Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2024 01 21, 21:45)
Gal kas nusipirkot teddy, kuris būtų tikrai pašiltintas, o ne tik su pamušaliuku?

Mano Aberio su ax.gif
Ir tik po tavo klausimo susimąsčiau, kodėl ans šiltas biggrin.gif
Part kažko stringa, net nufotkinau. Vidu - kaip dygsniuota kurtkytė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 sausio 2024 - 21:25
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 21, 20:45)
Gal kas nusipirkot teddy, kuris būtų tikrai pašiltintas, o ne tik su pamušaliuku?

Max mara turiu, alpaca +šilkas, šiltas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elkin @ 2024 01 22, 16:31)
Max mara turiu, alpaca +šilkas, šiltas 4u.gif

Apie šitą galvojau, bet alpaka plius šilkas man rankovės klaikiai trumpos, o kupranugario sudėties nebuvo atvežta. Lyg mytheresa psl išmatavimus lyginau, rankovės turėtų būt ilgesnės klasikinio unsure.gif Gal Paryžiuj pavyks pasimatuot hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 22, 18:57)
Apie šitą galvojau, bet alpaka plius šilkas man rankovės klaikiai trumpos, o kupranugario sudėties nebuvo atvežta. Lyg mytheresa psl išmatavimus lyginau, rankovės turėtų būt ilgesnės klasikinio  unsure.gif Gal Paryžiuj pavyks pasimatuot  hmm.gif


As Kaune matavausi kupranugario S dydi, jei butu M buve buc neatsilaikius wub.gif Tai dabar ziurineju is kur parsisiusti. Siaip dar ir L noreciau apsivilkti. Beje minejo, kad alpakos ir tas kupranugario vienodi dydziai skiriasi. Kuranugario kazkiek ilgesnis ir laisvesnis.
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2024 01 22, 19:10)
As Kaune matavausi kupranugario S dydi, jei butu M buve buc neatsilaikius  wub.gif Tai dabar ziurineju is kur parsisiusti. Siaip dar ir L noreciau apsivilkti. Beje minejo, kad alpakos ir tas kupranugario vienodi dydziai skiriasi. Kuranugario kazkiek ilgesnis ir laisvesnis.

Tai man kupranugario ir reik, tik nžn M ar L . Ir dar finigų reik.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 22, 20:32)
Tai man kupranugario ir reik, tik nžn M ar L . Ir dar finigų reik.


As po primatavimu irgi apsisprendziau, kad noriu tik to kupranugario biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2024 01 22, 19:39)
As po primatavimu irgi apsisprendziau, kad noriu tik to kupranugario biggrin.gif

O aš tada prisimatavau tų alpakų ir išėjau su madame paltu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 22, 20:40)
O aš tada prisimatavau tų alpakų ir išėjau su madame paltu  biggrin.gif

Nu laaabai tas madame wub.gif , as jau baisiai buvau jo uzsimaniusi praeitais metais, perziurejau kruvas atsiliepimu, primatavimu ir t,t,Bet kai nuvaziavau i Vln pirkti kazko sudvejojau. Ir dabar jau tikrai issigryninau, kad prie mano stilistikos labiau bus mylimas teddis. As su juo labai harmoningai jauciuosi biggrin.gif Nors neneigsiu, noreciau tureti abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2024 01 22, 20:03)
Nu laaabai tas madame wub.gif , as jau baisiai buvau jo uzsimaniusi praeitais metais, perziurejau kruvas atsiliepimu, primatavimu ir t,t,Bet kai nuvaziavau i Vln pirkti  kazko sudvejojau. Ir dabar jau tikrai issigryninau, kad prie mano stilistikos labiau bus mylimas teddis. As su juo labai harmoningai jauciuosi  biggrin.gif Nors neneigsiu, noreciau tureti abu biggrin.gif

Aš tai norėčiau dar ir tedžio, ir juodo madame unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2024 01 20, 23:44)
Man tai atitinka  4u.gif ir labai geros kokybės striukės smile.gif


Ačiū labai 4u.gif . Jau nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalbos jusu, nes viska jus cia zinot, suprantat:)
Ar esate kazka pardave ir siunte per omniva kurjerius?
Man tipo atsiunte nuoroda uzpildyti ir issiusti, o tai kaip pinigai suvaiksto?
Gavau laiska toki:
Aš jau sumokėjau už pristatymą,prašau susisiekti su manimi po sandorio patvirtinimo ir bendravimo su kurjeriu.Jums reikia sekti nuorodą ir nurodyti savo adresą, vardą, pavardę, telefono numerį, tada pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą. Kai pinigai bus pervesti, kurjeris su jumis susisieks ir susitars dėl patogios siuntinio atsiėmimo datos ir laiko.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2024 01 21, 16:53)
January10, -10% ;)


Ačiū labai 4u.gif . Pritaikė bigsmile.gif
Atsakyti