Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 02 24, 10:36)
Man zinok taip pat buvo su UGG batais. Idejau skelbima buvo gerai, pamazinau kaina , uzblokavo 3 dienom, siunciau etiketes, cekio prase kurio gi neturiu,pada nufotkint, sonus, vidu, nu jau gerai tiko foto atblokino. Nu galvoju dar pora euru pamazinsiu ir vel uzblokino, rasiau koliojau , atblokino po  3 dienu. Dabar bijau net judint , nes vel uzblokins. Debilizmas kazkoks. doh.gif

Ne nu, - dėl kainos pamažinimo matai abejonės dėl originalumo 🙈😅. Būt juokinga, jei ne liūdna.
___

Kelkit čia, kas iš mergaičių pirkta. Aš tai lb gerai apsiperku čia.😍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 24 vasario 2024 - 11:23

Klausimas ne i tema truputi. 
Grazinimas eu yooxe mokamas ar ne? Pas juos surasyta visa grazinimo procedura o apie mokejima nieko nerandu..

Atsakyti

Aš pardaviau yokį nevykusį švarką dabar lenkei ir užvažiavau ant jų. Tai varau bišk į basankes, kad negavus pinigų neužbanintų biggrin.gifbet tada bus į vartotojų teises parašyta. Nes pažiūrėjus skundus, tai per n tūkstančių atsiliepimų tik saulėsvaikas labai patenkinta biggrin.gifvisi kiti katastrofiški ir istorijos viena už kitą baisesnės. Žmonės krūvas pinigų praradę.

Pardavinejau ir martensus ir versace pigesnes kolekcijos batus, niekas prie originalimo neprisikabino 😀 bet as retai pardavineju, o ir nieko neperku, todel matyt dar nepasitaike nesamoniu.

Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2024 02 24, 12:27)
<p>Klausimas ne i tema truputi. 
Grazinimas eu yooxe mokamas ar ne? Pas juos surasyta visa grazinimo procedura o apie mokejima nieko nerandu..</p>

Nemokamas
Atsakyti

Ačiū

Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 02 24, 11:36)
Man zinok taip pat buvo su UGG batais. Idejau skelbima buvo gerai, pamazinau kaina , uzblokavo 3 dienom, siunciau etiketes, cekio prase kurio gi neturiu,pada nufotkint, sonus, vidu, nu jau gerai tiko foto atblokino. Nu galvoju dar pora euru pamazinsiu ir vel uzblokino, rasiau koliojau , atblokino po  3 dienu. Dabar bijau net judint , nes vel uzblokins. Debilizmas kazkoks. doh.gif


Gal UGG Clear parduodate? ax.gif kaip tik užsimaniau. Arba kas matėte dabar kur jiems gera kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2024 02 23, 12:07)
Mergaitės, o macys yra taxai drabužiams ?  Gavau skaičiukus su priskaičiuotais tax ir toks klausimas kilo...


Man irgi taksai striukei iš Macys paskaičiuoti, nustebau pamačiusi. Reik pašte užklausti.
Dar pažiųrėjau ir suknelei taksai, čia dvi sąskaitos.

QUOTE(Gafsa @ 2024 02 23, 18:57)

Man tai vieni stipriai siauri, užsidėjau, galvoju minkšta versta oda prasitampys. Nuėjau iki gatvės galo, galvojau reiks nuimauti ir basom eiti, kaip man kojos skaudėjo baisu blink.gif
Turiu dar vienus naujus, bijau dėtis. Reiks nešti tempti abejus. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypass: 24 vasario 2024 - 15:10
Gafsa, spygliz, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri norit celemi kaukes, pirkta čia, kartą pabandyta, atiduosiu daug pigiau 🙃
Gavau davines dovanu man labiau patinka
https://plaukukambar...supreme-repair/
Atsakyti
Mano akiniai šie

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(vavute11 @ 2024 02 24, 11:27)
<p>Klausimas ne i tema truputi. 
Grazinimas eu yooxe mokamas ar ne? Pas juos surasyta visa grazinimo procedura o apie mokejima nieko nerandu..</p>

Nemokams. Nakleikė turi būt dėžės viduj.
Atsakyti
Dar Swanson yra 50 off?
Cordyceps prisireikė.
- O gal kas per daug užsipirkot ( iš Puritan's pvz) ir norit parduot🙈🙂?
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2024 02 11, 19:43)
Renkasi naujas VS su $50 nuo $200 nuolaida

Turime kelis laisvus resveratrolius po $22.22


O šis resveratrolis susirinko ar dar renkasi?
Atsakyti
QUOTE(Cypass @ 2024 02 24, 15:07)
Man irgi taksai striukei iš Macys paskaičiuoti, nustebau pamačiusi. Reik pašte užklausti.
Dar pažiųrėjau ir suknelei taksai, čia dvi sąskaitos.

Jau patvarkė skaičiukus biggrin.gif
Atsakyti