Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Princess-Vip @ 2024 03 07, 10:29)
Labas rytas,

Merginos, rekomenduokit gerą balinančią dantų pastą😁


Jokia dantų pasta nebalina 4u.gif
Atsakyti
[quote=JMD,2024 03 07, 10:17]
Ar tų juodų medžiaga nebus tokia , kad pasėdėjus ilgiau keliai išsimuša , vienas turėjau tokias iš BR. Kokį dydį imti jei klubai 108?

https://bananarepubl...dp-page-content


Jos gal velvetinės, neįžlibinu blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas, parekomenduokit Kaune vaikų ortodontą/ę 4u.gif Noriu nuvesti, pas kelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2024 03 08, 10:18)
Labas rytas, parekomenduokit Kaune vaikų ortodontą/ę 4u.gif  Noriu nuvesti, pas kelis 4u.gif


Ji nėra būtent vaikų, bet tikrai labai rekomenduoju Lopatienę. Labai maloni, paaiškina nuo A iki Z, rezultatu taip pat esu patenkinta (mano kelios draugės taip pat pas ją lankėsi,pagal jų rekomendacijas ir kreipiausi). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2024 03 08, 09:18)
Labas rytas, parekomenduokit Kaune vaikų ortodontą/ę 4u.gif  Noriu nuvesti, pas kelis 4u.gif


Maniškiai berniukai pas Irmą Andziulienę lankosi (vienas - breketai (tikrai sudėtingas atvejis buvo), kitas - plokštelė).
Aš pati kažkadaise pas Tercijonaitę lankiausi.
Atsakyti
Mums patiko Gintarė Urbonaitė Gaidytė, bet dar gydymas nepradėtas, tik kasmet nuvažiuojam, stebim padėtį.
Atsakyti
Gal kur nuolaida elizabeth arden dezikam? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2024 03 08, 12:18)
Gal kur nuolaida elizabeth arden dezikam?  4u.gif

Cia po $4.70
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti gerą vaikų ortodontą Vilniuje? Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Dedu BANANA REPUBLIC FACTORY su 50%
Atsakyti
QUOTE(esute @ 2024 03 08, 16:07)
Gal kas galite rekomenduoti gerą vaikų ortodontą Vilniuje? Būčiau labai dėkinga smile.gif

Mano vaikas eina pas Šarvą
Atsakyti