Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 02 28, 14:35)
Žalia Rūta, jau visas Kaunas  senai apkalbinėja, jau antrą kartą siuvo, tik šį kartą sakė žiauriai išplėšyta.  Vagelis labai sužalojo.😎
Makalius nepatiko, nubėgo pas Vagelį.


aš tai biškį visai atsilikusi ... tv iš viso nuo kovido laikų nežiūriu...
išplėšyta kas ?? smile.gif intymi vieta ? sorry - smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 02 28, 17:57)
aš tai biškį visai atsilikusi ... tv iš viso nuo kovido laikų nežiūriu...
išplėšyta kas ?? smile.gif intymi vieta ? sorry - smalsu  blush2.gif

Pukalis nu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 02 28, 15:57)
aš tai biškį visai atsilikusi ... tv iš viso nuo kovido laikų nežiūriu...
išplėšyta kas ?? smile.gif intymi vieta ? sorry - smalsu  blush2.gif


Taip, subinė, du kartus jau siuvo, paskutinį kartą Kauno klinikose. 🙈
Atsakyti
Jėtus, iš kur jūs viską sužinot? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 02 28, 14:28)
O, į pletkų temą biggrin.gif
Kas yra pink pudel? ax.gif

Tu čia apie ką? Aš tik šitą žinau https://old.zmones.l...a7-aa000054c883
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 02 28, 18:03)
Tu čia apie ką? Aš tik šitą žinau https://old.zmones.l...a7-aa000054c883

Tai jie trys, ane? Vis tik buvau teisi, kad jį kalbino per Eurovizijos finalą bigsmile.gif
Atsakyti
URBAN OUTFITTERS papildoma 29% nuolaida krepsy
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 02 28, 17:31)
Tai jie trys, ane? Vis tik buvau teisi, kad jį kalbino per Eurovizijos finalą bigsmile.gif

Mes su draugėm jau seniai išrišom biggrin.gif per kažkurį Juozo madų pristatymą draugė nužiūrėjo, iš kurios vietos pudelio nuotraukos darytos, palygino su kitom foto, tada palyginom dar specifinius aksesuarus iš pudelio posto prieš šou ir foto prie sienelės... ir padarėm išvadą kad pudelis- tai tas vyras. Jis su Agne Sabulyte buvo atėjęs.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 02 28, 19:00)
Mes su draugėm jau seniai išrišom  biggrin.gif per kažkurį Juozo madų pristatymą draugė nužiūrėjo, iš kurios vietos pudelio nuotraukos darytos, palygino su kitom foto, tada palyginom dar specifinius aksesuarus iš pudelio posto prieš šou ir foto prie sienelės... ir padarėm išvadą kad pudelis- tai tas vyras. Jis su Agne Sabulyte buvo atėjęs.

Mes su juo visą eviziją prasirašinėjom ir pastebėjau, kad buvo nulipęs šalia vedėjų, kai vyko skaičiavimas ir vienu akies krašteliu pamačiau, kad iš panašios vietos kalbina vyrą, bet jis paneigė ir dar įmetė visos savo chebros foto.
Nu žo, parašiau jam dabar, kad buvau teisi (ir be jokių discordų galima suprast pačiai biggrin.gif )
Patinka man jis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2024 02 28, 17:51)
Jėtus, iš kur jūs viską sužinot? blink.gif

man irgi visatos mįslė visos tos paskalos ir kodėl reikia kažką sekt instagrame unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 02 28, 18:12)
Mes su juo visą eviziją prasirašinėjom ir pastebėjau, kad buvo nulipęs šalia vedėjų, kai vyko skaičiavimas ir vienu akies krašteliu pamačiau, kad iš panašios vietos kalbina vyrą, bet jis paneigė ir dar įmetė visos savo chebros foto.
Nu žo, parašiau jam dabar, kad buvau teisi (ir be jokių discordų galima suprast pačiai  biggrin.gif )
Patinka man jis wub.gif

Linkėjimai biggrin.gif jį netiesiogiai išdavė šitas rankinukas https://scontent.fvn...amp;oe=65E42FA2

QUOTE(Alexia @ 2024 02 28, 18:41)
ir kodėl reikia kažką sekt instagrame  unsure.gif

Taikliau nepasakysi biggrin.gif
Atsakyti
Turime laisva 1vnt blakstienu seruma uz $12.61
Atsakyti