Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

13:32 biggrin.gif
Atsakyti
Pluša merginos. Nespėja atsakinėti
Atsakyti
Įdomu, ar gausim, ką užsakėm. Aš tai lauksiu neoninio kašmyro lady.gif biggrin.gif

Na va, gavau užsakyta clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 13 gruodžio 2023 - 17:28

As Birkenstock tris poras ir sviesias kelnes, dar sviesu vyriska kasmyrini polo.

Jau pradėjau gailėtis, kad Birkenstock neužsisakiau. Nu bet ir dydžio neliko jau, tai tarkim ramiau dabar :D

Atsakyti
Gavau mažintus Th žintus bent trim dydžiais. Tikiuosi dukrai tiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2023 12 13, 18:34)

</p></div></blockquote><p>Jau pradėjau gailėtis, kad Birkenstock neužsisakiau. Nu bet ir dydžio neliko jau, tai tarkim ramiau dabar biggrin.gif</p>

Ir aš. Grįžau ir pffff.... out...
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 12 13, 14:05)
Bet mano siųstas 14:30  unsure.gif jokio atsakymo



ne tau vienai biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(loony_key @ 2023 12 13, 14:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="73122093" data-time="1702478407"><div><p>As Birkenstock tris poras ir <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.jcrew.com/p/womens/categories/clothing/pants/straight-leg-essential-pant-in-faux-leather/BV173?color_name=sand-castle&colorProductCode=BV173'>sviesias kelnes</a>, dar sviesu vyriska kasmyrini <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.jcrew.com/m/mens/categories/clothing/polos/sweater-polos/MP806?fit=Classic&display=all&searchRedirect=true&Ntrm=BG933&color_name=hthr-straw&colorProductCode=BG933'>polo</a>.

</p></div></blockquote><p>Jau pradėjau gailėtis, kad Birkenstock neužsisakiau. Nu bet ir dydžio neliko jau, tai tarkim ramiau dabar biggrin.gif</p>



kokiu buvo Birkenstoku
as matau tik gumines po 25$ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2023 12 13, 18:52)
ne tau vienai  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
kokiu buvo Birkenstoku
as matau tik gumines po 25$  ax.gif

Su nuolaida tokios https://www.jcrew.co...amp;display=all
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2023 12 13, 17:46)
Gavau mažintus Th žintus bent trim dydžiais. Tikiuosi dukrai tiks  unsure.gif

Jie apskritai sumažino rūbus unsure.gif ir į olotį ir į ilgį. Nebeperku. 2paskutinius kartus pirkau europoj. Viską grąžinau. Nes net mano vaikui eu46 maži blink.gif

Nupirko švarkutį. Ačiū mergaitės wub.gif

Birkenštokų 41 man maži, 42nepatogu per keltį ir pirštus. Manau bus daug pardavinėjančių biggrin.gif nebent labai tiksliai žinot dydį
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 13, 17:48)
Ir aš. Grįžau ir pffff.... out...

Vat nereik badziotis biggrin.gif nors aš iš to tavo sniegyno niekur nenorėčiau varyt wub.gif kaip ten faina wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 13 gruodžio 2023 - 18:09
QUOTE(JMD @ 2023 12 13, 19:10)
Vat nereik badziotis  biggrin.gif nors aš iš to tavo sniegyno niekur nenorėčiau varyt  wub.gif kaip ten faina  wub.gif

Kaip tik valo gatvę bigsmile.gif
Atsakyti

o tai kainos pakilo jcrew ar ne? verta list ar ne?

Atsakyti
QUOTE(minha @ 2023 12 13, 18:30)
<p>o tai kainos pakilo jcrew ar ne? verta list ar ne?</p>

Kol kas man mazas rodo
Atsakyti