Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Man tai tas mermaid taip grauze akis kad teko jam keliaut i siuksliu deze :(

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 28, 08:09)
Jei labai atvirai, labai jos daug patapo visur. Ir kai to pasidaro per daug, tai atsibosta ir sukelia priešiškas emocijas.

ir neliko nieko individualaus, viskas kaip pas kitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 02 27, 15:53)
Prasidejo BERGDORF GOODMAN Beauty akcija, nuolaida bus 25%

Ar pavyktų max nuolaidai surinkti? Iki kada akcija, kiek turiu laiko prisėst apžiūrėt viską... ax.gif

QUOTE(Madam V @ 2024 02 27, 21:09)
Mano vienos gležnutės, bet jau tiek gyvenimo mačiusios ir viskas ok.
Kitos tokios į baseiną, tik minusas - sunkios.</p></div></blockquote><p>Ėmiau dabar paprastesnes ir plonesnes. Tos storos tai iki gyvenimo pabaigos, teks paveldėjimą rašyti. Ne nebent pamesiu ar pavogs  biggrin.gif 

Mano irgi tokios pliažankutės lengvos, bet joms jau turbūt 5 ar net 6 metai, kaip naujos blink.gif Apkeliavusios nuo azijos iki.... iemet ir į Ameriką atgal vešiu biggrin.gif Bet spėju ir parsivešiu atgal, nes nesudėvimos niekaip, o naudoju labai intensyviai, nes žiauriai patogios wub.gif

QUOTE(Madam V @ 2024 02 27, 21:12)
<p>Panos, kokį spf tepat ant veido? Aš la roshe, bet toks neskalsus. Noriu kažko kito</p>

Filorga patiko, šiemet COSRX su alaviju, superinis. Labai lengvas, bet rimta apsauga ir puikiai drėkina, nėr jokio baltumo ant odos.
https://www.iherb.co...oz-50-ml/131352

QUOTE(Tiffany @ 2024 02 27, 21:32)
Mermaid, tinka ir kaip pagrindas pries pudra
https://harajuku-cul...mp;gad_source=1

Kaip makiažo bazė puikus, pernai vasarą naudojau irgi, bet man kimšo poras jei imdavau naudot kasdien unsure.gif

QUOTE(Gervuoge @ 2024 02 27, 21:50)
Geriau būtum nerašiusi apie ją  biggrin.gif

QUOTE(Gafsa @ 2024 02 28, 09:16)
ir neliko nieko individualaus, viskas kaip pas kitas  biggrin.gif

Bet kiek ji emocinių problemų turi, amžinos kalbos apie tai kaip ji jaučiasi, kaip jai trūksta energijos, kaip nuotaikos nėra, o kokia laimė kai gera nuotaika, žino pusę Lietuvos lotuliukas.gif Kažkoks emocijų sutrikimas unsure.gif
Noooooors, Timeless serumai, kuriuos ji platina tai superiniai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 28 vasario 2024 - 08:41
QUOTE(JMD @ 2024 02 28, 09:09)
Jei labai atvirai, labai jos daug patapo visur. Ir kai to pasidaro per daug, tai atsibosta ir sukelia priešiškas emocijas.

O aš nebuvau girdėjus apie ją 😀įlindau paskaityti 😃
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Daivute_DV @ 2024 02 27, 21:49)
Ačiū 4u.gif bet nu nerandu kur tą šalį pasikeist:(

Puslapio virsuje desineje.

QUOTE(NORIKA @ 2024 02 28, 08:37)
Ar pavyktų max nuolaidai surinkti? Iki kada akcija, kiek turiu laiko prisėst apžiūrėt viską... ax.gif

Be sansu. ax.gif Akcija iki kovo 9.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 02 28, 08:16)
ir neliko nieko individualaus, viskas kaip pas kitas  biggrin.gif

Taip, būtent. Ir dar, pas ją atsirado labai daug prabangos ženklų. Šiolaikiniame visų dalykų fone, man asmeniškai, tai yra didelis minusas. Ne tai reiktų demonstruoti. Bet tai per mano suvokimo prizmę. Kitiems tai galbūt imponuoja.
Atsakyti

Ar pavyktų max nuolaidai surinkti? Iki kada akcija, kiek turiu laiko prisėst apžiūrėt

Man praėjusį kartą neliko prekės, tai vakar pirkau kuo skubiau. Ačiū dar kartą už nupirkimą  :aciuks: 

Pasidalinkit pačiais pačiausiais lūpdažisis, kurie ilgai laikosi. Prisijungsiu prie krepšelio  :friends: 

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 28, 09:14)
Taip, būtent. Ir dar, pas ją atsirado labai daug prabangos ženklų. Šiolaikiniame visų dalykų fone, man asmeniškai, tai yra didelis minusas. Ne tai reiktų demonstruoti. Bet tai per mano suvokimo prizmę. Kitiems tai galbūt imponuoja.

ir dar pletkai eina, kad pasifotkina ir daug ka grazina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2024 02 28, 10:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="NORIKA" data-cid="73137173" data-time="1709102227"><div><p>Ar pavyktų max nuolaidai surinkti? Iki kada akcija, kiek turiu laiko prisėst apžiūrėt</p><p></p></div></blockquote><p>Man praėjusį kartą neliko prekės, tai vakar pirkau kuo skubiau. Ačiū dar kartą už nupirkimą  aciuks.gif </p><p>Pasidalinkit pačiais pačiausiais lūpdažisis, kurie ilgai laikosi. Prisijungsiu prie krepšelio  friends.gif </p>

Oi man gal iš jų siūlomų lūpakų tokie patvaresni Path McGrath Lab wub.gif
O šiaip noriu kažko iš Hermes, bet spalvų reikiamų nėra sad.gif, gal dar kokio lūpdažio iš Louboutin, bet spalvos man nelabai, nes labai ryškios... unsure.gif

Mergaitės, o Killian kvepalam irgi bus nuolaida -25%, nes kažkaip nesitiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 02 28, 09:50)
Mergaitės, o Killian kvepalam irgi bus nuolaida -25%, nes kažkaip nesitiki  biggrin.gif

Taip, paziurejau, minusuoja. ax.gif
Atsakyti

Baltutis. Tikrai labai gražus. Galiu parduot, nes ketinau dėt į vintedą. Nusipirkčiau mažesnį. Mokėjau 56€

 

Parasiau jums 🙂

Atsakyti
Aciu komandai! wub.gif
Paciu laiku, bet liudesys, netiko dydis.
Tai idedu cia, gal kas irgi ruosiasi atostogoms ir deganciai reikia maudymkes biggrin.gif Galeciau issiusti siandien, arba dar ryt is bedos., arba jau po trejeto savaiciu.
Nauja, L dydis(jie pamazinti ),juoda,80 eur.
Pirkta pashmarke, tai ten pardaveja sumaisiusi modelius, vietoj open scale, idetas Ruby one piece modelis. Viskas butu ok, jis irgi labai, labai wub.gif , bet skirtas (long torso) savininkems, aukstesnems nei as su savo 165iais biggrin.gif Tai nuostabiai tiktu M dydziui, S-M dydziui, bet didesnio ugio svininkei.
Cia jau butu buvus mano penkta Makaros maudymke wub.gif

https://makarawear.c...-piece-swimsuit

Ejau ziuret, kas tas sokoladas sielai , nezinau as jos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 28 vasario 2024 - 10:45