Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(dager @ 2024 01 04, 12:26)
Sveikos, su Naujais! gal turite fc isparduotuves nuoroda temos?

Prasau
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 01 04, 13:43)

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 01 04, 14:17)
As va kaip tik gavau dovanu Karcher SC3 (su nuolaida kainavo 125eur). Vyras rinko pagal galinguma. Kol kas patinka, valiau vonios sienas (plyteles), efektas matesi. Niuansas - negalima jo naudoti uzsilikonintoms siulems, nes atsoks nuo garo karscio.

Ir negalima vinilinėms grindims, nes klijai gali atsokt. As taip norejau jo, bet gerai kad grindininkų pasiklausiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonono @ 2024 01 04, 15:26)
Ir negalima vinilinėms grindims, nes klijai gali atsokt. As taip norejau jo, bet gerai kad grindininkų pasiklausiau unsure.gif

Laminata tai plaunu su juo, tik garo mazesni padavima pasirenku. Svarbu neuzlaikyti vienoj vietoj ilgai, greitais judesiais braukti. Maciau, profai, kas automobiliu valymu uzsiima, paneles, plastikines detales irgi garu pagalba valo.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 01 04, 17:59)
Laminata tai plaunu su juo, tik garo mazesni padavima pasirenku. Svarbu neuzlaikyti vienoj vietoj ilgai, greitais judesiais braukti. Maciau, profai, kas automobiliu valymu uzsiima, paneles, plastikines detales irgi garu pagalba valo.

As asmeniškai bijočiau rizikuot, nes grindininkai minejo, kad teko kazkur perklot isnaujo grindis. Man taip reiketu isvalyt, nes grindys tokios gruobletos sviesios ir taip grioveliai uzsinese purvu, su paprastu grindu skuduru neissivalo. Tai su rankutem su kempinele sveiciu.
Atsakyti
Nauji Gap juodi dzinsai. Dydis petite 27, mazinti tiks 26 dydi nesiojanciai. Keisciau i 28 dydi. 27 eur.
https://www.gap.com/...dp-page-content

Nauji jcrew factory marskiniai dydis S, dydi atitinka. 18eur.
Spalva deep emerald ivory.
https://factory.jcre...p-emerald-ivory
Atsakyti
Miradonna by Miraclesuit Ladies' Swimsuit, juodas, 14 dydis, 32 eurai (jau Lietuvoje)

vartotojo įkelta nuotrauka


Maudymukas





Papildyta:

Karl Lagerfeld Diamond Quiilted Leather Gloves, juoda spalva, L dydis, 38 eurai (jau Lietuvoje)


Karl Lagerfel Logo Leather Fingerless Gloves, juoda spalva, M dydis, 38 eurai (jau Lietuvoje)



Victoria's Secret Cotton Tank slip, juoda spalva, XS dydis, 36 eurai (jau Lietuvoje)


VS Pink NO-SHOW SOFT LACE CHEEKSTER PANTY, juoda spalva, S dydis, 5 eurai (jau Lietuvoje)


VS Pink NO-SHOW SOFT LACE THONG PANTY, juoda spalva, S dydis, 5 eurai (jau Lietuvoje)




Estee Lauder Futurist SkinTint Serum Foundation, 2N1 Desert Beige spalva, 55 eurai (jau Lietuvoje)


Estee Lauder the Ultimate Gift: 11 full size beauty faves+ more, 125 eurai (jau Lietuvoje)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 04 sausio 2024 - 19:34
Kaunietes gal turit elipse formos woodwick žvake? Reikia rytojui🤦‍♀️
Paskui atpirkčiau, visur pristatymas tik pirmadieni
Atsakyti

Ačiū, dar pasirodo niuansų yra 😊

As va kaip tik gavau dovanu Karcher SC3 (su nuolaida kainavo 125eur). Vyras rinko pagal galinguma. Kol kas patinka, valiau vonios sienas (plyteles), efektas matesi. Niuansas - negalima jo naudoti uzsilikonintoms siulems, nes atsoks nuo garo karscio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saturday: 04 sausio 2024 - 21:40
QUOTE(ciobreliss @ 2024 01 04, 21:43)
Kaunietes gal turit elipse formos woodwick žvake? Reikia rytojui🤦‍♀️
Paskui atpirkčiau, visur pristatymas tik pirmadieni

Turiu, gavau Kalėdom 😉
Bet jaučiu dėžutę išmečiau 🙃
Atsakyti
QUOTE(Nonono @ 2024 01 04, 17:37)
As asmeniškai bijočiau rizikuot, nes grindininkai minejo, kad teko kazkur perklot isnaujo grindis. Man taip reiketu isvalyt, nes grindys tokios gruobletos sviesios ir taip grioveliai uzsinese purvu, su paprastu grindu skuduru neissivalo. Tai su rankutem su kempinele sveiciu.

turbut nuo vieno karto neturėtų atšokti , nebent jei pastoviai plautum.
Aš taip pat nusipirkau, esu patenkinta, naudoju ne tik plytelėms, bet ir virtuvės stalviršį plaunu, grindis , kur plytelės, su juo praplaunu.
Beje, ploviau ir dušo kabiną ir visas siūles, neatšoko silikonas, netgi medines virtuvės spinteles vieną kartą praėjau, su garu ir šluoste. Vienu žodžiu, aš jau nemažai jį kur išbandžiau,
Man pasiteisinęs pirkinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 04 sausio 2024 - 23:59
QUOTE(rasosrasotos @ 2023 12 30, 22:20)
Ir as paklausiu kol prekyba nevyksta:
pasidalinkit kokius lygintuvus namie turit, kokiais patenkintos ar nepatenkintos. Atejo laikas nurasyt atitarnavusi  4u.gif

Kaip tik nusipirkau per Black Friday sita. Didelis, bet nebuvo dienos kad neistraukciau. Neturiu jokiu priekaistu.
https://www.philips....u-generatoriumi
Atsakyti