

Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2024 03 23, 14:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73140756" data-time="1711172561"><div><p>Jaučiu teks pirkt be nuolaidos. Hoganai man yra patys patogiausi turbūt ever.

</p></div></blockquote><p>Bestsecret.com yra Hogan įvairių kedų ir kaina iki 200€. Bet tokio būtent modelio tai lyg nėra. Ten prisijungimas tik su pakvietimu, tai jei vdrug norėsit, parašykyt, įmesiu kodą smile.gif </p>

Aš turiu narystę. Einu pažiūrėt. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2024 03 23, 15:02)
Aš tai neatsižiūriu į studentinio amžiaus merginas, kaip jos gražiai moka pasidažyti, kaip plaukučiai visų sutvarkyti, na ir rūbai, batai suderinti  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Save atsimenu su pagyrimu irgi. Rankom įsiliemenuodavau marškinukus, dasisiūdavau apykakles, kaspinukus ant marškinių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 03 23, 10:52)
Dėl aprangos taip - visos vienodos. Platūs skater džinsai, THF striukės, juodi džempai. Bet niekada nemačiau, kad būtų netvarkingos, net iš namų nepasidažę ir nesusitvarkę neina biggrin.gif

Na mano panelė tai atsisakė TNF striukės kaip tik dėl to, kad visi turi 😁. Ir nesidažo, kuom aš visai patenkinta.
Atsakyti



QUOTE(Lux @ 2024 03 23, 07:26)
Priminkit prašau kur ieškoti AirPod ausinių



dazniausiai is walmart, amazon, bestbuy.com perkam 4u.gif


labai laukiu prieisjungianciu prie www.gap.com ir www.bananarepublicfactory.com ax.gif
Atsakyti
Kovo 15 d. sąskaitos baigtos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2024 03 23, 19:08)
dazniausiai is walmart, amazon, bestbuy.com perkam  4u.gif
labai laukiu prieisjungianciu prie www.gap.com ir www.bananarepublicfactory.com  ax.gif


Labas, o kokia nuolaida turite BR ir BR factory?
Atsakyti
Gal kuri parduodat trumpus juodus, geriau verstos odos Boemos batus 40 dydžio? Brūkštelkit a. ž. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivute_DV @ 2024 03 23, 13:35)
Labas, o kokia nuolaida turite BR ir BR factory?


galutines kainos matosi krepselyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 23 kovo 2024 - 21:04
www.fragrancenet.com labai nedaug truksta iki nemokamo siuntimo, kvieciame jungtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 24 kovo 2024 - 01:17
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti