Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Alexia @ 2024 03 13, 15:20)
man sakė, kad lazeriu naikint kraujagyslinius darinukus skausminga gal todėl be 18 nedaro.

Man naikino lazeriu kraujagysles ant veido ( nudegimo randas)prieš kokius 20 metų. Man tada koks 12 m buvo. Tikrai skausminga buvo nors užtepė kažkokių vaistų, dar davė tabletę nuo skausmo išgerti. Vistiek skaudėjo. Dar prie to patieš šlifavo veidą
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 03 13, 17:20)
man sakė, kad lazeriu naikint kraujagyslinius darinukus skausminga gal todėl be 18 nedaro.


Nežinau dėl ko taip viskas suprastėjo,bet apie kraujagyslių naikinimą su lazeriu vien prasti atsiliepimai. unsure.gif
Naikinau sugiharoje prie 22m. užteko vieno karto,nieko neskaudėjo,nes patepė tepaliuku ir išnaikino toje vietoje visam laikui..
Aišku kainos tada buvo daug didesnės lyginant su šiuo laiko kainomis biggrin.gif
Jau tada jei neklystu už vieną procedūrą mokėjau 500lt.
Atsakyti

Ar užsakytumėt iš https://plantflowerseeds.com/arba kokios kitos sėklų parduotuvės?

Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2024 03 13, 06:18)



QUOTE(linamog @ 2024 03 13, 09:33)


Ačiū, kol kas neišrinkau doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kažkuri galit rekomenduoti vaikų gastroenterologą Vilniuje? Labai labai būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vjolanta: 13 kovo 2024 - 17:10
Ačiū, viskas tiko/patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2024 03 13, 16:07)
<p>Ar užsakytumėt iš <a data-ipb='nomediaparse' href='https://plantflowerseeds.com/'>https://plantflowerseeds.com/</a>arba kokios kitos sėklų parduotuvės? </p>

Is rareseeds.com perkame, jusu ideta tokia nelabai rimta atrodo, su gmail kontaktiniu pastu.

QUOTE(Gafsa @ 2024 03 13, 17:38)
Ačiū, viskas tiko/patiko smile.gif

Aciu jums, ka gero gavot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 03 13, 17:41)
Is rareseeds.com perkame, jusu ideta tokia nelabai rimta atrodo, su gmail kontaktiniu pastu.
Aciu jums, ka gero gavot? ax.gif

topshop bomberį pigutį, bet laaabai fainą, Timbus geltonus, blizgančius ugg mini su žvyneliais kitiems metams ir skudurinius palladiumus iš sierros. Dar charter šąlį, pirkau antrąkart, nes draugė atėmė - jai prie naujo palto matai reik ... perleidau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 03 13, 18:56)
topshop bomberį pigutį, bet laaabai fainą, Timbus geltonus, blizgančius ugg mini su žvyneliais kitiems metams ir skudurinius palladiumus iš sierros. Dar charter šąlį, pirkau antrąkart, nes draugė atėmė - jai prie naujo palto matai reik ... perleidau  biggrin.gif


Kuriuos palladium emei ir kuri sau dydi?
As pabijojau, kad sunkus nebutu..
Atsakyti
J.Crew gal papildoma nuolaida yra?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 03 13, 18:03)
Kuriuos palladium emei ir kuri sau dydi?
As pabijojau, kad sunkus nebutu..

medžiaginius, o šiaip visi jie lengvi; ėmiau 10, nes 9,5 neliko, o ir vasarai smagiau laisvi gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2024 03 13, 18:29)
J.Crew gal papildoma nuolaida yra?

Yra 50% kai kurioms sale prekems ir 25% likusioms sale prekems
Atsakyti