Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gervuoge @ 2024 03 22, 21:48)
Labai gražūs. Norėčiau ir aš šitų...

Jaučiu teks pirkt be nuolaidos. Hoganai man yra patys patogiausi turbūt ever.
Papildyta:
QUOTE(vanesax @ 2024 03 22, 21:39)
Jetau, kur Jus toki jaunima matote unsure.gif As kaip tik pastebiu daug stilingo jaunimo, tiek merginu, tiek vaikinu bigsmile.gif
Turim dvi pagalves, ten tos pupeles formos, tai viena sveciams atiteko, kita dar studentas naudoja. Nezinau, siaip sau man jos ax.gif As savo kazkokia papiguske is Jysk atsidziaugt negaliu ir ne tik as biggrin.gif Visi namie pripazine, kad mano pagalve pati paciausia  laugh.gif

Prie mokyklų ir mokykloje. Studentai jau geriau atrodo.

Aš nusipirkau žąsų pūkų pagalvę iš jysk ir ji man pati pačiausia irgi 😂 kai tik kam proga, tai ir nugvelbia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 23 kovo 2024 - 07:51
quote=Žalia Rūta,2024 03 22, 21:19]
Mūsų kartai čia nesuvokiama. Čia bus tas laikas, kaip 80tųjų, kur juoką kelia. Tik čia kels graudulį. Ir bernai durniukai - avinų banda su tom šukuosenom.
Per rugsėjo pirmą labai patiko dvyliktokai bernai - nusmukusiais plačiais džinsais, matosi pilnai triusikai, su maikėm be rankovių ir juodom skarelėm ant galvų. Aj, dar kažkodėl su tom gariūnų didelėm tašėm.
Apie mergas jau nekalbu. NESUVOKIU. Tokios atstumančios, fuj... kuo baisesnės šukuosenos ir tt.
[/quote]
Su juoduom skarelėm tokio stailo neužmačius 😅, kaip iš filmų, tik nepamenu jau tiksliai, bet is 80'-90'😅.
Dėl mergų tai gal ir gerai - nėr poreikio Barbiškai gražintis matyt.
Atsakyti
[quote=rastafarinas,2024 03 23, 08:12]
quote=Žalia Rūta,2024 03 22, 21:19]
Mūsų kartai čia nesuvokiama. Čia bus tas laikas, kaip 80tųjų, kur juoką kelia. Tik čia kels graudulį. Ir bernai durniukai - avinų banda su tom šukuosenom.
Per rugsėjo pirmą labai patiko dvyliktokai bernai - nusmukusiais plačiais džinsais, matosi pilnai triusikai, su maikėm be rankovių ir juodom skarelėm ant galvų. Aj, dar kažkodėl su tom gariūnų didelėm tašėm.
Apie mergas jau nekalbu. NESUVOKIU. Tokios atstumančios, fuj... kuo baisesnės šukuosenos ir tt.
[/quote]
Su juoduom skarelėm tokio stailo neužmačius 😅, kaip iš filmų, tik nepamenu jau tiksliai, bet is 80'-90'😅.
Dėl mergų tai gal ir gerai - nėr poreikio Barbiškai gražintis matyt.
[/quote]
Bet išsiplaut plaukus galėtų. Neskauda.
Atsakyti
Nauji Gap juodi dzinsai. Dydis petite 27, mazinti tiks 26 dydi nesiojanciai. Keisciau i 28 dydi. 27 eur.
https://www.gap.com/...dp-page-content

Nauji jcrew factory marskiniai dydis S, dydi atitinka. 18eur.
Spalva deep emerald ivory. Isparduota dabar si spalva, (zalios spalvos dryžiai)
https://factory.jcre...p-emerald-ivory
Nauja baltos spalvos maikelė, dydis XXS. 11 eur.
https://www.jcrew.co...oductCode=BP004
Siunciu savo saskaita Lp express pastomatu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 23 kovo 2024 - 10:00
QUOTE(JMD @ 2024 03 23, 10:22)
Bet išsiplaut plaukus galėtų. Neskauda.


Skaitau ir nesuprantu, apie ką čia smile.gif mūsų aplinkoje visos paauglės tvarkingos, minimaliai (labai skoningai ir subtiliai) pasidažiusios, visada pasikvepinusios. Apie plaukus net nekalbu, kartais net pykteliu, kiek ten gali juos plaut ir šukuot, ypač kai kažkur skubam.
Mano 13-metė kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių turi daugiau nei aš, domisi labai visokiais kremukais, šampūniukais. Man prirodo daug dalykų biggrin.gif

Dėl aprangos taip - visos vienodos. Platūs skater džinsai, THF striukės, juodi džempai. Bet niekada nemačiau, kad būtų netvarkingos, net iš namų nepasidažę ir nesusitvarkę neina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 03 23, 10:52)
Skaitau ir nesuprantu, apie ką čia smile.gif mūsų aplinkoje visos paauglės tvarkingos, minimaliai (labai skoningai ir subtiliai) pasidažiusios, visada pasikvepinusios. Apie plaukus net nekalbu, kartais net pykteliu, kiek ten gali juos plaut ir šukuot, ypač kai kažkur skubam.
Mano 13-metė kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių turi daugiau nei aš, domisi labai visokiais kremukais, šampūniukais. Man prirodo daug dalykų biggrin.gif

Dėl aprangos taip - visos vienodos. Platūs skater džinsai, THF striukės, juodi džempai. Bet niekada nemačiau, kad būtų netvarkingos, net iš namų nepasidažę ir nesusitvarkę neina biggrin.gif

Faina išimtis wub.gif
Atsakyti
Turiu ir aš 16-ete ir matau drauges, tai niekada nemačiau nei neplauta galva, nei kažkaip kitaip netvarkingai atrodančių. Atvirkščiai, plaukučiai visu naturalūs, jokiu šukuosenu, jokiu dideliu makiažu ir pan. Apranga tai taip, visu panaši🙈😊
Atsakyti
Jums reikėtų pas mane darban biggrin.gif pamatytumėt ko nematę, tiek nešvarių paauglių nėr buvę kaip pastaraisiais metais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 03 23, 12:06)
Turiu ir aš 16-ete ir matau drauges, tai niekada nemačiau nei neplauta galva, nei kažkaip kitaip netvarkingai atrodančių. Atvirkščiai, plaukučiai visu naturalūs, jokiu šukuosenu, jokiu dideliu makiažu ir pan. Apranga tai taip, visu panaši🙈😊


Mes atostogaujam su keturiomis paauglėmis, tai visada apartamentų, vilų ieškom su minimum 3 voniomis biggrin.gif mes su drauge per 20 min susiruošiam, o ten po valandą ir ilgiau dušuose praleidžia. Va ir šį rytą - jau žiūriu mano stalčiuose rausiasi, nes matė, kad naujà plaukų kaukę nusipirkau. Sakė čia paskutinis trendas, reikia jai išbandyt biggrin.gif

Ir tikrai, tas makiažas dabar pas jas toks natūralus. Maniškės juodos akys ir ilgos storos blakstienos, tai ji net juodo tušo nenaudoja, tik rudą, nes sakė su juodu pasidažius atrodo, kaip su fake lashes biggrin.gif

QUOTE(Gafsa @ 2024 03 23, 12:10)
Jums reikėtų pas mane darban biggrin.gif pamatytumėt ko nematę, tiek nešvarių paauglių nėr buvę kaip pastaraisiais metais biggrin.gif


Bet tai ir bernų tokių pilna, ne tik merginos unsure.gif tik kaip ir visur, yra daug išimčių, mūsų visos paauglės susitvarkiusios ir kvepiančios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 23 kovo 2024 - 11:30
QUOTE(rastafarinas @ 2024 03 23, 09:12)
Dėl mergų tai gal ir gerai - nėr poreikio Barbiškai gražintis matyt.

Tai čia kraštutinumai.

Už tai darželiuose vaikai dabar labai gražūs wub.gif

Mano aplinkoje irgi tvarkingi vaikai. Bet tas bendras vaizdas prie mokyklų ir mieste. Nori būti stilingi, o gaunasi vienodi. Bet kaip nesupranta patys?

Dukra irgi labai ilgai praleidžia laiko vonioj. Bet ten ji ne tik dažosi (pažaidimams), bet ir pasirodymus rengia. Tai iš vonios išgabenau jau visą kosmetiką, nes ir kosmetikos gaila, ir dar reik valyt iš paskos. Savo turi, tegu savo naudoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 03 23, 15:05)
Dukra irgi labai ilgai praleidžia laiko vonioj. Bet ten ji ne tik dažosi (pažaidimams), bet ir pasirodymus rengia. Tai iš vonios išgabenau jau visą kosmetiką, nes ir kosmetikos gaila, ir dar reik valyt iš paskos. Savo turi, tegu savo naudoja biggrin.gif

Pas mus vonia kartu su tuliku, didelė erdvė, tai "pasirodymai", "makiažo pamokėlės" ten ištisai vyksta, o kai reikia papulti dėl reikalo biggrin.gif būna tiesiog iššūkis ten patekti, kova už būvį, karas biggrin.gif
Pasitaiko ir pas mus paauglių nevaleikų, apsmukusiais džinsais ir neplautais plaukais. Džiaugiuosi, kad ne dukros draugės biggrin.gif .
Aš tai neatsižiūriu į studentinio amžiaus merginas, kaip jos gražiai moka pasidažyti, kaip plaukučiai visų sutvarkyti, na ir rūbai, batai suderinti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Priminkit prašau kur ieškoti AirPod ausinių
Atsakyti