Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(gėlužė @ 2024 01 23, 13:49)
Sveiki, reikia pagalbos jusu, nes viska jus cia zinot, suprantat:)
Ar esate kazka pardave ir siunte per omniva kurjerius?
Man tipo atsiunte nuoroda uzpildyti ir issiusti, o tai kaip pinigai suvaiksto?
Gavau laiska toki:
Aš jau sumokėjau už pristatymą,prašau susisiekti su manimi po sandorio patvirtinimo ir bendravimo su kurjeriu.Jums reikia sekti nuorodą ir nurodyti savo adresą, vardą, pavardę, telefono numerį, tada pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą. Kai pinigai bus pervesti, kurjeris su jumis susisieks ir susitars dėl patogios siuntinio atsiėmimo datos ir laiko.


Tai gi čia scamas unsure.gif neatidaryk jokių nuorodų ir nieko nepildyk (prašo tavo kortelės duomenis suvest). Šita schema naudojama per skelbiu dažniausiai parduodant. Ale jie viską apmokėjo, suvesk duomenis ir išsiųsk.
Plačiau:
https://www.tv3.lt/n...prekes-n1080081
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 23 sausio 2024 - 12:59
QUOTE(gėlužė @ 2024 01 23, 09:49)
Sveiki, reikia pagalbos jusu, nes viska jus cia zinot, suprantat:)
Ar esate kazka pardave ir siunte per omniva kurjerius?
Man tipo atsiunte nuoroda uzpildyti ir issiusti, o tai kaip pinigai suvaiksto?
Gavau laiska toki:
Aš jau sumokėjau už pristatymą,prašau susisiekti su manimi po sandorio patvirtinimo ir bendravimo su kurjeriu.Jums reikia sekti nuorodą ir nurodyti savo adresą, vardą, pavardę, telefono numerį, tada pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą. Kai pinigai bus pervesti, kurjeris su jumis susisieks ir susitars dėl patogios siuntinio atsiėmimo datos ir laiko.



Aferistai cia.
kol nera pinigu saskaitoje nieko nesiuskite Geluze 4u.gif

budavo su DPD, dabar nusitaike su Omniva jie. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo troliuke: 23 sausio 2024 - 13:01
QUOTE(gėlužė @ 2024 01 23, 12:49)
Sveiki, reikia pagalbos jusu, nes viska jus cia zinot, suprantat:)
Ar esate kazka pardave ir siunte per omniva kurjerius?
Man tipo atsiunte nuoroda uzpildyti ir issiusti, o tai kaip pinigai suvaiksto?
Gavau laiska toki:
Aš jau sumokėjau už pristatymą,prašau susisiekti su manimi po sandorio patvirtinimo ir bendravimo su kurjeriu.Jums reikia sekti nuorodą ir nurodyti savo adresą, vardą, pavardę, telefono numerį, tada pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą. Kai pinigai bus pervesti, kurjeris su jumis susisieks ir susitars dėl patogios siuntinio atsiėmimo datos ir laiko.

Kaimynė supildė ir nuo kortelės prarado 1200 eur. Man keista, kad dar yra tokių patiklių 😫
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2024 01 23, 10:16)
Kaimynė supildė ir nuo kortelės prarado 1200 eur. Man keista, kad dar yra tokių patiklių 😫


OMG blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2024 01 23, 13:16)
Kaimynė supildė ir nuo kortelės prarado 1200 eur. Man keista, kad dar yra tokių patiklių 😫

bet sukciai siaucia kaip ismanydami. kone kozna diena gaunu tai sms, tai nuoroda del siuntinio, tai tie skambuciai is svedu ar kokios siknos. kazkokia katastrofa.
Atsakyti
Atidariau, bet nieko nepildziau, net nepradejau, nes nujauciau, kad nesamone kazkokia🙈
Atsakyti
O dar siunta ateina viena? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, rekomenduokite gerą vaiku dermotologą Vilniuje, nesibaigia mūsų bėdos🥺
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 22, 20:09)
Aš tai norėčiau dar ir tedžio, ir juodo madame  unsure.gif

Kuris čia tas madame paltas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elkin @ 2024 01 23, 16:49)
Kuris čia tas madame paltas? ax.gif


https://lt.maxmara.c...mp;gclsrc=aw.ds smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2024 01 23, 16:27)

wub.gif labai
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2024 01 19, 14:51)
Tai va, tai va... vokiečiai patys šoke į ką pavirto jų šalis.

Patys ir kalti. Už juos į balsadėžes juk biuletenių nesumėtė.
Atsakyti