Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Kokius džinsus nešiojat? Nusipirkau plačius, ilgus, bet norėčiau dar tiesaus kirpimo, moteriškų , klasikinių wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(ralija @ 2024 03 17, 07:58)
keista...man...neveikia...

Galioja tik prekems is sios nuorodos.
Atsakyti
Labas rytas

Gal yra norinčių keistis :

Turiu US 9 keisčiau į US 8 (arba parduodu)


vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 17 kovo 2024 - 09:45
Laba diena 4u.gif
835 dėžutės dar nėra?
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 03 17, 07:58)
keista...man...neveikia...

mano prekei irgi
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 03 17, 08:11)
Kokius džinsus nešiojat? Nusipirkau plačius, ilgus, bet norėčiau dar tiesaus kirpimo, moteriškų , klasikinių wub.gif

Visokius unsure.gif
Atsakyti
BANANA REPUBLIC FACTORY tik siandien papildoma 40% nuolaida visoms prekems, isskyrus clearance
Atsakyti
Dedu JCREW FACTORY su 70% ir 15% nuolaida clearance
Atsakyti
TJMAXX vel nedaug truksta iki free ship

JOESNEWBALANCEOUTLET papildoma 25% nuolaida krepsy akcijos uzrasu pazymetoms prekems
Atsakyti
BR svarkai gerom kainom su 40% papildoma
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 03 17, 09:11)
Kokius džinsus nešiojat? Nusipirkau plačius, ilgus, bet norėčiau dar tiesaus kirpimo, moteriškų , klasikinių wub.gif

Aš per bulkutė platiems, o taip norėčiau...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 03 17, 19:39)
Aš per bulkutė platiems, o taip norėčiau...

Per bulkute ar sportuojanti? Aš sportuojanti, bet tokiems platiems dzinsams teko imti didesnį dydį nei įprastai, kad geriau gultų. Bet ir tai turiu prie ko prikibti. Manau, čia svarbu paties rūbo kirpimas, kad tiktų prie figūros. O su tiesaus kirpimo net nežinau kokiu dairytis. Pirkau vienus, bet labai storino. Manau, kad nerizikuosiu pirkti internetu, eisiu į pardes matuotis.
Papildyta:
Ieškau kaspinų į plaukus mažai mergaitei, kur rišti, ipinti į plaukus galima, ilgų, pageidautina labiau medvilninių (jei tokių išvis būna). Gal Vilniuje žinot kokia parduotuvę?
Atsakyti