Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ar yra kas kėlėtės į Monblaną, keltuvu? Arten visi tik žygiuoja savo kojytėm. Gal yra koks pakėlėjas kur biškiuka pakelia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 04 gruodžio 2023 - 18:45
QUOTE(JMD @ 2023 12 04, 18:43)
Ar yra kas kėlėtės į Monblaną, keltuvu? Arten visi tik žygiuoja savo kojytėm. Gal yra koks pakėlėjas kur biškiuka pakelia?

tinginio šmotas biggrin.gif
Atsakyti
GAP navy ir baltas uniforminis cardigan $11

Sviesusu cardigan $18

Pilkas megztinis $18

Pasiltintos kelnes $11

Pasiltintos kelnes $12

Pasiltintos kelnes $13

Sniego kelnes $19

Vaikiska parka $18
Atsakyti
xl https://bananarepubl...dp-page-content
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 04 gruodžio 2023 - 19:11
BANANA REPUBLIC FACTORY tik siandien krepsy minusuoja 40% ne clearance prekems
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 12 04, 18:59)
tinginio šmotas  biggrin.gif

Jau iš manęs alpinistės nebus tai točnai 😁😁😁
Atsakyti

Ar yra kas kėlėtės į Monblaną, keltuvu? Arten visi tik žygiuoja savo kojytėm. Gal yra koks pakėlėjas kur biškiuka pakelia?

Mes buvom iki čia su keltuvais pasikėlę: Aiguille du Midi

Čia su keltuvu užkilom, yra stiklinė dėžė ta nuotraukom darytis ar tik pažiūrėti. Man labai patiko, kelčiausi dar kartą. Nors tada buvo streso, nes kaip tik buvau skaičiusi, kad keltuvas buvo užstrigęs nakčiai su žmonėm :D  :D bet neatbaidė :)

Tik jau ganėtinai aukštai ten, apie 3.8km aukštis, tai matėm buvo apalpę keli.

Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2023 12 04, 21:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73120168" data-time="1701708198"><div><p>Ar yra kas kėlėtės į Monblaną, keltuvu? Arten visi tik žygiuoja savo kojytėm. Gal yra koks pakėlėjas kur biškiuka pakelia?</p></div></blockquote><p>Mes buvom iki čia su keltuvais pasikėlę: <span>Aiguille du Midi</span></p><p>Čia su keltuvu užkilom, yra stiklinė dėžė ta nuotraukom darytis ar tik pažiūrėti. Man labai patiko, kelčiausi dar kartą. Nors tada buvo streso, nes kaip tik buvau skaičiusi, kad keltuvas buvo užstrigęs nakčiai su žmonėm biggrin.gif  biggrin.gif bet neatbaidė smile.gif</p><p>Tik jau ganėtinai aukštai ten, apie 3.8km aukštis, tai matėm buvo apalpę keli.</p><p></p>

Eik tu??!!!!! O jezus, negąsdink biggrin.gif einu pažėt iš kurios čia pusės kelia

Eina sau koks nusivylimas, uždaryta iki 22.12. Nu kaip taip unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 04 gruodžio 2023 - 21:44

Eik tu??!!!!! O jezus, negąsdink biggrin.gifeinu pažėt iš kurios čia pusės kelia

Užstrigę ten buvo gal 2016 metais, senokai buvau. Bet pamenu streso truputį buvo :D nes buvo kas tikrai tridaliojo ir matėsi, kad pirmą kartą keltuvu kyla :D tik koks vėjas ir dejavo dalis :D bet žodžiu, kartočiau ir ne kartą :) o vaizdai ten…  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2023 12 04, 21:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73120213" data-time="1701718824"><div><p>Eik tu??!!!!! O jezus, negąsdink vartotojo įkelta nuotraukaeinu pažėt iš kurios čia pusės kelia</p></div></blockquote><p>Užstrigę ten buvo gal 2016 metais, senokai buvau. Bet pamenu streso truputį buvo biggrin.gif nes buvo kas tikrai tridaliojo ir matėsi, kad pirmą kartą keltuvu kyla biggrin.gif tik koks vėjas ir dejavo dalis biggrin.gif bet žodžiu, kartočiau ir ne kartą smile.gif o vaizdai ten…  wub.gif </p>

Mes ir norim vaizduuuuuu
Atsakyti
QUOTE(loony_key @ 2023 12 04, 21:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-(...)p>Tik jau ganėtinai aukštai ten, apie 3.8km aukštis, tai matėm buvo apalpę keli.</p><p></p>

😁
Atsakyti