Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Renkasi naujas MACYS, tik siandien vyriskos prekes gera kaina
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2024 01 31, 09:43)
Sveikos, ateinu klausti čia, nes tikiu, kad tik čia ir gausiu atsakymą - kokį plaukų džiovintuvą rinktis - dyson, cloud nine, osom, ar koki kita? Plaukai ilgi, sausi, besipučiantys- besigarbanojantys, šviesinami, todėl reikia max apsaugos smile.gif

Turiu jau keletą metų cloud nine, man patinka, greit išdžiovina plaukus. Mano plaukai pučiasi, šiurkštūs, šviesinti, bet ne visai blondinė, linkę banguotis. Aš su šėpečio pagalba ir džiovintuvu tiesius pasidarau.
Dysono nesu turėjusi ir bandžiusi, tai palyginti negaliu. ax.gif

Aš manau, jei plaukas pučiasi čia reik priemones naudoti visokias glotninančias ir jei lauke drėgna jie vis tiek pūsis. Nesvarbu su kokiu džiovintuvu džiovinsite ar dysone ar cloud nine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypass: 31 sausio 2024 - 20:59
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.sierra.com
www.loft.com
www.victoriassecret.com
www.tommyhilfiger.com - 20%
www.finishline.com - $10 nuo $100
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.factory.jcrew.com - 50/70%
www.shopmelissa.com - 20%
www.nordstromrack.com
www.talbots.com - 60%
www.marshalls.com
www.anntaylor.com
www.calvinklein.us
www.jomashop.com
www.oldnavy.com
www.tjmaxx.com
www.costco.com
www.bhfo.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com
www.theperfumespot.com
www.fragranceshop.com - 35%
www.wholesale.fragranceshop.com
www.bathandbodyworks.com
www.swansonvitamins.com
www.sigmabeauty.com
www.puritan.com - 20%
www.glossier.com
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 01 30, 02:09)
O Lina negali nupirkt iš JAV?


Galiu pabandyti 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2024 01 31, 10:43)
Sveikos, ateinu klausti čia, nes tikiu, kad tik čia ir gausiu atsakymą - kokį plaukų džiovintuvą rinktis - dyson, cloud nine, osom, ar koki kita? Plaukai ilgi, sausi, besipučiantys- besigarbanojantys, šviesinami, todėl reikia max apsaugos smile.gif


tik ne OSOM doh.gif su garantiniu aptarnavimu bus blogai ir šiaip kaip pasiseks su pačiu džiovintuvu mirksiukas.gif mano naujas buvo nusprogęs po 1,5 mėn naudojimo, pasirodo perdegė šildymo tenas bigsmile.gif nors naudojau retai. Turiu įtarimą, kad OSOM kaip Zyle lietuvių gaminama kažkur ir su kokybe prasilenkia kaina. Turiu senuką Bbabyliss Pro jau 12 metų ir jo jokie velniai nejama biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gėlužė @ 2024 01 23, 16:06)
Merginos, rekomenduokite gerą vaiku dermotologą Vilniuje, nesibaigia mūsų bėdos🥺

Jonė Šalnienė Santariškėse - rekomenduoju, saviškę vedžiau, greit bėdelės baigėsi wub.gif
Atsakyti
JCREW FACTORY turime papildoma 15% nuolaida prie dabar galiojanciu 50% ir 70%
Atsakyti
BHFO vel renkasi, nedaug truksta iki ship padalijimo
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2024 01 31, 10:43)
Sveikos, ateinu klausti čia, nes tikiu, kad tik čia ir gausiu atsakymą - kokį plaukų džiovintuvą rinktis - dyson, cloud nine, osom, ar koki kita? Plaukai ilgi, sausi, besipučiantys- besigarbanojantys, šviesinami, todėl reikia max apsaugos smile.gif

Ne fenas teikia apsaugą plaukams, o priemonės, kurias naudojat po plovimo. Naudojant feną, tiesintuvą, žnyples, bet ką kas kaitina plauką, būtina apsauga nuo karščio, kitu atveju nei patys prabangiausi fenai nepadės, vistiek plaukas nusvils.
Turiu Airwrap, labai patenkinta, džiovinimo ir formavimo laikas sutrumpėjo pusiau bigsmile.gif Tačiau pūtimasis ir bangavimasis mano plauko pagrindinė bėdelė, kurios dar ir ne visos žnyplės įveikia, ką jau čia fenas biggrin.gif
Dar turiu feną GHD, konkretaus modelio nepamenu, bet labai geras, tiek, kad sunkokas, rankos pavargsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 01 vasario 2024 - 13:19
Merginos, už kiek pigiausiai įmanoma UGG TAZZ pagauti? ax.gif Ir ar patogūs jie?
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2024 02 01, 15:34)
Merginos, už kiek pigiausiai įmanoma UGG TAZZ pagauti?  ax.gif Ir ar patogūs jie?

Laime yra isvis pagauti norima spalva ir dydi regular kaina, jei kalbame apie tas populiariausias klasikines Chestnut spalvos.
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2024 02 01, 15:34)
Merginos, už kiek pigiausiai įmanoma UGG TAZZ pagauti?  ax.gif Ir ar patogūs jie?

Aš nusimažinau imdama įprastą dydį.Tasman ir dydis ,ir patogumas kitas reikalas. Gražesni ir man tazz biggrin.gif Labai dydį gal reikia pataikyti,bet daug kam nepatogūs ax.gif
Atsakyti