Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Man Woll keptuvė, gal du metus išlaikė, paskui labai traukti pradėjo. Daugiau nebepirkčiau
Man geriausiais testas, jei lietinius neina iškepti, jau keptuvei galas. biggrin.gif

Dabar turiu fiskars, bet jau pasibraižė, bet pasiteisino, vėl pirksiu tokią, nes pigesnė ir nenusileidžia Woll nei kiek. ax.gif
Atsakyti
Turime laisva ANDREW MARC Baisley Relaxed Fit Puffer Jacket, dark olive spalva, S dydis, pirkta us $64 (jau Lietuvoje)
Atsakyti

Turim laisvus Converse Chuck Taylor All Star Lift Platform Seasonal Color, 8.5 dydis, 47 eurai (jau Lietuvoje)

Atsakyti
BR švarka nupirko, o pati ieškau šiu 28 dydžio.
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Ir as paklausiu kol prekyba nevyksta:
pasidalinkit kokius lygintuvus namie turit, kokiais patenkintos ar nepatenkintos. Atejo laikas nurasyt atitarnavusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2023 12 29, 22:28)
Oho  biggrin.gif  Seniau daiktus darydavo ilgaamžius. Mano tėtis dar dulkes siurbliuoja su sovietiniu siurbliu Audra  lotuliukas.gif Neįsivaizduoju, kiek jam metų, bet pamenu dar iš vaikystės, tai tikrai seniai  biggrin.gif

As irgi tebeturiu mergautini Philips siurbli, neuzmusamas.

Kas liecia lygintuvus, dabar tik garini benaudoju, klasikinio net nebetraukiu.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 12 31, 12:05)
As irgi tebeturiu mergautini Philips siurbli, neuzmusamas.

Kas liecia lygintuvus, dabar tik garini benaudoju, klasikinio net nebetraukiu.


Aš turiu garinį, tada tą rankinį garinį, kur ant pakabos gali lyginti, ale ir klasikinį traukiu, kai reikia linines staltieses išlygint.
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2023 12 30, 21:20)
Ir as paklausiu kol prekyba nevyksta:
pasidalinkit kokius lygintuvus namie turit, kokiais patenkintos ar nepatenkintos. Atejo laikas nurasyt atitarnavusi  4u.gif


tokį rankinį garinį Philips naudoju, patogus ir į kelionę pasiimti. Bet išsitraukiu ir senuką tradicinį kai daugiau lyginu 4u.gif

Atsakyti
Gruodžio 22 d. sąskaitos baigtos 4u.gif

Džiaugsmingų sutiktuvių, gerų ir sėkmingų Naujųjų metų! 🎄 🥂 ✨ 🎆
Atsakyti

Sveikos,

Kol merginos atostogauja, planuoju pirkinius kitiems metams biggrin.gif

kokių šviesių kedų kažin dairytis šiltam sezonui?

Šiemet norėjau NB 327, bet negavau, visur buvo išparduoti dydžiai arba kaina kosminė. Mąstau kitams sezonui jau dabar dairytis kažko, kad nebūtų tokia pati situacija. g.gif

As 480 nusizudejus. Bet siaip veja mylimukai dar.

Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2023 12 29, 23:28)
Oho  biggrin.gif  Seniau daiktus darydavo ilgaamžius. Mano tėtis dar dulkes siurbliuoja su sovietiniu siurbliu Audra  lotuliukas.gif Neįsivaizduoju, kiek jam metų, bet pamenu dar iš vaikystės, tai tikrai seniai  biggrin.gif

Pas tėvus sode dar pilnai veikia siurblys Raketa biggrin.gif Gerulis toks biggrin.gif
Atsakyti
JustArm, siųskite viską man, ačiū 4u.gif
Atsakyti