Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Merginos, o kuo patartumete baldus valyti, ciuzinius? sitie gariniai jauciu netinka tam? Ir romanetes mano kabo nuo pakabinimo blink.gif kokius 3 metus nevalytos, joms irgi gal kokio garinio prietaiso reiketu g.gif
Atsakyti
Gal kam reikia australia luxe 9 d pilku wub.gif 80€ 4u.gif
Šalčiai dar laikysis 🙃
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2024 01 05, 07:06)
Merginos, o kuo patartumete baldus valyti, ciuzinius? sitie gariniai jauciu netinka tam? Ir romanetes mano kabo nuo pakabinimo  blink.gif kokius 3 metus nevalytos, joms irgi gal kokio garinio prietaiso reiketu g.gif


Romanetes visada skalbiu, lyginu, uzsikabinu pati . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 01 05, 09:36)
Romanetes visada skalbiu, lyginu, uzsikabinu  pati .  4u.gif


bijau, kad nesugebesiu tvarkingai tu pagaliuku sutvakyti ir viso mechanizmo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2024 01 05, 09:58)
bijau, kad nesugebesiu tvarkingai tu pagaliuku sutvakyti ir viso mechanizmo  unsure.gif


Su karnizu pasiguldau ant žemės ir tvarkingai susiveriu šniuriukus, susikišu pagaliukus. Jau daug metų pati tvarkausi, užuolaidos kaip naujos.
Tie karnizai gi atsisega, ir nusiima, tik atidžiai žiūrėkite kaip viskas buvo, o jeigu bijot kad neatsiminsit, nusifotkinkit. 4u.gif
Atsakyti

Su karnizu pasiguldau ant žemės ir tvarkingai susiveriu šniuriukus, susikišu pagaliukus. Jau daug metų pati tvarkausi, užuolaidos kaip naujos.
Tie karnizai gi atsisega, ir nusiima, tik atidžiai žiūrėkite kaip viskas buvo, o jeigu bijot kad neatsiminsit, nusifotkinkit. 4u.gif

Pritariu. Aš irgi taip darau. Tik reikia nesupainioti tų pagaliukų skirtingų romanečių.

Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2024 01 05, 07:06)
Merginos, o kuo patartumete baldus valyti, ciuzinius? sitie gariniai jauciu netinka tam? Ir romanetes mano kabo nuo pakabinimo  blink.gif kokius 3 metus nevalytos, joms irgi gal kokio garinio prietaiso reiketu g.gif


Kėdes puikiai su gariniu plaunu, labai gerai išplauna vaikų pridarytus plėmus, nebereikia vargti kempinėm brūžinti.
O romanetes užuolaidų salone pasiūlė tiesiog siurbliu nusiurbti biggrin.gif Na jos pas mane dažniausiai pakeltos, tai tik dulkės ir kaupiasi, riebalai nepasiekia virtuvėje biggrin.gif
Nors vistiek bręsta noras išskalbti, kad ir atrodo kaip ką tik pakabintos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 05 sausio 2024 - 11:04
QUOTE(juratela @ 2024 01 05, 12:02)
Kėdes puikiai su gariniu plaunu, labai gerai išplauna vaikų pridarytus plėmus, nebereikia vargti kempinėm brūžinti.
O romanetes užuolaidų salone pasiūlė tiesiog siurbliu nusiurbti  biggrin.gif  Na jos pas mane dažniausiai pakeltos, tai tik dulkės ir kaupiasi, riebalai nepasiekia virtuvėje  biggrin.gif
Nors vistiek bręsta noras išskalbti, kad ir atrodo kaip ką tik pakabintos ax.gif

Kokį garinį naudojat?
Atsakyti
parduodu.16dydis.melynos.20Eur
https://factory.jcre...color_name=navy
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 05, 11:44)
Kokį garinį naudojat?


Pas mus Karcher SC 4
Pirkom prieš kokius 6-7 metus.
Plaunam grindis (pirmam aukšte tik akmens masė, antram laminatas), orkaitę (labai gerai groteles atplauna), vonią, tualetus, baldus. Viskam yra savi antgaliai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kur perkate pagalves? gal antialerginiu noreciau..,..
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 05 sausio 2024 - 12:55