Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 12 14, 09:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Madam V" data-cid="73122248" data-time="1702536875"><div><p>Aš pradirbau visą prekinimąsi  verysad.gif Kašmyrų norėjau ir kelnių. </p></div></blockquote><p>kasmyrai buvo tik trumpom rankovem ar be rankoviu kuriuos nebent po svarku pasimaut. As buvau diena prisijungus, visi megztukai kasmyrai buvo su price as selected tai labai nepergyvenkit.</p>

tris ilgom rankovėm papirkau. Du iš jų kurių tikrai norėjau ir svarsčiau gerokai didesne kaina pirkti, tai jei atsiųs būsiu labai laiminga. Gaila tik, kad kardigano M dydžio nespėjo nupirkt, paėmiau mažesnį po to (nebus oversize efekto, kurio norėčiau) ax.gif
ant šleikučių kašmyrą paėmiau kardigano spalvos, pasibandysiu ar man iš viso tinka toks rūbas, nes kol kas tik po kardiganu ir įsivaizduoju trumpo kašmyro nešiojimą. Anksčiau nesu pirkus, nes vis pagalvodavau kur ir kada aš dėsiuosi, bet už tokią kainą galima ir paeksperimentuoti biggrin.gif
Atsakyti
turiu nuliudinti su vakaryksiu JCREW,nieko negausit....beveik viska atsauke
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 12 14, 13:38)
turiu nuliudinti su vakaryksiu JCREW,nieko negausit....beveik viska atsauke

cry.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 12 14, 13:38)
turiu nuliudinti su vakaryksiu JCREW,nieko negausit....beveik viska atsauke

🙉😭
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 12 14, 12:38)
turiu nuliudinti su vakaryksiu JCREW,nieko negausit....beveik viska atsauke

Buvo įtarimas ... Nu kū darysi.
Atsakyti

Tiek darbo idejot merginos😳gaila jusu darbo😳

Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 12 14, 12:38)
turiu nuliudinti su vakaryksiu JCREW,nieko negausit....beveik viska atsauke

"beveik" tai ne viska biggrin.gif

gaila nepaprastai svarko, nors jis ir siandien ta pacia kaina. kaip dabar zinot? is naujo nupirkciau. labai gaila vaiiko dzemperiu.

aaaa, svarkas jau 388 dool viskas aisku. pasvajosim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 14 gruodžio 2023 - 13:35
Man irgi pirma mintis - kiek merginos įdėjo darbo verysad.gif

___

Ar geros LEVIS maikutės? Nesu turėjus.

https://www.marshall...Q-oRP3GhjrPaI4E
Atsakyti
EXTRA 60% OFF WITH CODE SALE60
Extra 20% off 3+ styles with code MOREMERRY + free shipping on all orders

https://factory.jcre...oductCode=BU281
Atsakyti
Merginos, ar yra šansų kad kitą savaitę gausim prekes užsakytas lapkričio 21 d. iš TH? Man jau panika ima, kad Kalėdoms dovanos nespės ateiti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2023 12 14, 15:00)
Merginos, ar yra šansų kad kitą savaitę gausim prekes užsakytas lapkričio 21 d. iš TH?  Man jau panika ima, kad Kalėdoms dovanos nespės ateiti.  unsure.gif

Ir man labai rūpi verysad.gif užsakiau 3 žmonėms megztinius dovanų ir dabar bijau, kad reikės kažką kita galvoti..
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2023 12 14, 15:50)
Ir man labai rūpi verysad.gif užsakiau 3 žmonėms megztinius dovanų ir dabar bijau, kad reikės kažką kita galvoti..

Kiekvienais metais ta pati daina mirksiukas.gif Kitais metais teks pirkti anksčiau

Vakar užsakiau tik vieną tą pigų megztuką, na bet jei neatsiųs, tai ką padarysi. Daugiau nieko ten nebuvau nužiūrėjus. Šiandien daugumos prekių Jcrew yra sukeltos kainos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lux: 14 gruodžio 2023 - 14:59