Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ralija @ 2023 12 14, 12:08)
Vilniuje. Ne, parduodu. Man netinka toks modelis....


Supratau, gaila. O man grazus modelis, tik mazoka:(
Atsakyti
Šian KRIU vėl tos pačios nuolaidos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 14, 11:37)
Šian KRIU vėl tos pačios nuolaidos? ax.gif

Ka perkat crew??
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 12 14, 09:34)
kasmyrai buvo tik trumpom rankovem ar be rankoviu kuriuos nebent po svarku pasimaut. As buvau diena prisijungus, visi megztukai kasmyrai buvo su price as selected tai labai nepergyvenkit.</p>

Tikrai ne, ivairiu buvo, ir cardigan, ir aukstu kaklu.

QUOTE(JMD @ 2023 12 14, 09:42)
as pvz isskyrus ta svarka nieko neradau  rolleyes.gif tam ko noriu nuolaidos ner. gal siandien ka pakeis. vaikui reikia kelniu. bet ju yra tik tu chinos, ziema su jom salta. kazkokie nenormalus jie. treningu jau turim sociai. labai norejau vienos collection liemens, bet ji irgi, pasirodo, cropped. kai as ant savo papu uzdesiu ta cropped liemene, tai is viso pasaulio suvaziuos is manes pazvengt  biggrin.gif

As irgi del tos pacios priezasties visus cropped skipinu, gautusi kaip bralete man.
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2023 12 14, 11:10)
Ka perkat crew??

nieko, nes kainos nenormalios. vakar pirkau vaikui dzempa 39,99-70%, siandien jau 99,99
Atsakyti
aš du švarkus pasiėmiau, vieną vasarai, man modelis patinka ir tinka be atvartų, o kitą nežinau kodėl.. kad nebrangus ir collection ax.gif nors tų švarkų turiu. Kelnes dirbtinės odos baltas, turiu juodas - labai kokybiška, maloni ant kūno eko oda, croped marškinius su kristalais, palaidinę prie kelnių šviesią, tuos sintetinius marškinius (nes visi perka unsure.gif ) Dukrai patrumpintą kašmyrą, megztinį ilgą už 13 Eur žiemai, kitai - džinsinį švarkelį, kelnes vasarai.
Sau dar šias https://www.jcrew.co...ame=black-nappa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 14 gruodžio 2023 - 11:29
QUOTE(Alexia @ 2023 12 14, 12:27)
aš du švarkus pasiėmiau, vieną vasarai, man modelis patinka ir tinka be atvartų, o  kitą nežinau kodėl.. kad nebrangus ir collection  ax.gif nors tų švarkų turiu. Kelnes dirbtinės odos baltas, turiu juodas -  labai kokybiška, maloni ant kūno eko oda, croped marškinius su kristalais, palaidinę prie kelnių šviesią, tuos sintetinius marškinius (nes visi perka  unsure.gif ) Dukrai patrumpintą kašmyrą, megztinį ilgą už 13 Eur žiemai,  kitai - džinsinį švarkelį, kelnes vasarai.
Sau dar šias https://www.jcrew.co...ame=black-nappa

Kurios kelnes?
Atsakyti
Aš kelnes trejas, nes švarkų neliko. Kašmyrą polo vyrišką ir be rankovių, batus. Mėlyno švarko labai norėjau😊
Ir taip iš dviejų kartų siunčiau. Paskui galvojau gal trečią kartą siųsti, bet užteks ką nupiirko svarbu atsiųstų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypass: 14 gruodžio 2023 - 11:55
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 14, 11:09)
o as seniai navy svarko ieskau, bet nepasiseke  unsure.gif

aik waiberin 😉
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2023 12 14, 12:46)
Kurios kelnes?

https://www.jcrew.co...olor_name=khaki
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2023 12 14, 12:10)
Ka perkat crew??

Šian jau iš tiesų nieko nėra, lyg ir kainos didesnės.
Gailiuos tik dėl tapkių, kad vakar sudvejojau, o mano dydis buvo likęs.
Šian tik dukrai skortą paėmiau, nes jai čia vasarai must rūbas, kadangi visą laiką saulutes daro. Nebuvo už dyką, normali kaina bus su viskuo, kai gausiu sąskaitą.
O vakar dienos megztukų labai jau lauksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2023 12 14, 12:00)

kokia kaina buvo jų smile.gif ?
Atsakyti