Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ciurlionis @ 2023 12 16, 20:08)
grįšim jau po Nauju  smile.gif tikslios datos dar nenusprendem smile.gif kai pasiilgsit saukit garsiai biggrin.gif
reikia poros ,gaunasi po $24.99
https://www.zulily.c...5U7kSIo2mEPYbi8
https://www.zulily.c...ydEedEuzVAQ9lrc

Galima jau pradėt šūkaut 🤣🤣🤣🤣?
Atsakyti
Aš gavau atšaukimą tik basučių. Bet kitko tiesiog gali neatsiųsti, tai reikia laukt.
Atsakyti
Labas vakaras kolektyvas 4u.gif gerų atostogų komandai, o aš turiu klausimą toms kas turite Tote rankinę. Dabar gavau iš Coach tote bag ir dabar galvoju gal.pirkti įdedama rankinės organizatorių,nes ten tiesiog vienas didelis skyrius ir man visi mano daikčiukai pasimes. Tai gal pasidalintumėte, ar verta? Nes skaičiau, kad kitiems vis tiek nepatogu tas organizatorius, gal vis tik užtektų kokios kosmetinės visokiems lūpdažiams? O gal kaip tik atradote kokį itin fainą organizuoklį Tote tašėms bigsmile.gif
Atsakyti
Man atšaukė jcrew viską verysad.gif marskinius, dzinsus, vaikui dzinsus, kasmyrus, liemene, (sijoną- atrodo paprastas, bet matyt gaila verysad.gif
sugaištas laikas benaršant….. Geriau tokiu klaidu nedarytu. Merginos visa diena pirko….
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 12 18, 12:23)
man juodus marskinius pasipino, tai laiminga belekaip  wub.gif


ale vat įdomiai biggrin.gif man tuos pačius mėlynus atšaukė...
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2023 12 18, 18:37)
Labas vakaras kolektyvas  4u.gif  gerų atostogų komandai, o aš turiu klausimą toms kas turite Tote rankinę. Dabar gavau iš Coach tote bag ir dabar galvoju gal.pirkti įdedama rankinės organizatorių,nes ten tiesiog vienas didelis skyrius ir man visi mano daikčiukai pasimes. Tai gal pasidalintumėte, ar verta? Nes skaičiau, kad kitiems vis tiek nepatogu tas organizatorius, gal vis tik užtektų kokios kosmetinės visokiems lūpdažiams? O gal kaip tik atradote kokį itin fainą organizuoklį Tote tašėms  bigsmile.gif

Kokią pirkot? Pasirodykite gyvai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2023 12 18, 18:38)
ale vat įdomiai  biggrin.gif  man tuos pačius mėlynus atšaukė...


Man irgi mėlynus atšaukė angel_sadangel.gif Keistuoliai, nes kaina nelabai ir dabar pasikeitusi, vos 1 doleriu su centais brangiau...
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2023 12 18, 18:37)
Labas vakaras kolektyvas  4u.gif  gerų atostogų komandai, o aš turiu klausimą toms kas turite Tote rankinę. Dabar gavau iš Coach tote bag ir dabar galvoju gal.pirkti įdedama rankinės organizatorių,nes ten tiesiog vienas didelis skyrius ir man visi mano daikčiukai pasimes. Tai gal pasidalintumėte, ar verta? Nes skaičiau, kad kitiems vis tiek nepatogu tas organizatorius, gal vis tik užtektų kokios kosmetinės visokiems lūpdažiams? O gal kaip tik atradote kokį itin fainą organizuoklį Tote tašėms  bigsmile.gif

Labai geri, kokybiški SAMORGA.COM rankinių įdėklai, retai ten taškosi didesnėmis nuolaidomis, bet dabar gerų kainų pametėjo.
Tie įdėklai skirti vardinėm tašėm pagal brendą, modelį ir dydį, bet lengvai galima pagal išmatavimus prisitaikyt belekokiai terbai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 18, 19:39)
Kokią pirkot? Pasirodykite gyvai 4u.gif

Va šią
https://www.coachout...696 IMAA8.html

Man tai faina kasdieninė terba, pagal mano ūgį ir svorį tai labai idealiai biggrin.gif

QUOTE(NORIKA @ 2023 12 18, 20:25)
Labai geri, kokybiški SAMORGA.COM rankinių įdėklai, retai ten taškosi didesnėmis nuolaidomis, bet dabar gerų kainų pametėjo.
Tie įdėklai skirti vardinėm tašėm pagal brendą, modelį ir dydį, bet lengvai galima pagal išmatavimus prisitaikyt belekokiai terbai  biggrin.gif  4u.gif

Ačiū reiks pasigooglinti. Bet šiaip įdomu ar pasiteisina toks reikalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2023 12 18, 19:51)
Va šią
https://www.coachout...696 IMAA8.html

Man tai faina kasdieninė terba, pagal mano ūgį ir svorį tai labai idealiai biggrin.gif
Ačiū reiks pasigooglinti. Bet šiaip įdomu ar pasiteisina toks reikalas  unsure.gif

as ali express toki vidu pirkau, yra ju skirtingu dydziu, medziagu ir formu. Man patinka, nes kai keiciu rankinuka tereik ta idekla isimti ir idet, anksciau kol isrankiodavau daiktus po viena tai ir praeidavo noras rankinukus keisti. Patogu nes viskas tvarkingai sudeta, tikras organaizeris smile.gif
as nesiojuos veidrodeli, nagu dilde, tabletes nuo skausmo, iklotus, tusinuka, lupu balzama, mazas sukas, maza ranku krema, pinigine, raktus, tai to gerio po visa rankinuka nesugaudyciau, o kiseniu tiek nera. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 18 gruodžio 2023 - 20:17
QUOTE(ericute @ 2023 12 18, 17:37)
Labas vakaras kolektyvas  4u.gif  gerų atostogų komandai, o aš turiu klausimą toms kas turite Tote rankinę. Dabar gavau iš Coach tote bag ir dabar galvoju gal.pirkti įdedama rankinės organizatorių,nes ten tiesiog vienas didelis skyrius ir man visi mano daikčiukai pasimes. Tai gal pasidalintumėte, ar verta? Nes skaičiau, kad kitiems vis tiek nepatogu tas organizatorius, gal vis tik užtektų kokios kosmetinės visokiems lūpdažiams? O gal kaip tik atradote kokį itin fainą organizuoklį Tote tašėms  bigsmile.gif

Yra visokių ,reikia pagal išmatavimus žiūrėti pvz https://www.amazon.c...H...;th=1&psc=1 Gal tik dar uždaresnio man organizerio norėtųsi,kai tokia atvira terba ax.gif
vienoms pasiteisina ,kitoms ne,o kaip bus tau to jau nieks nepasakys,reik pačiai išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 12 18, 20:16)
as ali express toki vidu pirkau, yra ju skirtingu dydziu, medziagu ir formu. Man patinka, nes kai keiciu rankinuka tereik ta idekla isimti ir idet, anksciau kol isrankiodavau daiktus po viena tai ir praeidavo noras rankinukus keisti. Patogu nes viskas tvarkingai sudeta, tikras organaizeris  smile.gif
as nesiojuos veidrodeli, nagu dilde, tabletes nuo skausmo, iklotus, tusinuka, lupu balzama, mazas sukas, maza ranku krema, pinigine, raktus, tai to gerio po visa rankinuka nesugaudyciau, o kiseniu tiek nera.  biggrin.gif

Pas mane piniginė, mašinos texpasis ir raktai. Daugiau neturiu ką ten dėt biggrin.gif telefonas ir tas kišenėj biggrin.gif
Atsakyti