Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(troliuke @ 2023 12 28, 18:39)
Gafsa parodyk kokius pirkai ir uz kiek ?  ax.gif

ir as ju noriu jau  biggrin.gif

maciau juodus su auksiniu Timberland zenklu  ax.gif bet nerandu niekur tokiu

Mano klasikiniai geltoni
https://www.timberla...oot-TB0A19TE231

140dol kainavo
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 12 28, 17:40)
Būtinai parašykite kaip ir kas su tuo termosu, ar issipila ir pan.

Aš irgi lauksiu atsiliepimų, nes mano, tai prabėga, kaip besukiočiau unsure.gif Nerandu pozicijos, kad neprabėgtų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2023 12 28, 20:38)
Aš irgi lauksiu atsiliepimų, nes mano, tai prabėga, kaip besukiočiau unsure.gif  Nerandu pozicijos, kad neprabėgtų  blink.gif

Tą patį rašiau, kad čia to modelio trūkumas ir kitaip nebus.

Aš pirkau klasikines gertuves, bet jos toookios didelės, žo, vaikai nėr patenkinti.

Pačios geriausios iš IKI po keliolika eurinių (tos metalinės). Gaila, sūnus pametė (lemon gyme, tai viskas, ką palieka - kaip į šulinį).
Atsakyti
Nauju skaičiukų gavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 28, 21:32)
Nauju skaičiukų gavau ax.gif

bebe.gif
Atsakyti
Kol pirkimai nevyksta, noriu paklaust, kokias keptuves naudojate indukcinei kaitlentei ir esat patenkintos biggrin.gif Pribrendo reikalas keisti, paskutinę turėjau Zyle ZY028FP. Nenusaugojau, vyras subraižė... doh.gif
Žiūrinėju WOLL Diamond Titan Best Induction, ATM Gastroguss WorldS Best ir Fiskars Hard face. Gal kas turit ir galit ką gero ar blogo pasakyti ?
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2023 12 28, 22:57)
Kol pirkimai nevyksta, noriu paklaust, kokias keptuves naudojate indukcinei kaitlentei ir esat patenkintos  biggrin.gif  Pribrendo reikalas keisti, paskutinę turėjau Zyle ZY028FP. Nenusaugojau, vyras subraižė... doh.gif
Žiūrinėju WOLL Diamond Titan Best Induction, ATM Gastroguss WorldS Best ir Fiskars Hard face. Gal kas turit ir galit ką gero ar blogo pasakyti ?

iš ikea kažkokią, labai gera pasitaikė biggrin.gif kitą bandysiu irgi iš ten imt, tokią labai sunkią plieno spalvos nužiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 29, 00:01)
iš ikea kažkokią, labai gera pasitaikė  biggrin.gif kitą bandysiu irgi iš ten imt, tokią labai sunkią plieno spalvos nužiūrėjau  biggrin.gif

Ikejos sunki, labai labai labai bloga pasitaikė, kuri buvo viena brangiausių - išmetėm, nes viskas svilo prie jos. Nu žiauriai buvo pikta, nes karvę kainavo.
Dabar per BF Maxėj rinkaus tarp fiskar ir tefal (tų gerųjų), tai pirkom Tefal (nepamenu, kodėl ją biggrin.gif )
Bet turiu ir Lidl - puiki jau en metų, neišsibraižė.
Atsakyti

Kol pirkimai nevyksta, noriu paklaust, kokias keptuves naudojate indukcinei kaitlentei ir esat patenkintos biggrin.gifPribrendo reikalas keisti, paskutinę turėjau Zyle ZY028FP. Nenusaugojau, vyras subraižė... doh.gif
Žiūrinėju WOLL Diamond Titan Best Induction, ATM Gastroguss WorldS Best ir Fiskars Hard face. Gal kas turit ir galit ką gero ar blogo pasakyti ?

Mes turim WOLL, tai per 2 metus teko pakeisti 2 kartus su garantiniu :D tikiuosi jau nebeteks, nes nu kainavo ne pigiai tikrai, kad paskui kas metus keisti. Kitą turim iš Ikea, tai penkti metai puikiai tarnauja :)

Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2023 12 28, 20:38)
Aš irgi lauksiu atsiliepimų, nes mano, tai prabėga, kaip besukiočiau unsure.gif  Nerandu pozicijos, kad neprabėgtų  blink.gif

Natūralu, kad prabėga, juk ten į skylutę įdėtas šiaudelis. Bet jei keliaujama, šiaudelis išimamas ir termosas uždaromas. Tuomet tikrai neprabėga. Mes pirkom 30 oz, tai pilnas gan sunkokas, natūralu. Turiu senus Stanley termosus, tai jų negalima indaplovėj plauti, šitą galima. Dukra žiauriai patenkinta, užsakė ir savo vaikinui dovanų
Atsakyti
Komanda, kada grįžtat iš atostogų? Trūksta jūsų
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 12 29, 09:20)
Natūralu, kad prabėga, juk ten į skylutę įdėtas šiaudelis. Bet jei keliaujama, šiaudelis išimamas ir termosas uždaromas. Tuomet tikrai neprabėga. Mes pirkom 30 oz, tai pilnas gan sunkokas, natūralu. Turiu senus Stanley termosus, tai jų negalima indaplovėj plauti, šitą galima. Dukra žiauriai patenkinta, užsakė ir savo vaikinui dovanų

Aš išėmus šiaudelį, užsuktą bandžiau, vistiek prabėga unsure.gif
Atsakyti