Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2024 03 07, 07:54)
Aš 178 ir man rodos man ilgesnės nei modeliui. Eisiu dar sykį pasimatuot  biggrin.gif


Tall ėmei? Kuri dydi?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 07, 06:54)
Aš 178 ir man rodos man ilgesnės nei modeliui. Eisiu dar sykį pasimatuot  biggrin.gif

PASITAISAU - man ilgis kaip modeliui. pirkau Regular, nes mano dydzio ju Tall nera. jei kam reiktu atlenkti, ten geri 7 cm yra. Pergyvenau, kad bus dideles, bet jos man puikiai tiko, nes ziauriai nekenciu but isispraudus, tai viskas pas man + dydis biggrin.gif nors siu kelniu nenoreciau mazesniu. zodz per liemeni man jos atitinka tobulai, o toliau jos turi graziai kristi ir buti laisvos.

dar sias pirkau

https://bananarepubl...dp-page-content

labai minkstos, labai mielos, bet labai trumpos. bet man tas ilgis tinka ir pacios kelnes baisiai geros, tai neparduosiu ir sedziu dabar jom pasipuosus biggrin.gif planavau, kad tas nike sviesus dzempas bus prie ju bet va, gavos, kad kelnes puikiai o dzempa teko perleist kitai savininkei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 07 kovo 2024 - 09:22
DRMARTENS papildoma 20% nuolaida sioms prekems
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 03 07, 11:17)
PASITAISAU - man ilgis kaip modeliui. pirkau Regular, nes mano dydzio ju Tall nera. jei kam reiktu atlenkti, ten geri 7 cm yra. Pergyvenau, kad bus dideles, bet jos man puikiai tiko, nes ziauriai nekenciu but isispraudus, tai viskas pas man + dydis  biggrin.gif nors siu kelniu nenoreciau mazesniu. zodz per liemeni man jos atitinka tobulai, o toliau jos turi graziai kristi ir buti laisvos.

nedidintos?
Atsakyti
QUOTE(dziuginta @ 2024 03 07, 09:22)
nedidintos?

ne unsure.gif visiskai. jos turi but laisvos ir graziai kristi, o ne buti aptemptos, kitu atveju tos klostes atrodytu blogai ax.gif siuo atveju sprendzia viska liemuo. medziaga vilna, plonyte plonyte, bet tokia sunki ir krentanti. be pamusalo. nezinau ar nedubs keliai, bet atrodo labai kokybiskos. apskritai, as pasidariau BR fane ir vis maziau J Crew blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 07 kovo 2024 - 09:27
QUOTE(JMD @ 2024 03 07, 11:24)
ne  unsure.gif visiskai. jos turi but laisvos ir graziai kristi, o ne buti aptemptos, kitu atveju tos klostes atrodytu blogai  ax.gif siuo atveju sprendzia viska liemuo. medziaga vilna, plonyte plonyte, bet tokia sunki ir krentanti. be pamusalo. nezinau ar nedubs keliai, bet atrodo labai kokybiskos. apskritai, as pasidariau BR fane ir vis maziau J Crew  blink.gif

deviu 12-14 dydi , ivairiai buna, kazin kuri imti smile.gif
Atsakyti
j crew šita bliuzelė tobula, nepriekaištinga kokybė, plius apatinė maikutė.

bliuzelė
Atsakyti
QUOTE(eglekuku @ 2024 03 07, 09:47)
j crew šita bliuzelė tobula, nepriekaištinga kokybė, plius apatinė maikutė.

bliuzelė

aha, labai grazi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dziuginta @ 2024 03 07, 09:32)
deviu 12-14 dydi , ivairiai buna, kazin kuri imti smile.gif

jei labai lieknas liemuo, tada 12, jei bisk i kita puse, geriau laisviau, nes i jas reik kist marskinius, ant virsaus nekazka atrodo. cia tas cinkas tos klosteles biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 07 kovo 2024 - 10:07

Gal kazkas zino kazkokiu stebuklingu vaistu ar budu kaip padeti sau su gerkles skausmu? Vaistinej dave strespsil tai numalsina kazkiek bet tarkim visos nakties neisbunu, prabundu nakti nuo skausmo ir taip jau nuo pirmadienio nakties. Siek tiek pakoseju, vakarais lengvai buvo pakilus temperatura. Geriu daug skysciu, ilsiuosi, skalauju druska bet kazkaip nelabai padeda.

Atsakyti
Vyriski Adidas kedai $27

UGG paskutine pora $36
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 07 kovo 2024 - 10:22
QUOTE(JMD @ 2024 03 06, 22:11)
Gavau šias kelnes

https://bananarepubl...dp-page-content

Kokio grožio medžiaga  wub.gif kokio gėrio modelis  wub.gif ir ilgis perfect  wub.gif labai labai  wub.gif


Yra joms dabar papildoma nuolaida?
Atsakyti