Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(gėlužė @ 2023 12 13, 14:56)
Kuri dydi megstinio ėmei? As mėčiaus tarp m ir L🙈
O ar gavote koki atsakyma?? Aš prieš pira val.siunciau ir tyla, gal niekas nebepirko:(

Viska perkam, merginos, neisivaizduojat, kas dedasi paste. Visi BF ilsisi pries siandiena.
Atsakyti
Aš papildomą išsiunčiau, irgi laukiu unsure.gif
Atsakyti
man tai neliko kriu. tai ir meciau knistis, nes paskui visokio pagalbinio briedo prisipirkciau, bile pigiai .
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 13, 16:07)
man tai neliko kriu. tai ir meciau knistis, nes paskui visokio pagalbinio briedo prisipirkciau, bile pigiai .

Nieko nieko? Aš tai silpnavalė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 13, 15:13)
Nieko nieko? Aš tai silpnavalė  biggrin.gif

ko dar noreciau, tam netaiko nuolaidos verysad.gif
Atsakyti
Aš tik ta megstuka, kur ir JMD buvau seniai nužiurejus tai emiau, bet kažin ar liko…
Daugiau nemačiau nieko įspudingo😊
Atsakyti

Kuri dydi megstinio ėmei? As mėčiaus tarp m ir L🙈
O ar gavote koki atsakyma?? Aš prieš pira val.siunciau ir tyla, gal niekas nebepirko:(

Perka perka, aš per 4 laiškus užsakymus nusiunčiau, tai visų gavau užsakyta. Svarbu, kad neatšauktų.

Nors jau vienos prekės galvojau nenupirks, nes kaina pasikeitė. Bet tikriausiai spėjo, tai labai smagu.

Nors dar Birkenstock’ai vilioja labai. Kaina super būtų, bet kad labai jau blizgūs, jaučiu sunkiai priderinsiu tai laikausi :D

Atsakyti
aš prieš valandą ir dabar tik ką nusiunčiau, bet dar negavau užsakyta, tikiuosi pavyks nupirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2023 12 13, 16:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gėlužė" data-cid="73122044" data-time="1702472193"><div><p>Kuri dydi megstinio ėmei? As mėčiaus tarp m ir L🙈
O ar gavote koki atsakyma?? Aš prieš pira val.siunciau ir tyla, gal niekas nebepirko:(</p></div></blockquote><p>Perka perka, aš per 4 laiškus užsakymus nusiunčiau, tai visų gavau užsakyta. Svarbu, kad neatšauktų.</p><p>Nors jau vienos prekės galvojau nenupirks, nes kaina pasikeitė. Bet tikriausiai spėjo, tai labai smagu.</p><p>Nors dar Birkenstock’ai vilioja labai. Kaina super būtų, bet kad labai jau blizgūs, jaučiu sunkiai priderinsiu tai laikausi biggrin.gif</p>

Man, šarkai, tai prie visko tinka blizgūs biggrin.gif
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.target.com
www.belk.com
www.penzeys.com
www.tommyhilfiger.com - 20%
www.harney.com - 25%
www.urbanoutfitters.com - 40%
www.victoriassecret.com - $25 nuo $75
www.jcrew.com - 70% ir 15%
www.swarovski.com
www.us.puma.com - 30%
www.marshalls.com
www.kennethcole.com
www.nordstromrack.com
www.stanley.com
www.costco.com~35%
www.landsend.com
www.bhfo.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.anastasiabeverlyhills.com - 30%
www.vitacost.com - 15%
www.walgreens.com - 20%
www.morphe.com
www.iherb.com - 10%
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 12 13, 15:24)
Aš tik ta megstuka, kur ir JMD buvau seniai nužiurejus tai emiau, bet kažin ar liko…
Daugiau nemačiau nieko įspudingo😊

Aš švarką tą
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 12 13, 17:48)
Aš švarką tą


Tai šį, ar ne šį?
https://www.jcrew.co...oductCode=BJ606
Atsakyti