Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Laba diena, noriu paklausti apie Ivo Nikkolo pūkinius paltus. Gal kuri turite, kaip kokybė, dydžiai (mažintas/didintas). Būčiau labai dėkinga, jei kuri pasidalintumėte savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 18, 15:02)
Daktarinu visad brendi Glorija vadinom  ax.gif

Na cia priskirciau prie homeopatikos 🤣
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 01 17, 09:02)
Padėjau kryžių ant Inavati. Nusipirkau kelnes, tikrai ne pigias ir po 2 val. visi siūlai išsitampė, atrodo, kaip nešiotos kasdien kelis metus. Nunešiau jiems, sako, o tai kaip pirkot nesakė, kad čia tokia medžiaga ir ji taip nešiojasi?!?! Ta prasme, jei medžiaga taip nešiojasi, ji netinkama kelnėms siųti.
Labai nusivyliau, nors esu anksčiau pirkus, bet sakiau daugiau nebegrįšiu. Klientų aptarnavimas išvis tragiškas, sovietmečio mentaliteto  unsure.gif

Oho, aš neužsisakiau, nes mano dydį išpardavė.
Užsisakiau iš Aimi, tai laukiu dar kol kas.

QUOTE(lauryna50 @ 2024 01 17, 11:44)
Tu teisi, stomatitas doh.gif

Kaip gydot tokį šūdą?
Gydytoja be arbatų nuovirų skalavimui nieko nepasiūlė. Sako, kad nėra kažkokio specif gydymo  unsure.gif
Vaiko gaila, sunkiai kalba, valgyt irgi nebent kokteilių forma.

Mano sesuo leisdavosi ampulėm vitaminą C, tai užtraukdavo tas žaizdeles.
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2024 01 18, 19:20)
Oho, aš neužsisakiau, nes mano dydį išpardavė.
Užsisakiau iš Aimi, tai laukiu dar kol kas.


Aimi man labai patinka! Va ten tai servisas! Pirkau kelnes, nemokamai atlenkė, dabar supratau, kad noriu ilgesnių - sako no problem, atvežkit pailginsim.

Ir medžiagų/kokybės net iš tolo su Inavati nesulyginsi, pastarieji varo ant masės kokybės sąskaita. O apie klientų aptarnavimą iš vis patyliu 🤮
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 01 18, 18:28)
Aimi man labai patinka! Va ten tai servisas! Pirkau kelnes, nemokamai atlenkė, dabar supratau, kad noriu ilgesnių - sako no problem, atvežkit pailginsim.

Ir medžiagų/kokybės net iš tolo su Inavati nesulyginsi, pastarieji varo ant masės kokybės sąskaita. O apie klientų aptarnavimą iš vis patyliu 🤮

Aš ir nustebus kol kas dėl komunikavimo, kai parašiau, kad abejoju dėl dydžio - tai paprašė save išsimatuoti ir sakė priderins wub.gif Tai dabar laukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2024 01 18, 19:37)
Aš ir nustebus kol kas dėl komunikavimo, kai parašiau, kad abejoju dėl dydžio - tai paprašė save išsimatuoti ir sakė priderins  wub.gif  Tai dabar laukiu  biggrin.gif


Kai ateini pas juos vietoje į studiją, jie net liemenį, ne tik ilgį gali koreguot.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 01 18, 18:55)
Kai ateini pas juos vietoje į studiją, jie net liemenį, ne tik ilgį gali koreguot.

Skaičiau apie tai, jei l.netiks, tai priderinsiu važiavimą iki jų.
Atsakyti
sveiki ar jau kažin visos prekes išiųstos pirktos iki atostogų ? negavau sąskaitos už vieną prekę, kažin nebelaukt ar dar bus sąskaitų ?
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 01 18, 14:57)
Praktiškai nera ten vokiečių, o centras pilnas labai žemo mentaliteto imigrantų. Metro is pradžių juoką sukele uzrasai saugoti daiktus, bet kisenvagiai ant kiekvieno kampo, pagindinese lankytinose vietose kabinejasi, siukslynas totalus.. Nzn toks nusivylimas 🙄

Seniai labai vaikams su Daktarin tepalu gydziau, nzn ar dar toks egzistuoja.
Miele neturiu, skalbiklio nepanaudosiu, manau, net jauciu apie dozuojama kalbi, bet imesk kamuoliuku linka kokie, aktualu.
P. S. Mailo negavau.



Mums vokiečiai irgi skundžiasi kad nesaugu pas juos. Vaikus vienus bijo iš namų isleisti...

Taip, tos dozuojamos. Bet manau, kad galima prasiplėšti ir įsipilti į bet kokią skalbyklę, kaip skystą ax.gif
Burbulai tokie: https://pigu.lt/lt/v...jl_EFwz3dIANLDw
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2024 01 18, 19:37)
Mums vokiečiai irgi skundžiasi kad nesaugu pas juos. Vaikus vienus bijo iš namų isleisti...

Taip, tos dozuojamos. Bet manau, kad galima prasiplėšti ir įsipilti į bet kokią skalbyklę, kaip skystą ax.gif
Burbulai tokie: https://pigu.lt/lt/v...jl_EFwz3dIANLDw

https://www.instagra.../p/Cy49GP8oKfl/
Atsakyti

ANDREW MARC Baisley Relaxed Fit Puffer Jacket, dark olive spalva, S dydis, kaina 85 eurai (jau Lietuvoje)



Banana republic factory STEPPE LINEN-BLEND MINI SKIRT, juodas, 0 dydis, 17 euru


Banana Republic Factory SATIN RIBBED TOP, black ir beige spalvos, XS dydziai, po 38 eurus
vartotojo įkelta nuotrauka


Superdown Kristy Ribbed Snap Skirt, raudonas, XS dydis, 45 eurai (jau Lietuvoje)

vartotojo įkelta nuotrauka

red skirt

Tularosa Green Chloe Skirt, Light Beige spalva, S dydis, 22 eurai (jau Lietuvoje)

vartotojo įkelta nuotrauka

beige skirt


Karl Lagerfeld Diamond Quiilted Leather Gloves, juoda spalva, L dydis, 38 eurai (jau Lietuvoje)

Victoria's Secret Cotton Tank slip, juoda spalva, XS dydis, 36 eurai (jau Lietuvoje)

Estee Lauder Futurist SkinTint Serum Foundation, 2N1 Desert Beige spalva, 55 eurai (jau Lietuvoje)

Converse Chuck Taylor All Star Lift Platform Seasonal Color, 8.5 dydis, 47 eurai (jau Lietuvoje)
vartotojo įkelta nuotrauka
converse

J.Crew Slim-fit drapey shirt in luster crepe, balta spalva, 14 dydis, 32 eurai (jau Lietuvoje)


Guess denim pants, 4US dydis, 40 euru (jau Lietuvoje)





QUOTE(lauryna50 @ 2024 01 18, 05:25)

Komandai dyyydelis Ačiū už siuntinukus, viskas labai džiugina wub.gif


wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 01 18, 14:57)
Praktiškai nera ten vokiečių, o centras pilnas labai žemo mentaliteto imigrantų. Metro is pradžių juoką sukele uzrasai saugoti daiktus, bet kisenvagiai ant kiekvieno kampo, pagindinese lankytinose vietose kabinejasi, siukslynas totalus.. Nzn toks nusivylimas 🙄



Na mums taip blogai nepasirodė, kažkaip nieks nesikabinėjo ir labai nesaugiai nesijautėm

Beje mano vienam vaikui labai patiko Berlyne
Atsakyti