Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Carlin @ 2024 01 17, 11:34)
Tik turėkit omenyje, kad atsiskaityti banko kortelėmis baruose, kavinėse ne visur įmanoma. Labai keista man tas buvo.


mane šis reikalas irgi labai nustebino, nemažai keliauju, bet kad taip neimtų kortelių ir dar tokioj šaly buvo labai netikėta. Beje Kroatijoj irgi panašiai.
Atsakyti
QUOTE(Žydrutė @ 2024 01 18, 15:29)
Laba diena, noriu paklausti apie Ivo Nikkolo pūkinius paltus. Gal kuri turite, kaip kokybė, dydžiai (mažintas/didintas). Būčiau labai dėkinga, jei kuri pasidalintumėte savo patirtimi  smile.gif

Aš turiu. Pirkau šiemet. Nu labai patenkinta, nes nepadaro iš manes mischelino zmogucio, kokybiska tikrao striuke. Ir dukra issirinko pas juos trumpa pukine striuke. Irgi labai faina
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif
Ar jau perka merginos?
Jei ne, gal zinoma nuo kada prasides pirkimas?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2024 01 18, 23:27)
Na mums taip blogai nepasirodė, kažkaip nieks nesikabinėjo ir labai nesaugiai nesijautėm

Beje mano vienam vaikui labai patiko Berlyne

Jums pasiseke. Beje mano bendradarbiai sake ta pati. Dabar juokauja, jei gali isvengti komandiruotes i Berlyna, daryk tai visais imanomais budais 🤣
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 19 sausio 2024 - 09:28
QUOTE(spygliz @ 2024 01 19, 06:26)
Jums pasiseke. Beje mano bendradarbiai sake ta pati. Dabar juokauja, jei gali isvengti komandiruotes i Berlyna, daryk tai visais imanomais budais 🤣

Mes praeitais metais buvo Frankfurte ir su kolege sumąstėm dviese dar prasieiti po naktinį Frankfurtą, tad paklausėm viešbuty ar saugu vaikščioti. Atsakė, kad taip, tik pasakė, kurioj vietoj yra raudonųjų žibintų rajonas, tai sako jei eisit pro ten , tai nestoviniuokit, nežiūrinėkit, nes tuomet užkalbins, galvodami, kad ko norim. Taigi praėjom pro visą senamiestį saugiai, ramiai, bet sumąstėm dviese moteros vėlai vakare dar prasisieiti ir pro raudonųjų žibintų kvartalą. O siaube, gyvenime nebuvau mačius, vien tamsaus gymio žmonės grupelėm sustoję, narkotikus pardavinėja atvirai tiesipg gatvėje, tiesa mergaičių stoviniuojančių gatvėje nematėm, tik iš raudonai šviečiančių langų supratom, kad ten gyvenimas verda. Tai mes su kolege jau net ne šaligatviu, o gatve greitai prasilėkėm, kad mūsų tik kas nors neužkabintų, nes vaizdas patikėkit- kraupu. Dar prabėgdama ir pora nuotraukų spėjau padaryti smile.gif
Kitą dieną vėl jau trise praėjom ta pačia gatve: parduotuvės pirmuose aukštuose veikia, tik vieną matėm siūlantį pasisvaiginti, vaikštinėjo soc. darbuotojai kalbino besišlaistančius narkomanus. Taigi tokia patirtis. O jei ir bendrai dėl Vokietijos, tai Vokietija tikrai nebe ta, kas buvo anksčiau: gal vieną žodį panaudosiu viskam apibūdinta- purvina. Ir man labai labai jos gaila, nes turbūt visiems žinoma dėl ko ji tokia pasidarė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 19 sausio 2024 - 09:59
QUOTE(regal @ 2024 01 19, 10:56)
Mes praeitais metais buvo Frankfurte ir su kolege sumąstėm dviese dar prasieiti po naktinį Frankfurtą, tad paklausėm viešbuty ar saugu vaikščioti.  Atsakė, kad taip, tik pasakė, kurioj vietoj yra raudonųjų žibintų rajonas, tai sako jei eisit pro ten , tai nestoviniuokit, nežiūrinėkit, nes tuomet užkalbins, galvodami, kad ko norim. Taigi praėjom pro visą senamiestį saugiai, ramiai, bet sumąstėm dviese moteros vėlai vakare dar prasisieiti ir pro raudonųjų žibintų kvartalą. O siaube, gyvenime nebuvau mačius, vien tamsaus gymio žmonės grupelėm sustoję, narkotikus pardavinėja atvirai tiesipg gatvėje, tiesa mergaičių stoviniuojančių gatvėje nematėm, tik iš raudonai šviečiančių langų supratom, kad ten gyvenimas verda. Tai mes su kolege jau net ne šaligatviu, o gatve greitai prasilėkėm, kad mūsų tik kas nors neužkabintų, nes vaizdas patikėkit- kraupu. Dar prabėgdama ir pora nuotraukų spėjau padaryti smile.gif
Kitą dieną vėl jau trise praėjom ta pačia gatve: parduotuvės pirmuose aukštuose veikia, tik vieną matėm siūlantį pasisvaiginti, vaikštinėjo soc. darbuotojai kalbino besišlaistančius narkomanus. Taigi tokia patirtis. O jei ir bendrai dėl Vokietijos, tai Vokietija tikrai nebe ta, kas buvo anksčiau: gal vieną žodį panaudosiu viskam apibūdinta- purvina. Ir man labai labai jos gaila, nes turbūt visiems žinoma dėl ko ji tokia pasidarė.


Tai va, tai va... vokiečiai patys šoke į ką pavirto jų šalis.
Atsakyti
Pasidalinkit kurie merino golfai "nekanda". Turėjau iš J. Crew, negalėjau nešioti. Ar išvis ieškoti ne merino? Noriu, kad būtų toks kaip J. Crew, bet švelnus.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 01 19, 18:25)
Pasidalinkit kurie merino golfai "nekanda". Turėjau iš J. Crew, negalėjau nešioti. Ar išvis ieškoti ne merino?  Noriu, kad būtų toks kaip J. Crew, bet  švelnus.

Kašmyrą bandykit gal. Man labai pasiteisino Lilly Silk ir Autum Cashmere megztukai wub.gif Dar mamai esu pirkus Ralphuko, be galo švelnus, tiek kad pati nedėvėjau, bet nemanau kad būtų kandęs, nes jau vien liečiant kaip per debesis biggrin.gif
Man oda lb jautriai reaguoja, jei nors kiek kanda, viskas - draugystė baigta. O jei bent 1% angoros tai aleliuja.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 01 19, 17:25)
Pasidalinkit kurie merino golfai "nekanda". Turėjau iš J. Crew, negalėjau nešioti. Ar išvis ieškoti ne merino?  Noriu, kad būtų toks kaip J. Crew, bet  švelnus.


Pritariu, pirmoje vietoje kašmyras.
Dar man patinka jcrewfactory merino golfai su akrilu. Aišku nervuoja, kad elektrinasi, nes sintetikos nemėgstu dėlto, bet nekanda ir sau ramiai džiovinu juos Džiovyklėje 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 19 sausio 2024 - 18:57
QUOTE(juratela @ 2024 01 19, 18:56)
Pritariu, pirmoje vietoje kašmyras.
Dar man patinka jcrewfactory merino golfai su akrilu. Aišku nervuoja, kad elektrinasi, nes sintetikos nemėgstu dėlto, bet nekanda ir sau ramiai džiovinu juos Džiovyklėje 😁



Reikia dar žiūrėti koks kašmyras. Aš irgi jautri, turiu Uniqlo, Jcrew ir Charters club. CC pirmą megztą pirkau prieš kokius 8-9 metus, buvo minkštutis ir nekando. Tuomet užsimaniau kitų spalvų, pirkau skirtingais metais ir ką, kanda man. blink.gif Nebe tokie patys kaip tas pirmas. Taip pat kažkada pirkau iš senos geros pardės Ideeli kašmyrą, irgi graužė kaklas ir rankogaliai, nors priemaišų jokių nebuvo parašyta, taip kad reik imti patikrintus kašmyrus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2024 01 19, 00:56)
Aš turiu. Pirkau šiemet. Nu labai patenkinta, nes nepadaro iš manes mischelino zmogucio, kokybiska tikrao striuke. Ir dukra issirinko pas juos trumpa pukine striuke. Irgi labai faina


Ačiū labai 4u.gif O sakykite, kaip su dydžiais? Ar atitinka?
Atsakyti