Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!


O šią gražuolę t-shirt parduodu.
Dydis M, su viskuo man kainavo 31,25 eur. Parduodu 31 eur su jau įskaičiuotu siuntimu per paštomatą.
Spalva: buff clay. Labai graži. wub.gif
Tvirto, ne bliedno audinio. Plunksnos labai švelnios ir gražiai, lengvai plevena. Beje, jos nusiima. nuoroda
vartotojo įkelta nuotrauka
Kaunas
Pridedu IŠMATAVIMUS:
Per krūtinę apie 48-49cm
Visas ilgis (nuo kaklo iškirptės kampo ties petuku) apie 62 cm
Rankovė nuo pazasties iki pūkų: apie 36, o jeigu pūkų ilgiu - apie 43-44 cm.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 01 13, 18:21)
ATOSTOGOS-todėl ir nerašo.Jei iš visų po kelis laiškus,tai nebe atostogos  biggrin.gif


Kadangi čia pastoviai skelbia, vadinasi Rudaplaukė jau neatostogauja, nes prašymai/klausimai skirti jai biggrin.gif Na nesiplėsiu, menka problema - nebeproblema palauks 4u.gif
Atsakyti

Converse Chuck Taylor All Star Lift Platform Seasonal Color, 8.5 dydis, 47 eurai (jau Lietuvoje)
vartotojo įkelta nuotrauka
converse




J.Crew Slim-fit drapey shirt in luster crepe, balta spalva, 14 dydis, 32 eurai (jau Lietuvoje)



QUOTE(mamiukas @ 2024 01 12, 14:27)
<p>Sveiki,</p><p>O merginos dirba?</p>


dar nedirbame ax.gif



QUOTE(juratela @ 2024 01 13, 09:08)
Na Rudaplaukė karts nuo karto kažką čia parašo, tai maniau neišvykusi, bet nė į vieną laišką neatrašė. O merginos gali būti, kad išvykusios. Na nieko, sulauksime, juk amžiais neatostogaus 4u.gif



Paskutine siunta tik ka atejo, tai kai kurios komandos nares dar nespejo nei kiek paatostogauti mirksiukas.gif


Juratela, matau, kad neatsakiau tik i jusu klausima apie segtukus is jcrewfactory - jie irgi pakeliui i Lietuva 4u.gif
I kitus klausimus, ar bus jusu prekes, neatsakiau - nes kol priejau prie laisku jau ir paskaiciavimus buvot gavusi ax.gif

Atsakyti
Rudaplauke,ateinančią savaitę turbūt dar atostogaus komanda ?
Dukrai bokso pirštinių reikia-manęs klausinėja kada pirkimai prasidės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 01 13, 21:10)
Rudaplauke,ateinančią savaitę turbūt dar atostogaus komanda ?
Dukrai bokso pirštinių reikia-manęs klausinėja kada pirkimai prasidės  biggrin.gif

Sporto fėjoj fainas pirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2024 01 13, 21:16)
Sporto fėjoj fainas pirkau  biggrin.gif

Aš apie jas nežinau,man atsiuntė kokių reik ir tiek žinių biggrin.gif Sakė pas mus gerokai brangiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2024 01 13, 19:44)
dar nedirbame  ax.gif
Paskutine siunta tik ka atejo, tai kai kurios komandos nares dar nespejo nei kiek paatostogauti  mirksiukas.gif
Juratela, matau, kad neatsakiau tik i jusu klausima apie segtukus is jcrewfactory - jie irgi pakeliui i Lietuva  4u.gif
I kitus klausimus, ar bus jusu prekes, neatsakiau - nes kol priejau prie laisku jau ir paskaiciavimus buvot gavusi  ax.gif


Aiškutis 4u.gif Ačiū 😘
Visada prie sąskaitos rašote, kad kažko neatsiuntė, bet kai kitos yra, o kažko nėra, tai jau sunerimsti, kaip kad pavedė Landsend su batais biggrin.gif
Atrodė, kad žiemą taip ilgai neatostogaujate, o visos čia mes basos ir nuogos, nėra kuo apsirengti, tai baisiai pasiilgom 🤣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 13 sausio 2024 - 22:32
QUOTE(Alexia @ 2024 01 13, 11:45)
Suprantama. Tik smalsu  iš principo, jei jau padarytą estetinį koreguoja, kainą skaičiuoja pilną ar mažesnę.

pilną turbūt, net nežinau, kiek pasakė, tiek sumokėjau, tuo labiau daryta maždaug prieš dešimt metų, tai net neįsivazduoju, kiek kainos pakilo, o ir neprisimenu, kiek tada mokėjau.
Atsakyti
Parduodu is yoox pirkta megztini, geros sudeties. Mano žalios spalvos, kaip antroje nuorodoje. Dydis 1, rašo 4us tai manau S dydis.
Modelis sitas, tik zalia spalva isparduota. 23 eur.
https://mobile.yoox....#...G&sizeId=-1

O spalva tokia,
https://mobile.yoox....#...T&sizeId=-1

Atsakyti
Gal kokios spintoje liūdi 4 ar 6 dydis? Spalva nesvarbi.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 01 14, 15:25)
Gal kokios spintoje liūdi 4 ar 6 dydis? Spalva nesvarbi.


Čia Jcrew? Ar Ann Taylor?
Nes puoliau žiūrėt kas ten pas mane liūdi (nes sijonų nenešioju rolleyes.gif ), tai turiu mėlyną 6 dydžio Ann TAylor ir dar pamačiau, kad beveik tokį pat pilką Jcrew (tik jis deja 10 petite dydžio) bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2024 01 14, 17:14)
Čia Jcrew? Ar Ann Taylor?
Nes puoliau žiūrėt kas ten pas mane liūdi (nes sijonų nenešioju  rolleyes.gif ), tai turiu mėlyną 6 dydžio Ann TAylor ir dar pamačiau, kad beveik tokį pat pilką Jcrew (tik jis deja 10 petite dydžio)  bigsmile.gif .
čia jcrew
Atsakyti