Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Kirisama @ 2024 01 11, 20:45)
Nesiosit ar tiesiai į tekstilės konteinerį?  ax.gif savo 8 dydi imeciau į SM pardavimą, nes tikrai rankovės neilgarankems, bet abejoju ar kas panorės perimti.....

Nenešiosiu unsure.gif bandysiu atgarint ir duosiu tetai pamatuot, ji mažutė. Gal pakeitus sagas ji nešios.
Taip ieškau navy švarko, ir vėl pro šalį huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 11 sausio 2024 - 20:51
Juodi marškiniai kur spygliui labai patiko, man nepatiko visai. Medžiaga kaip pigios sintetikos. Mažinti belekaip, gerai, kad pirkau n dydžių didesnius. Ir tai lyg tempia krūtinės sagą. Reiks kitą liemenėlę pabandyt. Ir trumpi labai. Vyliausi sunkių, krentančių marškinių. O gavau nekažką.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 01 11, 21:29)
Ačiū už siuntinį  4u.gif
Bišk pareferuosiu, kad kitos neišsidurtų. Pirkau švarką, reviu geri, rašo kad toks lyg storesnis turėtų būt, švarkas-puspaltis ar kažkątai. Nieko panašaus, medžiaga kaip 70-ųjų kostiumelių kremplenas, traukia visus pūkus, plona, lamdosi. Pats didintas, rankovės potrumpės, sagos bjauriai blizgios. Labai nerekomend-
https://www.jcrew.co...color_name=navy

https://www.jcrew.co...oductCode=BS751



QUOTE(Lux @ 2024 01 11, 22:44)
Aš į jį vis žiūrėjau, nes labai gražus man nuotraukoje. Gerai, kad nesusigundžiau unsure.gif


Aš į jį kasdieną pavarvinu seilę biggrin.gif Gerai, kad nesusigundžiau pirkti, nes foto tikrai medžiaga, prigludimas atrodo nepriekaištingai.

Ačiū, Gafsa, už pasidalinimą nuomone 4u.gif
Atsakyti

Nu mano akim tai toks pošlamštis unsure.gif
Gaila kai pirkau, dar nebuvo to reviu, pritariu visom keturiom
''I'm 140 lbs 5'7 and I got a size 4 after reading others' reviews. The blazer is quite roomy on the chest and waist (I'm not busty but have wide hips) but a bit tight in the arms (I don't have huge arms). The weirdest thing for me was the fabric. It does not feel like 70% wool. It feels like a higher cotton/polyester content. I'm keeping it as a coat for warm fall/spring weather. For me this is not something I would wear in cooler temps as a coat, like some suggested. Planning to wear it to classical music concerts but in winter in CO I will be cold! I might wear it in the office because my office is always cool. I might also change the buttons for something less 'busy'.''

Labai suprantu, kaip nefaina gauti nekokybišką daiktą. Ačiū, kad dalinatės. Tik gaila, kad normalūs prekiniai ženklai ima ir tarp super prekių pagamina kokį šlamštą. AT dažnai taip būna, bet su pigesnėm jų prekėm. 

Atsakyti
Sveikos, gal kam netiko HH striukė pirkta už 90 dol. ? Pirkčiau M dydį. Norėčiau keistis Steve Madden Hadyn basutes į US-8,5 dydį, turiu US-9 dydį. Neparduodu.
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Parašykite į AZ. 4u.gif
Atsakyti
Ar galit kas pakomentuoti BR Factory dydžius - didinti/mažinti, atitinka jų dydžių lentelę?
Atsakyti
Parekomenduokite gražių suknelių - tokią šventinę kasdieninę.
Atsakyti
Vakar gavau šitą suknelę, labai smagi, tik spalva gražesnė, nei nuotraukoj. https://www.nordstro...p-dress/7648025

O suknelė iš Loft kažkoks nesusipratimas. Dedu tašką draugavimui su Loft, niekad nieko nepataikau
Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2024 01 12, 05:29)
Sveikos, gal kam netiko HH striukė pirkta už 90 dol. ? Pirkčiau M dydį. Norėčiau keistis Steve Madden Hadyn basutes į US-8,5 dydį, turiu US-9 dydį. Neparduodu.
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Parašykite į AZ.  4u.gif



Paziurekite Rudaplauke idejus kad turi laisva sita striuke M ir XL dydzius, pirktus uz 90 $ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2024 01 12, 11:53)
Paziurekite Rudaplauke idejus kad turi laisva sita striuke M ir XL dydzius, pirktus uz 90 $  4u.gif  4u.gif

Ačiū, pavėlavau, nebeturi. verysad.gif
Atsakyti
Ačiū už siuntinį 4u.gif
Viskaa labai patiko ir tiko, ypač jcrew suknelė, laukiu tik batų prie jos, kad tik atsiųstų ir bus čiki wub.gif
Vis daugėja ir daugėja margų, raštuotų rūbų pas mane biggrin.gif Aišku vienspalviai vistiek viršų ima.
Suknelė ši wub.gif https://www.jcrew.co...ame=black-ivory

Gal kas patartų kur Vilniuje pratempia batus? Gavau Australian luxe odinius batus su kailiu ir siauroki unsure.gif Nu taip patinka man jie ir dydį ėmiau kaip ir turėtų 7, bet nemaloniiai ankštoki, norisi laisviau į plotį g.gif


QUOTE(JMD @ 2024 01 12, 07:58)
Juodi marškiniai kur spygliui labai patiko, man nepatiko visai. Medžiaga kaip pigios sintetikos. Mažinti belekaip, gerai, kad pirkau n dydžių didesnius. Ir tai lyg tempia krūtinės sagą. Reiks kitą liemenėlę pabandyt. Ir trumpi labai. Vyliausi sunkių, krentančių marškinių. O gavau nekažką.


Ačiū už užrodymą 4u.gif Aš pirkau kreminius ar tai ivory turėjo būti, na bet tokia įdomi spalva, kaip purvina kreminė, tai kaip man siūti. Puikiai tiks po švarku, labai gražiai priglunda pagal visas kūno linijas biggrin.gif Šiaip pirmas toks sukvailiotas pirkinys, nes sintetikos neperku ax.gif
Nebent ne apie tuos kalbam. Blizgūs tokie, nėra labai ploni, bet ir nestori. Juodus visos kalėt atsimenu, aš posfactum prisijungiau, bet ėmiau šviesius.

Ai va, radau. Mano Natural spalva:
https://www.jcrew.co...oductCode=BL104
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 12 sausio 2024 - 13:45
Prie Čiurlionkės Dobužinskio g. yra labai geras batų meistras. Ten ir siuvyklėlė yra. Aš jų pastovi klientė
Atsakyti