Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Renkasi USPOLOASSN su 25% nuolaida

QUOTE(juratela @ 2024 03 11, 11:11)
www.uspoloassn.com - 25%
Dar bus ir nuo rankinių kainos šita nuolaida?? g.gif Ar 14.99$ jau su nuolaida? Čia kur fb įkėlėte.  4u.gif

$14.99 kaina jau su nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 11 kovo 2024 - 11:30
QUOTE(linamog @ 2024 03 11, 11:30)
Renkasi USPOLOASSN su 25% nuolaida
$14.99 kaina jau su nuolaida


Ačiū 4u.gif Labai pasiteisinęs crossbody wub.gif
Atsakyti
Merginos, ar kuri esate pirkusi šiemet šią JCrew parką mergaitėms? Pati esu šio modelio pirkusi kelis metus iš eilės labai patiko, šiemet ši metalic medžiaga abejonių kelia. Svarstau dukrai kitiems metams imti ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 11 kovo 2024 - 11:42
Renkasi BANANA REPUBLIC FACTORY su 50% nuolaida clearance
Atsakyti
Turime laisvus:

Moteriška GAP Big Puff Cinched Jacket, dydis S, spalva Sled Red - $24.49
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Charter Club 100% Cashmere Cheetah-Print Sweater, dydis S, spalva Pecan Sandie - $22.49
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriška Andrew Marc Baisley Relaxed Fit Puffer Jacket, dydis S, spalva Dark Olive, jau Lietuvoje - €85
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Banana Republic Factory STEPPE LINEN-BLEND MINI SKIRT, dydis 0US, spalva Black, jau Lietuvoje - €17
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Banana Republic Factory SATIN RIBBED TOP, dydis XS, spalva Black ir Beige, jau Lietuvoje - po €38
vartotojo įkelta nuotrauka
Moteriškas Superdown Kristy Ribbed Snap Skirt, dydis XS, spalva Red, jau Lietuvoje - €45
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškas Tularosa Green Chloe Skirt, dydis S, spalva Light Beige, jau Lietuvoje - €22
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriška Victoria's Secret Terrot Cotton Tank Slip, dydis XS, spalva Black, jau Lietuvoje - €36
vartotojo įkelta nuotrauka

Estee Lauder Futurist SkinTint Serum Foundation With Botanical Oil Infusion SPF 20, spalva 2N1 Desert Beige, jau Lietuvoje - €55
vartotojo įkelta nuotrauka

Moteriškos Guess Denim Pants, dydis 4US, spalva Black, jau Lietuvoje - €40
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 11 kovo 2024 - 13:16
Sveikos merginos, o gal kuri naudojate baltymų miltelius metant svorį? Gal galite rekomenduoti kokius gerus?
Gal Tory Burch kokių nuolaidų turite? Noriu vienų balerinų, gailiuosi kad rudenį jų nepirkau.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2024 03 11, 13:26)
Gal Tory Burch kokių nuolaidų turite? Noriu vienų balerinų, gailiuosi kad rudenį jų nepirkau.

Siuo metu nera papildomos.
Atsakyti

Sveikos merginos, o gal kuri naudojate baltymų miltelius metant svorį? Gal galite rekomenduoti kokius gerus? Gal Tory Burch kokių nuolaidų turite? Noriu vienų balerinų, gailiuosi kad rudenį jų nepirkau.

Geriu bet ne svorio metimui o po treniruociu su svoriais atsistatymui ir raumenim. Ar taip yra prasme gert, nezinau, nebent koki ta ale kokteili nusipirkt kur mazai kaloriju ir ale maistas bet tiesiog valgykit subalansuotai su tiksliai apskaiciuotom kalorijom ir viskas bus ok.

Atsakyti
Laba diena. Su švente 4u.gif
Noriu atsiliepimų apie Veja batus: ar atitinka dydis? Kuris modelis patogesnis laisvalaikiui?

Žiūriu į tokį modelį. Gal kur užmatėte balta/juoda derinį? Ir jei rašo.kad šios spalvos modelis didintas, tai taip ir bus? Nes prie kitų spalvų derinių nėra pastabos, kad didinti blink.gif
https://www.zalando....11a00z-a12.html
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2024 03 11, 14:17)
Laba diena. Su švente  4u.gif
Noriu atsiliepimų apie Veja batus: ar atitinka dydis? Kuris modelis patogesnis laisvalaikiui?

Žiūriu į tokį modelį. Gal kur užmatėte balta/juoda derinį? Ir jei rašo.kad šios spalvos modelis didintas, tai taip ir bus? Nes prie kitų spalvų derinių nėra pastabos, kad didinti  blink.gif 
https://www.zalando....11a00z-a12.html

Turiu keletą, man labai patinka, tik reik atkreipt dėmesį, kad liežuvėlis labai ilgas, remiasi į čiurną. Pradžioj tai erzina, paskui jis pasilenkia kiek reik. Padeda pradžioj laisviau varstyt. Aš turiu 41, mano toks dydis ir yra dažniausiai.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2024 03 11, 13:26)
Sveikos merginos, o gal kuri naudojate baltymų miltelius metant svorį? Gal galite rekomenduoti kokius gerus?
Gal Tory Burch kokių nuolaidų turite? Noriu vienų balerinų, gailiuosi kad rudenį jų nepirkau.

taip, kazkada naudojau. svorio metimui, po tresos kad greiciau atsigaut. reikia gerti izoliata pirkdavau is myprotein ir dar vienus tuoju surasiu
Atsakyti

Laba diena. Su švente 4u.gif Noriu atsiliepimų apie Veja batus: ar atitinka dydis? Kuris modelis patogesnis laisvalaikiui? Žiūriu į tokį modelį. Gal kur užmatėte balta/juoda derinį? Ir jei rašo.kad šios spalvos modelis didintas, tai taip ir bus? Nes prie kitų spalvų derinių nėra pastabos, kad didinti blink.gif [url="https://www.zalando.lt/veja-v-12-sportbaciai-extra-whitecamel-vj211a00z-a12.html"]https://www.zalando.lt/veja-v-12-sportbacia...11a00z-a12.html[/url]
Savo dydi perku 37 ir net sakyciau jie man i laisvesne puse. Bet kai buvau Ispanijoj, butike matavausi juos ir man pasake kad visa savo gyvenima nesioju per mazus batus. Turi likti nago dydzio tarpelis visuose batuose tai is pradziu man buvo sunku priprast nes atrode kad per dideli. Dabar jau turiu dvejus nes ziauriai man jie geri tik yra reikalu su prieziura nes graziausi man verstos odos 😀 turiu v10 ir naujausius venturi. Siaip galima ir is ju oficialaus psl pirkti, kainos tos pacios bet didesnis pasirinkimas. Man jie ir patogus ir grazus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 11 kovo 2024 - 15:42