Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ralija @ 2024 01 17, 09:02)
Sveikos,
gal kas galite parekomenduoti viešbutį, kur būtų geri pusryčiai,  nelabai brangus, Berlyno centras.  4u.gif
Sunus uzsimanė Vokietijos sostinę aplankyti ir ten savo gimtadienį paminėti  biggrin.gif

buvau spalio menesi... Pasikeite kaip diena ir naktis nuo to Berlyno kuri lankiau pries kokius 8 metus unsure.gif blink.gif negrisiu tikrai nebent vel iskomandiruos....
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 01 16, 22:44)
Ir panoramoj parda yra. Vakar nuostabius marškinius nusipirkau


Padėjau kryžių ant Inavati. Nusipirkau kelnes, tikrai ne pigias ir po 2 val. visi siūlai išsitampė, atrodo, kaip nešiotos kasdien kelis metus. Nunešiau jiems, sako, o tai kaip pirkot nesakė, kad čia tokia medžiaga ir ji taip nešiojasi?!?! Ta prasme, jei medžiaga taip nešiojasi, ji netinkama kelnėms siųti.
Labai nusivyliau, nors esu anksčiau pirkus, bet sakiau daugiau nebegrįšiu. Klientų aptarnavimas išvis tragiškas, sovietmečio mentaliteto unsure.gif

QUOTE(ralija @ 2024 01 17, 09:02)
Sveikos,
gal kas galite parekomenduoti viešbutį, kur būtų geri pusryčiai,  nelabai brangus, Berlyno centras.  4u.gif
Sunus uzsimanė Vokietijos sostinę aplankyti ir ten savo gimtadienį paminėti  biggrin.gif


Kas yra Berlyno centras? biggrin.gif jis tokio dydžio, kad net nežinau kokia dalis būtų centras. Buvau neseniai, bet mes apartamentus ėmėm. Labai patiko, daug gero maisto vietų.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 01 17, 10:02)
Padėjau kryžių ant Inavati. Nusipirkau kelnes, tikrai ne pigias ir po 2 val. visi siūlai išsitampė, atrodo, kaip nešiotos kasdien kelis metus. Nunešiau jiems, sako, o tai kaip pirkot nesakė, kad čia tokia medžiaga ir ji taip nešiojasi?!?! Ta prasme, jei medžiaga taip nešiojasi, ji netinkama kelnėms siųti.
Labai nusivyliau, nors esu anksčiau pirkus, bet sakiau daugiau nebegrįšiu. Klientų aptarnavimas išvis tragiškas, sovietmečio mentaliteto  unsure.gif
Kas yra Berlyno centras? biggrin.gif jis tokio dydžio, kad net nežinau kokia dalis būtų centras. Buvau neseniai, bet mes apartamentus ėmėm. Labai patiko, daug gero maisto vietų.


niu pvz.: šitą žiūrinėjau smile.gif vieta man tiktų smile.gif
https://www.booking....S4bnI#hotelTmpl

pasidalink, kas per apartamentai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(spygliz @ 2024 01 17, 09:50)
buvau spalio menesi... Pasikeite kaip diena ir naktis nuo to Berlyno kuri lankiau pries kokius 8 metus  unsure.gif  blink.gif negrisiu tikrai nebent vel iskomandiruos....


o kas nepatiko? mes keletui dienų... 3 naktis planuojame praleisti
Atsakyti
QUOTE(tiubiteika @ 2024 01 16, 14:01)
Sveiki,
Kaunietės kažkada kabėjote apie kosmetologes, gal galite rekomenduoti, reikia paaugliukei kad parinktu veido priežiūra, nes vargstame su tais spuogeliais.

Aš sūnų vedu pas Aistę Gineikienę Sveika oda
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 01 17, 10:10)
niu pvz.: šitą žiūrinėjau smile.gif vieta man tiktų smile.gif
https://www.booking....S4bnI#hotelTmpl

pasidalink, kas per apartamentai  4u.gif
Papildyta:
o kas nepatiko? mes keletui dienų... 3 naktis planuojame praleisti


Šitas viešbutis Mitte rajoniuke, nebloga vieta. Mes kiek toliau nuo pagrindinių objektų gyvenom, bet tramvajų sistema labai patogi, boltas irgi nebrangus. Nerandu apartamentų, nes draugė užsakinėjo
Berlyne dabar labai daug atvykėlių, kurie gaujomis vaikšto. Nėra vietomis jauku, bet man vis tiek pats miestas labai patiko. Tik turėkit omenyje, kad atsiskaityti banko kortelėmis baruose, kavinėse ne visur įmanoma. Labai keista man tas buvo.
Atsakyti
Laba,

Gal kuri prikot ir norit parduoti (už kainą iki 32 dol smile.gif)
vartotojo įkelta nuotrauka?
Būtent tokios spalvos. M arba L dydžio.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 01 16, 23:51)
Nu vaikui man i stomatina nesa o tau kaip man pernai. Sunku buvo antibu gaut, tai kol gavau uztempiau ir su hormonais pabaigiaus, nes visiskai nekovojo organizmas...



Tu teisi, stomatitas doh.gif

Kaip gydot tokį šūdą?
Gydytoja be arbatų nuovirų skalavimui nieko nepasiūlė. Sako, kad nėra kažkokio specif gydymo unsure.gif
Vaiko gaila, sunkiai kalba, valgyt irgi nebent kokteilių forma.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 01 17, 09:10)
niu pvz.: šitą žiūrinėjau smile.gif vieta man tiktų smile.gif
https://www.booking....S4bnI#hotelTmpl

pasidalink, kas per apartamentai  4u.gif
Papildyta:
o kas nepatiko? mes keletui dienų... 3 naktis planuojame praleisti


Aš Berlyne gyvenusi esu, nebloga čia vieta ax.gif viešbučio neparekomenduosiu, nes ne juose gyvenau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 16, 15:56)
Man jie labai gražūs. Jums atitiko dydį?



Man jie pasirode mazinti vienu dydziu sakyciau .
bet faini realiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2024 01 17, 11:34)
Šitas viešbutis Mitte rajoniuke, nebloga vieta. Mes kiek toliau nuo pagrindinių objektų gyvenom, bet tramvajų sistema labai patogi, boltas irgi nebrangus. Nerandu apartamentų, nes draugė užsakinėjo
Berlyne dabar labai daug atvykėlių, kurie gaujomis vaikšto. Nėra vietomis jauku, bet man vis tiek pats miestas labai patiko. Tik turėkit omenyje, kad atsiskaityti banko kortelėmis baruose, kavinėse ne visur įmanoma. Labai keista man tas buvo.


Supratau. Ačiū)
Papildyta:
QUOTE(Argija @ 2024 01 17, 12:45)
Aš Berlyne gyvenusi esu, nebloga čia vieta  ax.gif viešbučio neparekomenduosiu, nes ne juose gyvenau  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2024 01 17, 12:44)
Tu teisi, stomatitas doh.gif

Kaip gydot tokį šūdą?
Gydytoja be arbatų nuovirų skalavimui nieko nepasiūlė. Sako, kad nėra kažkokio specif gydymo  unsure.gif
Vaiko gaila, sunkiai kalba, valgyt irgi nebent kokteilių forma.

baisiausia vaikų liga buvo vaikystėje - patyrusi gydytoja pasakė kad sukelia stomatitą arba grybelis arba virusas panasus į herpes, pasiule nistaino duoti -tais laikais buvo lenkiskas skystas nistatinas_ super padėjo -kitą dieną jau lengviau buvo, nes kelias dienas prieš tai negallėjo nieko ryti.
o kaimynystej mergaitė sirgo ir tik tepaliukais šaltalankių siule tepti . tai jai komplikavosi į meningitą.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 16, 19:56)
Man jie labai gražūs. Jums atitiko dydį?

Tikrai pamazinti bent dydziu 4u.gif

QUOTE(rasiuk @ 2024 01 17, 09:45)
Sveiki Stuleju, kokį dydį pirkote TH džinsiukų? Ir kokį dydį įprastai nešiojate? 4u.gif

As neparduodu ax.gif As nesioju ir dziaugiuosi wub.gif
Atsakyti