Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

1922 metais kovo 21 d. Zalando aš nusipirkau už 72,21 € hibiscus pink spalvos.

:D  :D  :D

bet siaip ne sezono metu juos imanoma pagauti pigiau nors visada pigiausiai perku is US. Man jie net neverti tu simtu, nepraktiskiausi batai ever, patinka tik todel kad lengvai galima issipirt. :D

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 19, 11:50)
iskart po revoliucijos…

lotuliukas.gif
vakar anytos gimtadienis,
klausiu: močiut, ar žinai kelintais gimei?
-1934,
-o kelinti dabar?
-1948m.,
-o kokį norą sugalvojai?
-iki 103-jų bigsmile.gif
užpūtė žvakes akimirksniu visas biggrin.gif
Atsakyti
Ir dar taip išsamiai ta data parašyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 19, 10:50)
iskart po revoliucijos…

bigsmile.gif net nepasirodė keista tongue.gif tikrai išsamiai parašiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renadai: 19 gruodžio 2023 - 12:11
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 19, 10:50)
iskart po revoliucijos…

Šitas made my day biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

1922 metais kovo 21 d. Zalando aš nusipirkau už 72,21 € hibiscus pink spalvos.

Ačiū. Pirksiu 2024 kovą, gal ir man pasiseks  :D 

Atsakyti

piniginė, kosmetinė, kita su higienos priemonėm ir vaistais (migrenininkė), kalendorius darbo, rašikliai, šepetys plaukų, nuolaidų kortelės, pirkinių krepšys, nosinių keli pokai, raktai, šokoladukas bado metui, ir dar rastum biggrin.gifjei kažkur pasimesčiau su rankine tai kurį laiką nepražūčiau biggrin.gif
Papildyta:
akiniai dar dveji saulės ir ne saulės smile.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif

Mano visi išvardinti daiktai mašinoj  :D 

Atsakyti

:D  :D  :D

bet siaip ne sezono metu juos imanoma pagauti pigiau nors visada pigiausiai perku is US. Man jie net neverti tu simtu, nepraktiskiausi batai ever, patinka tik todel kad lengvai galima issipirt. :D

Gal klapsi einant?

Atsakyti

Gal klapsi einant?

ne, mano paprasti, ne su platforma :)

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 12 19, 13:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Alexia" data-cid="73123426" data-time="1702976084"><div><p>piniginė, kosmetinė, kita su higienos priemonėm ir vaistais (migrenininkė), kalendorius darbo, rašikliai, šepetys plaukų, nuolaidų kortelės, pirkinių krepšys, nosinių keli pokai, raktai, šokoladukas bado metui, ir dar rastum vartotojo įkelta nuotraukajei kažkur pasimesčiau su rankine tai kurį laiką nepražūčiau vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
akiniai dar dveji saulės ir ne saulės vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mano visi išvardinti daiktai mašinoj  biggrin.gif </p>

Pas mane mašinoj gestapo biggrin.gif nieks nevalgo, negeria, ir į mašiną atsossėdant nusipurto batų padus biggrin.gif rankinėje tvarka, jokių šlamštų nereikalingų. Užtat piniginėj belekokio š pilna, jaučiu pernykščių lidlo kvitų rastum 🤣🤣🤣
Atsakyti
Gal kas norėtumėte savo brangiausiam šiltų kelnių?
GAP, dydis 32/32, spalva tamsiai mėlyna su languotu pamušalu.
Pirkau dar pavasarį, bet maniškis netelpa blush2.gif
https://www.gap.com/...6...63852&vid=1
https://www.google.c...9...15&dpr=1.15
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 12 19, 14:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Alexia" data-cid="73123426" data-time="1702976084"><div><p>piniginė, kosmetinė, kita su higienos priemonėm ir vaistais (migrenininkė), kalendorius darbo, rašikliai, šepetys plaukų, nuolaidų kortelės, pirkinių krepšys, nosinių keli pokai, raktai, šokoladukas bado metui, ir dar rastum vartotojo įkelta nuotraukajei kažkur pasimesčiau su rankine tai kurį laiką nepražūčiau vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
akiniai dar dveji saulės ir ne saulės vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mano visi išvardinti daiktai mašinoj  biggrin.gif </p>

neturiu aš tokios
Atsakyti