Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ar kas darėtės plazmoterapiją plaukams nuo plaukų slinkimo? Efektyvu, padeda?
Atsakyti

Aciu komandai! wub.gif
Paciu laiku, bet liudesys, netiko dydis.
Tai idedu cia, gal kas irgi ruosiasi atostogoms ir deganciai reikia maudymkes biggrin.gifGaleciau issiusti siandien, arba dar ryt is bedos., arba jau po trejeto savaiciu.
Nauja, L dydis(jie pamazinti ),juoda,80 eur.
Pirkta pashmarke, tai ten pardaveja sumaisiusi modelius, vietoj open scale, idetas Ruby one piece modelis. Viskas butu ok, jis irgi labai, labai wub.gif, bet skirtas (long torso) savininkems, aukstesnems nei as su savo 165iais biggrin.gifTai nuostabiai tiktu M dydziui, S-M dydziui, bet didesnio ugio svininkei.
Cia jau butu buvus mano penkta Makaros maudymke wub.gif

https://makarawear.c...-piece-swimsuit
 

turiu kelias makaros maudymkes, iskaitant sita tai man labai patinka, patogu, grazu, ilgaamziska bet nezinau pagal ka ji daro uzsegimus. Vienai nuluzo, keiciau o sitos as pati asmeniskai nesugebu uzsisegt. Tikrai neturiu problemu su mobilumu bet rankos tieisog per trumpos  :D

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 28, 09:09)
Jei labai atvirai, labai jos daug patapo visur. Ir kai to pasidaro per daug, tai atsibosta ir sukelia priešiškas emocijas.

O kur jūs ją matote? Aš tai instoj seku tik Orijaus keliones (kai kalionėse), gal dar kokį gėjų kartais.
Kartais pasileidžiu Stašaitytės, Marijos ir Stasiulytės plepalus. Psio.
Mane tik apie Montvydą pasiekė kalbos, beje, apie ligoninę - tiesa.

QUOTE(JMD @ 2024 02 28, 10:14)
Taip, būtent. Ir dar, pas ją atsirado labai daug prabangos ženklų. Šiolaikiniame visų dalykų fone, man asmeniškai, tai yra didelis minusas. Ne tai reiktų demonstruoti. Bet tai per mano suvokimo prizmę. Kitiems tai galbūt imponuoja.

Kaip sakė Stonkus, jo - iš secondhandų, arba tam kartui duoda biggrin.gif

QUOTE(Lux @ 2024 02 28, 11:51)
Ar kas darėtės plazmoterapiją plaukams nuo plaukų slinkimo? Efektyvu, padeda?

Padeda šie https://www.gintarin...rpalas-60-ml-n1
Arba su tokia sudėtim analogiški (nes galima rasti pigiau).
Bet juos reikia nuolat naudoti. Moterims minusas, kad plaukuotumas padideja VISUR.
Bet vyrams - tikrai super reikalas.

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 28, 09:14)
Taip, būtent. Ir dar, pas ją atsirado labai daug prabangos ženklų. Šiolaikiniame visų dalykų fone, man asmeniškai, tai yra didelis minusas. Ne tai reiktų demonstruoti. Bet tai per mano suvokimo prizmę. Kitiems tai galbūt imponuoja.

Nustojau ją sekt būtent dėl tos pačios priežasties. Prasdidėjo karas, mes tempėm drabužius daiktus, ėjau į RK savanoriaut, o ji toliau demonstravo tik madas unsure.gif Kažkaip labai smarkus disonansas buvo tuo metu.

QUOTE(Gafsa @ 2024 02 28, 09:47)
ir dar pletkai eina, kad pasifotkina ir daug ka grazina  biggrin.gif

Aha, aš ją karts nuo karto sutinku Kauno senamiesty ir pasidžiaugiu (nes gi lietuviškai reikia "pasidžiaugt" biggrin.gif), kad ji atrodo tikrai pagal savo amžių ir gal tada aš ne taip jau blogai atrodau, nes mes - vienmetės biggrin.gif biggrin.gif Ir tikrai iš arti atrodo ne visai taip, kaip Instoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 02 28, 12:11)
O kur jūs ją matote? Aš tai instoj seku tik Orijaus keliones (kai kalionėse), gal dar kokį gėjų kartais.
Kartais pasileidžiu Stašaitytės, Marijos ir Stasiulytės plepalus. Psio.
Mane tik apie Montvydą pasiekė kalbos, beje, apie ligoninę - tiesa.
Kaip sakė Stonkus, jo - iš secondhandų, arba tam kartui duoda biggrin.gif
Padeda šie https://www.gintarin...rpalas-60-ml-n1
Arba su tokia sudėtim analogiški (nes galima rasti pigiau).
Bet juos reikia nuolat naudoti. Moterims minusas, kad plaukuotumas padideja VISUR.
Bet vyrams - tikrai super reikalas.

dar telika isijungiu, nes pasiemiau go3 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 02 27, 17:04)
Aš vėl su pasiūlymu jungtis prie kaukių  smile.gif
10 vnt kaukių - $17.32
https://www.iherb.co...-ml-each/121671

aprašymas https://sugihara.lt/...uke-veidui-28-g

man tai labai jos patinka  wub.gif



man rodo kad nebera tu kaukiu , salis USA nustatyta . ax.gif
Atsakyti
Žalia Rūta, jau visas Kaunas senai apkalbinėja, jau antrą kartą siuvo, tik šį kartą sakė žiauriai išplėšyta. Vagelis labai sužalojo.😎
Makalius nepatiko, nubėgo pas Vagelį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimaitytetyte: 28 vasario 2024 - 13:37
GAP ir GAP FACTORY prasidejo Gap Cash akcija, iseina apie 39-40% nuolaida, galioja viskam
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2024 02 28, 13:16)
man rodo kad nebera tu kaukiu , salis USA nustatyta .  ax.gif

Nebėra jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 02 28, 14:09)
Nebėra jau  ax.gif

Kovo 8 papildys
Atsakyti
O, į pletkų temą biggrin.gif
Kas yra pink pudel? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 02 28, 12:09)
<p>turiu kelias makaros maudymkes, iskaitant sita tai man labai patinka, patogu, grazu, ilgaamziska bet nezinau pagal ka ji daro uzsegimus. Vienai nuluzo, keiciau o sitos as pati asmeniskai nesugebu uzsisegt. Tikrai neturiu problemu su mobilumu bet rankos tieisog per trumpos  biggrin.gif</p>


Geras biggrin.gif , as viena open scale iki skyliu beveik sunesiojau ir ta kur parduodu,turiu kitos spalvos ir kita dydi, tai niekad net nesusimasciau apie uzsegima biggrin.gif Man puikiausiai paciai pavyksta biggrin.gif Man sunkiau sekasi i Ex-Libri patekti, kazkaip susipinu as ten lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 28 vasario 2024 - 14:46