Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 03 07, 11:09)
<p>Gal kazkas zino kazkokiu stebuklingu vaistu ar budu kaip padeti sau su gerkles skausmu? Vaistinej dave strespsil tai numalsina kazkiek bet tarkim visos nakties neisbunu, prabundu nakti nuo skausmo ir taip jau nuo pirmadienio nakties. Siek tiek pakoseju, vakarais lengvai buvo pakilus temperatura. Geriu daug skysciu, ilsiuosi, skalauju druska bet kazkaip nelabai padeda.</p>


Visai neseniai prasirgau su siaubingu gerklės skausmu, nepadejo jokie skalavimai, purškalai, skysčiai, tik ibubrufenas leisdavo užmikti. Gėriau ir antib., man jau ir ausis skaudėjo, šiaip reik pasirodyti gydytojui, bet man faringitas buvo esu tikra.
Atsakyti

Visai neseniai prasirgau su siaubingu gerklės skausmu, nepadejo jokie skalavimai, purškalai, skysčiai, tik ibubrufenas leisdavo užmikti. Gėriau ir antib., man jau ir ausis skaudėjo, šiaip reik pasirodyti gydytojui, bet man faringitas buvo esu tikra.

Uzsirasiau pas gydytoja bet pasirodo 3 dienos skaitosi umus susirgimas tai mano jau ne umus ir dar nenorejo registuot skubos tvarka, tik uz savaites vos ne😀 o dar jei neblogeja tai isvis ko cia nori. 😀 bet tai sakau jus suprantat kad man ir negereja? 😀 nustebino, nieko negaliu pridet. 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 03 07, 12:18)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gėlužė" data-cid="73138217" data-time="<a href="> Visai neseniai prasirgau su siaubingu gerklės skausmu, nepadejo jokie skalavimai, purškalai, skysčiai, tik ibubrufenas leisdavo užmikti. Gėriau ir antib., man jau ir ausis skaudėjo, šiaip reik pasirodyti gydytojui, bet man faringitas buvo esu tikra.</blockquote>
<p>Uzsirasiau pas gydytoja bet pasirodo 3 dienos skaitosi umus susirgimas tai mano jau ne umus ir dar nenorejo registuot skubos tvarka, tik uz savaites vos ne😀 o dar jei neblogeja tai isvis ko cia nori. 😀 bet tai sakau jus suprantat kad man ir negereja? 😀 nustebino, nieko negaliu pridet. </p>


Aš visada pagražinu tai tuoj užrašo. Dar sako padeda druska pakaitinti ir deti ant gerkles, pati nebandźiau nes veliau sužinojau. Laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2024 03 07, 12:28)
Yra joms dabar papildoma nuolaida?

Ir aš užsimaniau biggrin.gif .Kokia dabar jų kaina? Gal kas turi 0dydi su kokiom apimtim tiko?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 03 07, 11:44)
Aš visada pagražinu tai tuoj užrašo. Dar sako padeda druska pakaitinti ir deti ant gerkles, pati nebandźiau nes veliau sužinojau. Laikykites 4u.gif


Taip, vaikams visada į kojinę druskos, pašildau ir ant kaklo kur skauda 4u.gif
Plus rekomenduočiau medetkomis skalauti. Žmogui buvo jau planuojama operacija, nes angina buvo, tai būtent medetkos padėjo jos išvengti. Stiprų nuovirą ir šiltu skalauti kas dvi valandas. Kuo dažniau, tuo geriau.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2024 03 07, 12:03)
Taip, vaikams visada į kojinę druskos, pašildau ir ant kaklo kur skauda  4u.gif
Plus rekomenduočiau medetkomis skalauti. Žmogui buvo jau planuojama operacija, nes angina buvo, tai būtent medetkos padėjo jos išvengti. Stiprų nuovirą ir šiltu skalauti kas dvi valandas. Kuo dažniau, tuo geriau.

KAMPARO SPIRITO KOMPRESIUKS
Atsakyti

Nepataikau BR dydžio. Visada nusiperku didinta. Gal kas pirkot 0 dydį? </p>

[/quote]

Madam V neina jums parašyti į AŽ blink.gif

Kokį dydį pirkote, kad didelis? Gal 2 ax.gif? Jei netinka gal parduosite?

Neveikia mano a.z. Neoarduodu nieko. Gal kas pirkot 0 dydį ir galit parašyti matmenis? Ačiū

Atsakyti

Gal kazkas zino kazkokiu stebuklingu vaistu ar budu kaip padeti sau su gerkles skausmu? Vaistinej dave strespsil tai numalsina kazkiek bet tarkim visos nakties neisbunu, prabundu nakti nuo skausmo ir taip jau nuo pirmadienio nakties. Siek tiek pakoseju, vakarais lengvai buvo pakilus temperatura. Geriu daug skysciu, ilsiuosi, skalauju druska bet kazkaip nelabai padeda.

Aš ne medikė, bet man vaistininkas davė su lidokainu čiulpiamų. Per kelyas valandas nuėmė

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 07, 13:25)
KAMPARO SPIRITO KOMPRESIUKS


Taip taip, JMD lb teisi, paskaitykit apie kamparo aliejų, tokia nepelnytai pamiršta gyd. priemonė.
Reiktų turėti namų vaistinėlėse.
Aš tokia sadistiška, bent naktį gelbėjuosi su Yox purškalu. Pasipurškus bjauru, bet man lb padeda...

Būkime sveikos wub.gif lady.gif
Atsakyti

Gal kazkas zino kazkokiu stebuklingu vaistu ar budu kaip padeti sau su gerkles skausmu? Vaistinej dave strespsil tai numalsina kazkiek bet tarkim visos nakties neisbunu, prabundu nakti nuo skausmo ir taip jau nuo pirmadienio nakties. Siek tiek pakoseju, vakarais lengvai buvo pakilus temperatura. Geriu daug skysciu, ilsiuosi, skalauju druska bet kazkaip nelabai padeda.

Aš ne medikė, bet man vaistininkas davė su lidokainu čiulpiamų. Per kelyas valandas nuėmė

Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2024 03 07, 12:43)
Taip taip, JMD lb teisi, paskaitykit apie kamparo aliejų, tokia nepelnytai pamiršta gyd. priemonė.
Reiktų turėti namų vaistinėlėse.
Aš tokia sadistiška, bent naktį gelbėjuosi su Yox purškalu. Pasipurškus bjauru, bet man lb padeda...

Būkime sveikos  wub.gif  lady.gif

VISAD YR, MANO SPORTININKUI PRIEMONE NR 1. amziais kazkur kazka skauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 03 07, 10:09)
<p>Gal kazkas zino kazkokiu stebuklingu vaistu ar budu kaip padeti sau su gerkles skausmu? Vaistinej dave strespsil tai numalsina kazkiek bet tarkim visos nakties neisbunu, prabundu nakti nuo skausmo ir taip jau nuo pirmadienio nakties. Siek tiek pakoseju, vakarais lengvai buvo pakilus temperatura. Geriu daug skysciu, ilsiuosi, skalauju druska bet kazkaip nelabai padeda.</p>

AnginHeel (vartojama iki 12 tablečių per dieną), homeopatija
ir nuolat laikyti imbierą burnoje
Atsakyti