Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(niedulis @ 2024 02 23, 09:02)
<p>Eikit į yoox. Pamažintos kainos.</p>

Jei ką gero randat, meskit nuorodėlą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 22, 10:05)
panos, labukas is ryto. parekomenduokit koki afigiena viesbuti venecijoj. bet toki kuriame buvot, ir tikrai labai patiko. vaiydai per langa, patogumas ir pan. 4u.gif

Mums pagal lokacija l.patogus viešbutis su gerais pusryčiais buvo Hotel Ala
Tik mes užsakinėjom tiesiogiai per jų viešbučio puslapį
www.hotelala.it/en
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 23 vasario 2024 - 09:45
Gal Columbia papildomas kodas yra?
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2024 02 23, 09:39)
Mums pagal lokacija l.patogus viešbutis su gerais pusryčiais buvo Hotel Ala
Tik mes užsakinėjom tiesiogiai per jų viešbučio puslapį
www.hotelala.it/en

Nu labai simpatiškas, tuoj žiūriu ar yra vietų.
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2024 02 23, 08:25)
tikrai absurdas  blink.gif Tai ten labai daug nelogiškumo kas liečia prekes

kaip kaliau skunda ipykus. jauciu uzbanins visai. bet jei kazkoks neismanelis man pradeda aiskint apie originaluma arba ne, tai cia yra apskritai absurdu portalas. puse ten esanciu prekiu yra lievi naikai, uggai ir panasiai. bet jie visi YRA.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 02 22, 23:30)
Tai pagal tam tikrą algoritmą dirba ir tiek.
Patenkinti jie darbu vintede ax.gif

vadinasi reikia dometis prekiu zenklais ir koznam prekiniam ar prabangos zenklui nustatyti kitus algoritmus, nes dabar parduoda 80% fufeliu su savo algoritmais.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 22, 22:01)
Vinted pati debiliškiausia pardavimų aplinka. Parašė, jog dior akiniai neoriginalūs. Ir paslėpė skelbimą, tipo kodą nuo auselės nufotkink. Kokį kodą, jo ten nėra ir nebuvo. Turiu daug akinių, niekur nėra. Uffff, per ką dar parduodat? Skelbiu lt?


Pritariu, durniu kompanija, turiu pati n pavyzdžiu, aš tiesiog numoju ranka ir keliu i fb. Prirašiusi ir skundu esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 23 vasario 2024 - 11:00
QUOTE(-_erinija_- @ 2024 02 23, 09:51)
Gal Columbia papildomas kodas yra?

Ne, pries pora dienu baigesi akcija.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 22, 22:01)
Vinted pati debiliškiausia pardavimų aplinka. Parašė, jog dior akiniai neoriginalūs. Ir paslėpė skelbimą, tipo kodą nuo auselės nufotkink. Kokį kodą, jo ten nėra ir nebuvo. Turiu daug akinių, niekur nėra. Uffff, per ką dar parduodat? Skelbiu lt?

Pritariu dėl debiliškumo. Ten jau absurdas darosi, ne prekyba.
Man elementarios DKNY vaiko striukės nepatvirtino, kažkokius originalumus a la tikrino, nu griūk negyva, ot brendas - DKNY, sakyčiau kokia dolčė gabana, čia viso labo dkny doh.gif Kiek rašius esu užklausų, kėlus problėmų, niekad nėr išsprendę, gerai kad pasitaiko normalios pirkėjos, tarpusavy gražiai išsiaiškinam, randam sprendimus ir be Vintedo susitvarkom.
Ieškau ir suku galvą, kur dar galėčiau pardavinėt gero stovio vaiko išaugtus rūbus, nes juokinga kai tikrina DKNY ar TH autentiškumą... Kai tuo tarpu kėliau Louboutin batelius, be problemų suėjo skelbimas... blink.gif O pati įsigyjau DKNY sporbus visiškus gariūnus doh.gif Gyvai būč pačiupinėjus - dykai neimčiau.... Ryškiai batus apie nieką prakišo kaip DKNY aggressive.gif
Bardakas jau tam Vintede, nebenoriu turėt bendrų reikalų išvis, bet alternatyvų kur išsiparduot kol kas nerandu mastau.gif
Atsakyti
Mergaitės, o macys yra taxai drabužiams ? Gavau skaičiukus su priskaičiuotais tax ir toks klausimas kilo...
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 02 23, 12:45)
Pritariu dėl debiliškumo. Ten jau absurdas darosi, ne prekyba.
Man elementarios DKNY vaiko striukės nepatvirtino, kažkokius originalumus a la tikrino, nu griūk negyva, ot brendas - DKNY, sakyčiau kokia dolčė gabana, čia viso labo dkny  doh.gif Kiek rašius esu užklausų, kėlus problėmų, niekad nėr išsprendę, gerai kad pasitaiko normalios pirkėjos, tarpusavy gražiai išsiaiškinam, randam sprendimus ir be Vintedo susitvarkom.
Ieškau ir suku galvą, kur dar galėčiau pardavinėt gero stovio vaiko išaugtus rūbus, nes juokinga kai tikrina DKNY ar TH autentiškumą... Kai tuo tarpu kėliau Louboutin batelius, be problemų suėjo skelbimas... blink.gif O pati įsigyjau DKNY sporbus visiškus gariūnus  doh.gif Gyvai būč pačiupinėjus - dykai neimčiau.... Ryškiai batus apie nieką prakišo kaip DKNY aggressive.gif
Bardakas jau tam Vintede, nebenoriu turėt bendrų reikalų išvis, bet alternatyvų kur išsiparduot kol kas nerandu  mastau.gif

vat vat, turiu ir aš bėdą kur kelt vaikų išaugtus geros kokybės drabužius, batus unsure.gif esu užbaninta ne kartą už "pakeltą toną" biggrin.gif

mergaitės, dėl yoox itališkos avalynės - jei perku paprastai 40 dydį, tokio ir žvalgytis ar imti didesnius? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 23 vasario 2024 - 12:29
Aš dar esu savo rūbus įkėlusi į Vestiaire Collective, bet per kelis mėnesius visai nieko nepardaviau. Ten mokesčiai skaičiuojami ir perkant ir parduodant, tai labai išbrangsta prekėunsure.gif
Prie pardavimų aš pasiūlysiu žieminė OOF striukę rolleyes.gif M dydis, 80€, bet dar galim pasiderėti, vistiek sezonas baigėsi. Labai šilta. Striukė
Atsakyti

O as tai labai patenkinta vintedu. Nelabai perku bet viska sekmingai parduodu, kazkaip ir brangesnes prekes greitai isperka. 

Atsakyti
Linamog, ar gavote mano užsakymą iš banana factory,? Siunčiau naktį, nėra patvirtinimo, kad užsakymą gavote.
Atsakyti