Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Su praėjusiom šventėmis 4u.gif

Aš noriu pasiūlyti man netikusia Helly hansen L dydzio striukyte, manau platiem klubam šis modelis netinka:(
128 eur
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 12 27, 17:36)
Su praėjusiom šventėmis 4u.gif

Aš noriu pasiūlyti man netikusia Helly hansen L dydzio striukyte, manau platiem klubam šis modelis netinka:(
128 eur
vartotojo įkelta nuotrauka

tai kad lyg tie klubai po striuke lieka ax.gif
pabandyk su skiny kelnėm ir masyvesniais aulinukais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 27, 20:54)
tai kad lyg tie klubai po striuke lieka  ax.gif
pabandyk su skiny kelnėm ir masyvesniais aulinukais  rolleyes.gif


Nejuokink tongue.gif Striuke neturi apsitempti per klubus, ji kaip tik turi tureti ties klubais laisvumo, kad per liemeni sutraukus graziai pasipustu apacia, va kaip ant manekenes, galvojau L tures to laisvumo nemazai, bet ne.
Atsakyti
QUOTE(Egluzek @ 2023 12 27, 08:27)
<p><strong>Vilnius šiandien gaus 828 prekes. Dalinsimės iki penktadienio pietų! Paskubėkit su mokėjimais! Skolų sąrašas labai ilgas</strong> 🤷‍♀️</p>

o kada Kaunas dalins ? ax.gif
Atsakyti

Nejuokink tongue.gifStriuke neturi apsitempti per klubus, ji kaip tik turi tureti ties klubais laisvumo, kad per liemeni sutraukus graziai pasipustu apacia, va kaip ant manekenes, galvojau L tures to laisvumo nemazai, bet ne.

 


Kiek tie platūs klubai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga*: 27 gruodžio 2023 - 23:22
QUOTE(Smilga* @ 2023 12 28, 01:21)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gėlužė" data-cid="73124606" data-time="1703700100">
<div>
<p>Nejuokink vartotojo įkelta nuotraukaStriuke neturi apsitempti per klubus, ji kaip tik turi tureti ties klubais laisvumo, kad per liemeni sutraukus graziai pasipustu apacia, va kaip ant manekenes, galvojau L tures to laisvumo nemazai, bet ne.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Kiek tie platūs klubai?</p>


115:(

Striukės nebeturiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 28 gruodžio 2023 - 00:08
Na kaip smagu, kad šią savaitę gaunam siuntinukus. Lyg buvo rašyta, kad jie bus siunčiami po Naujų. Dukra gaus Stanley quencher termosą su šiaudeliu. Žiūrėsim, ar pasiteisinęs pirkinys. Labai laukė
Atsakyti
Dėkui už siuntinį smile.gif visad svajojau apie klasikinius Timberlandus su kailiu viduj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 12 28, 15:50)
Na kaip smagu, kad šią savaitę gaunam siuntinukus. Lyg buvo rašyta, kad jie bus siunčiami po Naujų. Dukra gaus Stanley quencher termosą su šiaudeliu. Žiūrėsim, ar pasiteisinęs pirkinys. Labai laukė

Būtinai parašykite kaip ir kas su tuo termosu, ar issipila ir pan.
Atsakyti
27 dydis, turi elastano, 52 €, arba keičiu į 28 dydį.
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 12 28, 14:50)
Na kaip smagu, kad šią savaitę gaunam siuntinukus. Lyg buvo rašyta, kad jie bus siunčiami po Naujų. Dukra gaus Stanley quencher termosą su šiaudeliu. Žiūrėsim, ar pasiteisinęs pirkinys. Labai laukė

Aš tikiuosi bent skaičiukų šią savaitę už tuos Stanley (pirkom 11.29), irgi labai laukiam biggrin.gif
Su šventėm visas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 28 gruodžio 2023 - 18:30
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 28, 13:34)
Dėkui už siuntinį smile.gif visad svajojau apie klasikinius Timberlandus su kailiu viduj  wub.gif



Gafsa parodyk kokius pirkai ir uz kiek ? ax.gif

ir as ju noriu jau biggrin.gif

maciau juodus su auksiniu Timberland zenklu ax.gif bet nerandu niekur tokiu
Atsakyti