Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Noriu padėkoti visai nerealiai komandai už prekes, labai labai pavyko burberry akinių rėmeliai. Net optikos darbuotoja pasidžiaugė  :wub:

Kosmetika iš sephoros nice, tik dior šėšėlių paletėj nėra jau bazes. O taip patogu buvo vežtis į kelionę. Merginos, rekomenduokit gerą bazę. Dior labai patiko, nes brūkšteli ir net nesijaučia jos. 

Jcrew pagauta kepurė vasarai, super tiko mano mažai galvai  :wub: Tikrai nenupūs vėjas  :D 

Kašmyrų keletą gavau irgi puikūs (ne charter) 

BR sijonas, dar nesuprantu, ar patinka :ax: tik man pasirodė didiintas

https://bananarepubl...content<br><br>


Atsakyti

myliu laikrodzius ne maziau nei rankinukus, turiu nemazai, ir tokiu labiau del grozio, ir pora rimtu, bet kai isikimbu kurio nors vieno, tai kiti miega. Su batarkem tai tikrai reik ta pipciuka atitraukt, kad sustotu, tikrai veikia. Vis mastau ismanuji nusipirkt, bet man jie tokie negrazus unsure.gifturbut irgi du nesiociau.

Mano mintys. Išmanieji tokie negražūs, kad net labai užsinorėjusi, neišsirinkau

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 11 30, 07:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="73119007" data-time="1701248374"><div><p>myliu laikrodzius ne maziau nei rankinukus, turiu nemazai, ir tokiu labiau del grozio, ir pora rimtu, bet kai isikimbu kurio nors vieno, tai kiti miega. Su batarkem tai tikrai reik ta pipciuka atitraukt, kad sustotu, tikrai veikia. Vis mastau ismanuji nusipirkt, bet man jie tokie negrazus vartotojo įkelta nuotraukaturbut irgi du nesiociau.</p></div></blockquote><p>Mano mintys. Išmanieji tokie negražūs, kad net labai užsinorėjusi, neišsirinkau</p>

Labai gražus naujasis apple wub.gif nuostabus! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2023 11 29, 22:40)
Patarkit, kur ieškot bernam virš 1,9 ūgio treninginių kelnių ne kosmine kaina. LT randu tik Hapeake, nu bet brangu pas juos

savo 192 cm vaikinui pirkau iš Uniqlo M Long dydžio pašiltintus treningus, kokybiška šilta medžiaga pats tas žiemai.
Bet geriausia treningų kokybė (neiššitempia keliai), ir gražiausiai atrodo - iš AE. ten šiandien kaip tik jiems akcija 4u.gif reikia žiūrėti Tall dydžius.
pvz
american eagle M Tall treningiukai
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(Madam V @ 2023 11 30, 07:50)
<p>Noriu padėkoti visai nerealiai komandai už prekes, labai labai pavyko burberry akinių rėmeliai. Net optikos darbuotoja pasidžiaugė  wub.gif  


Aciu Jums!
Atsakyti
Labas rytelis,

Kuri turite iš Coach (couchoutlet) Tote? Iš reviews suprantu, kad lengvos, ar tikrai? biggrin.gif Gyvai nemačius, nečiupinėjus, tai na kažkiek rūpi smile.gif.
Konkrečiai domina ši Gallery tote .
Gal dar kokią patogią turit rekomenduoti. Aktualu, kad tiplų A4 papkė.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2023 11 30, 10:20)
Labas rytelis,

Kuri turite iš Coach (couchoutlet) Tote? Iš reviews suprantu, kad lengvos, ar tikrai? biggrin.gif Gyvai nemačius, nečiupinėjus, tai na kažkiek rūpi smile.gif.
Konkrečiai domina ši Gallery tote .
Gal dar kokią patogią turit rekomenduoti. Aktualu, kad tiplų A4 papkė.

Aš šios dabar laukiu.
O kilnojau labai panašią - tikrai laaabai lengva, mane nustebino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 30, 09:33)
Aš šios dabar laukiu.
O kilnojau labai panašią - tikrai laaabai lengva, mane nustebino bigsmile.gif

Ačiū smile.gif
Seniai jau laukiat?
Už kokią kainą pirkot jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 30 lapkričio 2023 - 09:35
Labas rytas 4u.gif

STANLEY yra kokia papildoma nuolaida? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2023 11 30, 10:35)
Ačiū  smile.gif
Seniai jau laukiat?
Už kokią kainą pirkot jei ne paslaptis?

Ne, visai nesaniai. 111.75
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 30, 09:40)
Ne, visai nesaniai. 111.75

Dėkui smile.gif
Seku akcijas, renkuos spalvas . - Galva sukasi jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2023 11 30, 10:42)
Dėkui  smile.gif
Seku akcijas, renkuos spalvas . -  Galva sukasi jau  biggrin.gif

Patariu pirkti, nes dabar mažiausia kaina po 111 (BF kainos).
Atsakyti