Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Jolancike @ 2024 02 23, 13:07)
Mergaitės, o macys yra taxai drabužiams ?  Gavau skaičiukus su priskaičiuotais tax ir toks klausimas kilo...

Nuojienlaiškyje Rašo kad tax rankinems ir aksesuarams,
turbut ir kosmetikai butu.?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 02 23, 16:44)
Klausimas YOOX mylėtojoms smile.gif
Kokiu firmu batus išskirtumėt tinkančius plačiai pėdai?
Dažnai būna, kad parsisiuntus dydis tinka, bet siauri:(

Boemos
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 02 23, 17:44)
Klausimas YOOX mylėtojoms smile.gif
Kokiu firmu batus išskirtumėt tinkančius plačiai pėdai?
Dažnai būna, kad parsisiuntus dydis tinka, bet siauri:(

Boemos, oxs, rbrsl
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.victoriassecret.com - $20 nuo $50
www.finishline.com - $10 nuo $100
www.anntaylor.com - $50 nuo $200
www.timberland.com - 30%
www.usa.tommy.com - 25%
www.uspoloassn.com - 20%
www.shop.samsonite.com - 15%
www.bananarepublic.factory.com
www.nyandcompany.com
www.snipesusa.com
www.calvinklein.us
www.us.boohoo.com
www.us.puma.com
www.aeropostale.com
www.ashford.com
www.marshalls.com
www.jomashop.com
www.tjmaxx.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.walmart.com
www.32degrees.com
www.nike.com - 25%
www.loft.com
www.belk.com
www.bhfo.com
www.6pm.com
www.asos.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.swansonvitamins.com - iki 50%
www.swansonvitamins.com
www.fragrancenet.com - 37%
www.bathandbodyworks.com
www.walgreens.com - 20%
www.puritan.com - 20%
www.vitacost.com - 12%
www.misshaus.com - 20%
www.yesstyle.com - 15%
www.kikocosmetics.com
www.skinstore.com
www.glossier.com
www.drmtlgy.com
Atsakyti
Sveiki, gal renkate krepsiuka is Yoox.com?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 02 23, 11:45)
Pritariu dėl debiliškumo. Ten jau absurdas darosi, ne prekyba.
Man elementarios DKNY vaiko striukės nepatvirtino, kažkokius originalumus a la tikrino, nu griūk negyva, ot brendas - DKNY, sakyčiau kokia dolčė gabana, čia viso labo dkny  doh.gif Kiek rašius esu užklausų, kėlus problėmų, niekad nėr išsprendę, gerai kad pasitaiko normalios pirkėjos, tarpusavy gražiai išsiaiškinam, randam sprendimus ir be Vintedo susitvarkom.
Ieškau ir suku galvą, kur dar galėčiau pardavinėt gero stovio vaiko išaugtus rūbus, nes juokinga kai tikrina DKNY ar TH autentiškumą... Kai tuo tarpu kėliau Louboutin batelius, be problemų suėjo skelbimas... blink.gif O pati įsigyjau DKNY sporbus visiškus gariūnus  doh.gif Gyvai būč pačiupinėjus - dykai neimčiau.... Ryškiai batus apie nieką prakišo kaip DKNY aggressive.gif
Bardakas jau tam Vintede, nebenoriu turėt bendrų reikalų išvis, bet alternatyvų kur išsiparduot kol kas nerandu  mastau.gif

skelbiu.lt gal? reiktų jį vėl išpopuliarint, nes Vintede jau ant tiek baisu, kad užklausus ko lietuviškai, angliškai atrašinėja ne visai į temą, tai pati turi pereiti angliškai, kad suprastų per 10 žinučių kažką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2024 02 23, 18:24)
Nuojienlaiškyje  Rašo kad tax rankinems ir aksesuarams,
turbut ir kosmetikai butu.?

Šitie tai suprantama. Taxai priskaičiuoti už megztuką mano atveju, matyt mergaitės suklydo. Nesistebiu, prekių juk daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2024 02 23, 22:20)
skelbiu.lt gal? reiktų jį vėl išpopuliarint, nes Vintede jau ant tiek baisu, kad užklausus ko lietuviškai, angliškai atrašinėja ne visai į temą, tai pati turi pereiti angliškai, kad suprastų per 10 žinučių kažką unsure.gif

Aš pardaviau yokį nevykusį švarką dabar lenkei ir užvažiavau ant jų. Tai varau bišk į basankes, kad negavus pinigų neužbanintų biggrin.gif bet tada bus į vartotojų teises parašyta. Nes pažiūrėjus skundus, tai per n tūkstančių atsiliepimų tik saulėsvaikas labai patenkinta biggrin.gif visi kiti katastrofiški ir istorijos viena už kitą baisesnės. Žmonės krūvas pinigų praradę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 24 vasario 2024 - 08:20
Vasario 16 d. sąskaitos baigtos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2024 02 23, 23:33)
Šitie tai suprantama. Taxai priskaičiuoti už megztuką mano atveju, matyt mergaitės suklydo. Nesistebiu, prekių juk daug  biggrin.gif

Turbūt klaida, pažiūrėjau- šios siuntos macys megztuko sąskaita atėjo be tax.
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2024 02 23, 13:55)
Aš dar esu savo rūbus įkėlusi į Vestiaire Collective, bet per kelis mėnesius visai nieko nepardaviau. Ten mokesčiai skaičiuojami ir perkant ir parduodant, tai labai išbrangsta prekėunsure.gif
Prie pardavimų aš pasiūlysiu žieminė OOF striukę rolleyes.gif  M dydis, 80€, bet dar galim pasiderėti, vistiek sezonas baigėsi. Labai šilta. Striukė

Pardavinėjau ir ten, bet tik brangesniems daiktams skirta, o ir sistema kiek per sudėtinga man, plius aš su anglų klb sunkiau, vokiete esu biggrin.gif O šiaip esu ir ten pardavus, ir mokesčiai neišgąsdino, įvertinu tai ir užmetu ant prekes kainos eurą kitą viršaus biggrin.gif
Tiek kad kokio vaikiško treningiuko išaugto nekelsi į Vestiką, vistiek tokiom smulkmėm labiau Vintedas, bet va jau baigiu aš jo atsikąst unsure.gif Tfiu kad jį kur šimts.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 22, 21:01)
Vinted pati debiliškiausia pardavimų aplinka. Parašė, jog dior akiniai neoriginalūs. Ir paslėpė skelbimą, tipo kodą nuo auselės nufotkink. Kokį kodą, jo ten nėra ir nebuvo. Turiu daug akinių, niekur nėra. Uffff, per ką dar parduodat? Skelbiu lt?


Man zinok taip pat buvo su UGG batais. Idejau skelbima buvo gerai, pamazinau kaina , uzblokavo 3 dienom, siunciau etiketes, cekio prase kurio gi neturiu,pada nufotkint, sonus, vidu, nu jau gerai tiko foto atblokino. Nu galvoju dar pora euru pamazinsiu ir vel uzblokino, rasiau koliojau , atblokino po 3 dienu. Dabar bijau net judint , nes vel uzblokins. Debilizmas kazkoks. doh.gif
Atsakyti