Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Vinted pati debiliškiausia pardavimų aplinka. Parašė, jog dior akiniai neoriginalūs. Ir paslėpė skelbimą, tipo kodą nuo auselės nufotkink. Kokį kodą, jo ten nėra ir nebuvo. Turiu daug akinių, niekur nėra. Uffff, per ką dar parduodat? Skelbiu lt?
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.victoriassecret.com - $20 nuo $50
www.finishline.com - $10 nuo $100
www.anntaylor.com - $50 nuo $200
www.timberland.com - 30%
www.usa.tommy.com - 25%
www.uspoloassn.com - 30%
www.shop.samsonite.com - 15%
www.nyandcompany.com
www.nordstromrack.com
www.snipesusa.com
www.calvinklein.us
www.us.boohoo.com
www.us.puma.com
www.aeropostale.com
www.ashford.com
www.marshalls.com
www.jomashop.com
www.swarovski.com
www.oldnavy.com
www.tjmaxx.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.walmart.com
www.32degrees.com
www.levi.com - 40%
www.loft.com
www.belk.com
www.bhfo.com
www.6pm.com
www.asos.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.swansonvitamins.com - iki 50%
www.fragrancenet.com - 37%
www.bathandbodyworks.com
www.walgreens.com - 20%
www.puritan.com - 20%
www.vitacost.com - 12%
www.misshaus.com - 20%
www.kikocosmetics.com
www.skinstore.com
www.glossier.com
www.drmtlgy.com
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 22, 21:01)
Vinted pati debiliškiausia pardavimų aplinka. Parašė, jog dior akiniai neoriginalūs. Ir paslėpė skelbimą, tipo kodą nuo auselės nufotkink. Kokį kodą, jo ten nėra ir nebuvo. Turiu daug akinių, niekur nėra. Uffff, per ką dar parduodat? Skelbiu lt?

Fb deda skelbimus
Atsakyti
Ar Raulph Lauren neužsakinėjate?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 22, 22:01)
Vinted pati debiliškiausia pardavimų aplinka. Parašė, jog dior akiniai neoriginalūs. Ir paslėpė skelbimą, tipo kodą nuo auselės nufotkink. Kokį kodą, jo ten nėra ir nebuvo. Turiu daug akinių, niekur nėra. Uffff, per ką dar parduodat? Skelbiu lt?

Kažkas paskundė 😳 man yra ne kartą buvę taip 😔 o vinted kaip aš jiems esu rašiudi ne kartą neturi kokybės ar originalumo ekspertų ir skundikų nuogirdom blokuoja skelbimus.. liūdna
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2024 02 23, 00:14)
Kažkas paskundė 😳 man yra ne kartą buvę taip 😔 o vinted kaip aš jiems esu rašiudi ne kartą neturi kokybės ar originalumo ekspertų ir skundikų nuogirdom blokuoja skelbimus.. liūdna


Mano gera pažįstama pasakojo, kad sūnus i vinted įsidarbino, ką tik studijas pabaigęs, sakau ką jis daro ? tipo tikrina skelbimus ar daiktai originalūs .. baigę vadybos studijas, vinted ale mokymus pravedė.. tai jei ten visi tokio lygio ekspertai .. unsure.gif

Ir pilna prekiautojų, kurie iš ties "padirbinius" pardavinėja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@mke: 22 vasario 2024 - 23:30
QUOTE(r@mke @ 2024 02 23, 00:27)
Mano gera pažįstama pasakojo, kad sūnus i vinted įsidarbino, ką tik studijas pabaigęs, sakau ką jis daro ? tipo tikrina skelbimus ar daiktai originalūs .. baigę vadybos studijas, vinted ale mokymus pravedė.. tai jei ten visi tokio lygio ekspertai ..  unsure.gif

Tai pagal tam tikrą algoritmą dirba ir tiek.
Patenkinti jie darbu vintede ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2024 02 22, 23:14)
Kažkas paskundė 😳 man yra ne kartą buvę taip 😔 o vinted kaip aš jiems esu rašiudi ne kartą neturi kokybės ar originalumo ekspertų ir skundikų nuogirdom blokuoja skelbimus.. liūdna

Ne, nepaskundė, nepatvirtino skelbimo kai įdėjau iš karto. Absurdų absurdas.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 23, 07:36)
Ne, nepaskundė, nepatvirtino skelbimo kai įdėjau iš karto. Absurdų absurdas.

tikrai absurdas blink.gif Tai ten labai daug nelogiškumo kas liečia prekes
Atsakyti
Kolegė pardavė naują paltą, su etiketėmis, siuntė pirkėjai foto su pridėtu centimetru, nes kaip visada gal galit išmatuoti visaip ir visur biggrin.gif Pirkėja gavusi parašė, kad jai netinka, kolegė sako nesitarėm nieko apie grąžinimą nepriimsiu, sako ok kelsiu problemą biggrin.gif nu visos jau laukiam darbe kokią dar problemą kels biggrin.gif 4 dienas tyla. Gauna iš vintedo, kad deja prieš išsiuntimą, negavome pakankamai įrodymų, kad tavo daiktas atitiko aprašymą, unsure.gif nu pypėc, kaip dar galima aprašyti, išmatuoti kitaip ar daugiau. Patvirtino grąžinimą, trūksta žodžių blink.gif
Atsakyti

Eikit į yoox. Pamažintos kainos.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(REGIS @ 2024 02 22, 21:59)
Ar Raulph Lauren neužsakinėjate?

Deja, ne.
Atsakyti