Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Damos, rekomenduokite 9tokui chemijos korepetitorių. Online, manau.
Vieną semestrą chemija (4 pamokos per savaitę), kitą - fizika. Kažokius dur.... eksperimentus mokykla daro.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 20, 21:25)
Pakonsultuokit prašau, kuri kontūravimo priemonė jums geriausia? Ne koviniam makiažui, labiau kasdieniniam smile.gif


Man benefit Cheek Stars Reunion Tour Palette
Atsakyti
Retai retai kada laukiu ten jau bais ypatyyyngai skaiciukių, bet šnd tai taaaip nudžiuginot, mergaitės! 🎅❄️🎶🌠
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 20, 21:25)
Pakonsultuokit prašau, kuri kontūravimo priemonė jums geriausia? Ne koviniam makiažui, labiau kasdieniniam smile.gif

https://www.sephora....p433528:product
Medium/fair wub.gif
Charlotte Tilbury
Filmstar Bronze & Glow Contour Duo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvjuka: 21 gruodžio 2023 - 08:54
QUOTE(vvjuka @ 2023 12 21, 08:52)
https://www.sephora....p433528:product
Medium/fair  wub.gif
Charlotte Tilbury
Filmstar Bronze & Glow Contour Duo

Turiu,fainas šis tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 12 21, 09:03)
Turiu,fainas šis tikrai  smile.gif

Kad kontūruojat visos biggrin.gif
___
Aš tai pagirsiu čia kur iš Sephoroj pirkom YSL tušą, kažkuri rekomendavot - superinis. Čia kažkuris rytas tokis liūdnas buvo, tai ištraukiau ir pasidažiau. (dabar jau linksma visada laugh.gif )
rudasis tušas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 21 gruodžio 2023 - 09:14

Retai retai kada laukiu ten jau bais ypatyyyngai skaiciukių, bet šnd tai taaaip nudžiuginot, mergaitės! 🎅❄️🎶🌠

Eina sau!!!  :yahoo: 
Skaičiukai krenta  :yahoo:  ir aš labai laukiu, bet esu iš tų, kur vos ne paskutinę minutę sužinojo ko nori kiti ir staigiai užsakiau, tad tikiuos sulaukti  :yahoo:

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2023 12 21, 09:16)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="rastafarinas" data-cid="73123738" data-time="1703140961">
<div>
<p>Retai retai kada laukiu ten jau bais ypatyyyngai skaiciukių, bet šnd tai taaaip nudžiuginot, mergaitės! 🎅❄️🎶🌠</p>
</div>
</blockquote>
<p>Eina sau!!!  yahoo.gif 

Skaičiukai krenta  yahoo.gif  ir aš labai laukiu, bet esu iš tų, kur vos ne paskutinę minutę sužinojo ko nori kiti ir staigiai užsakiau, tad tikiuos sulaukti  yahoo.gif</p>

Aš panašiai smile.gif
Tik kažkaip aišku nesu tikra, kad gausiu iki Kalėdų - bus kaip bus, - bet jau vis tiek, šalia, Lietuvėlėj biggrin.gif
Atsakyti

Kaunietes, arba neblogai žinančios Kauną, help  :4u: 

niekad nebuvus Kaune, planuojam aplankyt eglutę.

Patarkit, kur pastatyt mašiną, prasieit po Senamiestį, aplankyt eglutę ir atgal į mašiną.

ačiū labai :)

Atsakyti
Labas rytas, matau, džiaugiatės skaičiukais, malonu biggrin.gif bet, turbūt, nuliūdinsiu - prekės jus pasieks tik po Kalėdų newyear.gif santa2.gif gražių visoms švenčių! 🎄
Atsakyti

Labas rytas, matau, džiaugiatės skaičiukais, malonu biggrin.gifbet, turbūt, nuliūdinsiu - prekės jus pasieks tik po Kalėdų newyear.gifsanta2.gifgražių visoms švenčių! 🎄

man tinka ir po Kalėdų, aišku, jei mano prekės yra))

O Eglė dalins? gal iškart prašyt siųsti paštomatu  :hmm: 

JustArm, parasysiu AZ del siuntinuko, ok?

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2023 12 21, 09:37)
<p>Kaunietes, arba neblogai žinančios Kauną, help  4u.gif </p><p>niekad nebuvus Kaune, planuojam aplankyt eglutę.</p><p>Patarkit, kur pastatyt mašiną, prasieit po Senamiestį, aplankyt eglutę ir atgal į mašiną.</p><p></p><p>ačiū labai smile.gif</p>

Prie Kauno Pilies parakvimo aukštelė patogiausia turbūt bus.

QUOTE(JustArm @ 2023 12 21, 09:43)
Labas rytas, matau, džiaugiatės skaičiukais, malonu  biggrin.gif  bet, turbūt, nuliūdinsiu - prekės jus pasieks tik po Kalėdų  newyear.gif  santa2.gif  gražių visoms švenčių! 🎄

Oi, kaip gerai, kad pasakėt. 4u.gif - Nusiteikisim biggrin.gif
Atsakyti