Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(zibuteg @ 2023 12 29, 10:04)
Aš išėmus šiaudelį, užsuktą bandžiau, vistiek prabėga  unsure.gif

Ten yra toks pailgas uždarymas ant dangtelio, jį reikia pasukti, tada atsidaro ertmė gėrimui be šiaudelio, dar pasukus, pilnai užsidaro ir neprateka
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 12 29, 10:37)
Ten yra toks pailgas uždarymas ant dangtelio, jį reikia pasukti, tada atsidaro ertmė gėrimui be šiaudelio, dar pasukus, pilnai užsidaro ir neprateka

Taip ir sukiojau, visaip bandau, vistiek trupuį prabėga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2023 12 29, 10:42)
Taip ir sukiojau, visaip bandau, vistiek trupuį prabėga  doh.gif

Dar šiandien išbandžiau, vistiek prabėga , į rankinę neįsidečiau 😭
mano juodas.... Jums pasisekė, kad neprabėga.
Atsakyti
Laba, parduodu breapaw usa8 dydi, 35 eur su siuntimu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Esu turejusi visokiausiu keptuviu, ypac nepatinka keramikines, fiskar patvarios, bet per metus susibraizo, ikejos kaip ir nieko, mano tokia paprasta, nesusibraize, bet vidus kazkaip prarado estetine isvaizda. Seneliui nupirkome woll, jau metai, puikiai, lb greit ikaista ir islaiko karsti, net ant mazu padalu, niekas neprikimba ir jis tikrai ne is tu, kurie saugotu, bet ne kiek nesusibraize, tai nusipirkau sau, rinkausi is tu brangesniu, turiu pora men, kol kas lb dziaugiuosi, tik bais sunki
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 12 29, 09:20)
Natūralu, kad prabėga, juk ten į skylutę įdėtas šiaudelis. Bet jei keliaujama, šiaudelis išimamas ir termosas uždaromas. Tuomet tikrai neprabėga. Mes pirkom 30 oz, tai pilnas gan sunkokas, natūralu. Turiu senus Stanley termosus, tai jų negalima indaplovėj plauti, šitą galima. Dukra žiauriai patenkinta, užsakė ir savo vaikinui dovanų

Classic - galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 12 29, 13:26)
Laba, parduodu breapaw usa8 dydi, 35 eur su siuntimu
vartotojo įkelta nuotrauka

Kodėl parduodat? Viduje natūralus kailis?
Atsakyti
Gal kas pirkot TNF striukę vaikišką dydį? Įdomu galima kliautis size chart?
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 12 29, 15:45)
Gal kas pirkot TNF striukę vaikišką dydį? Įdomu galima kliautis size chart?

Bet kiek padielkių mieste... Kodėl vis dar galima pardavinėti padirbinius hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 29, 16:31)
Bet kiek padielkių mieste... Kodėl vis dar galima pardavinėti padirbinius hmm.gif


Ir nepaisant to - vis tiek reikia TOS striukės unsure.gif va šito irgi nesuprantu. Vaikšto paskui visi vienodi.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 12 29, 16:39)
Ir nepaisant to - vis tiek reikia TOS striukės  unsure.gif  va šito irgi nesuprantu. Vaikšto paskui visi vienodi.

Man tai baisiau dar tos bobučių šukuosenos. Bernai dedasi cheminius ir vaikšto tikra avinų banda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 gruodžio 2023 - 15:51
Pirksiu 28 dydį.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti